Uvěřitelnost a logika v RPG (podle Jersona)

Debata na téma realističnosti v RPG, sem budu psát své poznámky a výhrady k různým prvkům, na které narazím.

Kdo nemá rád pohled na RPG - zejména fantasy RPG - přes optiku logiky, smysluplnosti, realističnosti a podobných přístupů, ať to tady ani nečte.
Napsal: Jerson
27.6.2019 06:48 - Colombo
Tak pár nesrovnaností bych na tom obrázku asi našel. Ale v tvých posledních 20 postech sem nenašel ani jednu!
27.6.2019 06:49 - Jerson
Přečetl sis doufám, proč jsem je tam napsal - nevím kolik má kdo nastaveno příspěvků na stránce, tak jsem jich tam dal raději víc.
27.6.2019 07:06 - Colombo
Přečetl. A shledávám tapetování příspěvkama jako naprosto stupidní řešení.

Co takhle řešení uploadnout k nějakému tvému blogu na kostca jako obrázek a linknout ten file (ne jako IMG, ale s URL)? Tak si bude moct každý kliknout na "zobrazit řešení" a ne tohle stupidní plevelování.

A že sem sprostý a mohlo to být řečeno jinak? Jo, mohlo. Ale tapetování je tak za hranou etikety že je to na stejném levelu jako "Byla mi zima a tak sem zapálil stodolu."
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.98957014083862 secREMOTE_IP: 3.83.236.51