Spisy d20

Sebrané spisy d20 v kostce na různá téma, zatím tři.
Napsal Rytíř
Postupem času se na našich stránkách nashromáždilo velké množství zajímavých článků. Dalcor dostal velmi dobrý nápad, jak je všem čtenářům připomenout a učinit je dostupnější - navrhl nám sestavit jakési d20 almanachy! Zde je první z nich.

Mechanické zbraně

Tento spis obsahuje všechny články o kuších, válečných strojích a válečných vozech. Podrobně je zde uveden například rozdíl mezi samostřílem a ocelovou kuší, popsána je i čínská kuše opakovací. Z válečných strojů naleznete popis starověké balisty a katapultu, stejně jako středověkého trebuchetu. Nechybí ani pohled na úpravu pravidel d20 pro kuše a řada dalších zajímavých poznatků, které by se vám při hře mohly hodit.
Mechanické zbraně
- 36 stran ve formátu pdf, velikost 780 kB

Na vlnách moří a oceánů

Zde najdete články o typologii starověkých a středověkých lodí, slovníček pojmů s loděmi související, podrobný popis nejklasičtějších lodí starověku a středověku a také obsáhlé náměty pro dobrodružství na vlnách. Dostanete možnost se takřka projít po palubách triéry, drakkaru nebo karavely. To vše a mnohem víc jako inspirace pro zapojení lodí do hry.
Na vlnách moří a oceánů
- 34 stran ve formátu pdf, velikost 747 kB

Historie D&D

Soubor článků mapujících historii D&D od počátků až po vznik třetí edice s řadou zajímavých postřehů a málo známých faktů o minulosti tohoto hobby. Součástí PDF je i osobní sdělení Ryana Danceyho, člověka zodpovědného za odkoupení krachujícího TSR společnosti Wizards of the Coast a propagaci OGL.
Historie D&D
- 39 stran ve formátu pdf, velikost 808 kB
Tech. poznámka: Ze souboru jsou vynechány prázdné stránky, takže pokud si to chcete tisknout, doporučuje se vytisknout obálku zvlášť jednostranně, tak aby vám pak vyšla sazba. Druhá strana obálkového listu by měla být prázdná a nečíslovaná.
Napsal Rytíř 23.08.2007
Zaslat reakci na článek
Velikost okna: [1] [2] [3]
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11896300315857 secREMOTE_IP: 3.235.182.206