Hudba - Bardské předělávky

„Zdravím dobrodruhy,

když jsem hrával DnD jako bard, začal jsem si – spolu s družinami, se kterými jsem putoval – tvořit písně inspirované příběhy, které jsme společně zažili. Z některých z nich vznikly texty, které jsem se rozhodl přetvořit do hudební podoby pomocí AI.

Tady je první z nich – Výbušná duše, píseň o mágyni posedlé ohněm:
https://youtu.be/4ny8af5OUow

Co na ni říkáte?
Napsal: JackCosFey

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075109958648682 secREMOTE_IP: 18.97.9.169