Střípky

Vojtěch
26.8.2010 22:13
Hledá se...
Hledá se skupina na hraní.

- frekvence cca 1/dva týdny
- GM já, nebo rotující
- systém 3E/4E/Pathfinder (preferovaný jest Pathfinder)
- svět různě (dohoda)
- místo Praha/Beroun/Příbram (dohoda možná, preferovány první dvě lokace)

Nehledám zvlášť tuhé RP a už vůbec ne maximální mechanickou efektivitu za každou cenu. Sáhodlouhé dohady o tom, jestli se měl geroj na mapě posunout o čtvereček vlevo, nebo digonálně mi lezou na nervy. Svrbí mě kostky a chci si zahrát pohodovou hru.
Autorská citace #61
14.9.2010 16:59 - andtom
Vypadá to, že část lidí by hrála ráda o víkendu, část v týdnu (nebo jsou k tomu nuceni okolnostmi). Možná je fajn to rozdělit, případně někdo může zkusit hrát v obou skupinách (když na to má čas a možnosti).

Mám dobré zkušenosti s hraním DM + 3 hráči, hra odsýpá, každý má spoustu prostoru pro realizaci dle libosti, takže bych se vůbec nebránil hrát v menším počtu.

Přidá se ještě někdo ke mně a Alekovi v týdnu? V Praze Út od 18:00 nebo Stř od 18:30 nebo Čtv od 18:00 - to je momentálně průnik mých a Alekových možností.
Autorská citace #62
14.9.2010 17:20 - Vojtěch
Od 18:00... jsem zvědav, kdy bude konec :D
Autorská citace #63
14.9.2010 17:43 - andtom
Vojtěch: Mezi jedenáctou a dvanáctou ... Když člověk chodí normálně do práce a o víkendu je s rodinou (dětma), holt nemá časový rozvrh jako student.
Autorská citace #64
14.9.2010 17:50 - Vojtěch
No právě... a když chodí do práce v Loděnici a bydlí v Berouně :D
Autorská citace #65
14.9.2010 18:33 - Arya
Já budu mít rozvrh až ve čtvrtek, takže zatim fakt netušim, jak budu mít čas...
Autorská citace #66
29.9.2010 20:40 - Alek
Nějak to tu usnulo a já to bohužel uspím ze své strany úplně. Vedle školy a menšího pracovního úvazku jsem si našel jeden trochu větší pracovní úvazek a tohle už bych tam hodně těžce vmačkával. Soráč, aspoň najdete lepší průnik, když vám moje omezení odpadnou. :-)
Autorská citace #67
29.9.2010 21:32 - Arya
Mě by nejvíc vyhovovala ta středa, úterý by bylo možný taky, ale spíš v tu středu. O výkendu by mi to nevadilo, ale jednou za čas jezdím domu, takže to bych nemohla.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067363977432251 secREMOTE_IP: 3.80.164.96