Volná diskuze

Jakub88
20.5.2014 07:09
Festival Fantazie 2014
Ahoj lidičky, nezadržitelně se blíží letošní Festival Fantazie, a byl bych rád, kdyby se zde našli dobrovolníci, ochotní pro přednášky či vedení volných her v rámci RPG linie. Máme program určený na dny 7. a 8. Července. O podrobnostech se můžeme domluvit, pokud byste měli zájem, pište mi prosím na email J.Nac@seznam.cz ...
Autorská citace #1
20.5.2014 08:26 - sirien
V rámci které by bylo asi slušné zmínit. Popř. v rámci kterého klubu, skupiny atd.
Autorská citace #2
25.6.2014 22:59 - Belden
Tak když se tato linie neuskuteční, nechtěl by se někdo sejít a zahrát (z mé strany téměř jakékoliv) RPG?
Autorská citace #3
26.6.2014 06:50 - Jerson
mám v plánu vyzkoušet nová pravidla CPH a Omegy. Ale to nebude vůbec žádná RPG linie, ani prostory k hraní?
Autorská citace #4
26.6.2014 09:19 - Belden
RPG linie tam není vůbec (měla být, ale je oficiálně zrušená) a jediné místo, kde do programu vstupuje hraní RPG je, pokud vím, středa večer, kdy probíhá "volné hraní RPG" u manifestu fantastiky. Ovšem o tom jsem na pragofestu slyšel neblahé zvěsti, že jim to moc nefunguje.

Omegu bych si milerád zahrál, možná bych sehnal i dalšího člověka, nebo i dva
Autorská citace #5
26.6.2014 09:26 - Demonica
Já bych si zahrála CPH i Omegu (případně jakékoli další RPG, když už na FF pojedu).
Autorská citace #6
26.6.2014 09:54 - Jerson
Budu tedy s hrou počítat. Bylo by dobré, abyste si našli a vytiskli fotku člověka z let1920 - 45, kterého byste chtěli hrát. Mám sice zásobu, ale už je mnohokrát probraná a někteří tam ideální tvář pro svou postavu nemůžou najít. Stačí jen klasická průkazová fotka.
Autorská citace #7
26.6.2014 10:27 - Demonica
OK a domluvíme se na tento víkend?
Autorská citace #8
26.6.2014 10:52 - Belden
Já přijíždm v neděli večer, takže tento víkend bych mohl leda v tu neděli večer
Autorská citace #9
26.6.2014 11:56 - sirien
Belden píše:
"volné hraní RPG" u manifestu fantastiky. Ovšem o tom jsem na pragofestu slyšel neblahé zvěsti, že jim to moc nefunguje.

Manifest Fantastiky není outcome-oriented skupina (jako např. Maelström, RPG Aliance atd.), ale je to parta kamarádů. Podle toho i vypadá to co dělají a jak dobře to dělají.

V podstatě berou kohokoliv koho osobně znají a mají rádi, bez ohledu na to co a jak dělá, a naopak nijak aktivně nehledají lidi co by dodávali dobré výsledky, pokud je sami neznají, což se samozřejmě odráží na výsledku - technicky mají i kvalitní lidi a program, ten je ale zmixovaný s průměrným a špatným, takže pokud je neznáš a nevíš co od koho z nich čekat, je to kapánek ruleta.

(poznamenávám, že tohle není žádné kopání do Manifestu, je to pouhé konstatování faktu - podobným způsobem funguje mnoho skupin, popravdě většina linií na FF které neorganizují jednotlivci sami za sebe je tvořená skupinami které fungují tímhle stylem, i když jde třeba zdánlivě o kluby fanoušků XY)


Jestli chceš můžu Ti do PM napsat detaily, veřejně se mi k jednotlivým lidem od Manifestu takhle vyjadřovat nechce - s historicky danou vyjímkou Jakuba Marka (nick "sffh") a radou k němu osobně: vyhni se ČEMUKOLV pod čím je podepsaný - přednáškou počínaje a RPGčkem konče (osobně nepamatuju jedinou věc co by dělal a co by neskončila fiaskem a reference k jeho aktivitám co se mi donesly později z druhé ruky byly vždycky děs a hrůza)
Autorská citace #10
27.6.2014 11:09 - Belden
Tak fotku už mám, teď jen domluvit ten čas

Sirien: z mé strany to také nemělo být žádné rýpání do Manifestu... Jen nechci čekat do středy, abych pak případně zjistil, že se nic nekoná
Autorská citace #11
27.6.2014 11:22 - Demonica
Já jsem na FF ode dneška do pondělí, takže neděle by za mě šla.
Autorská citace #12
28.6.2014 13:37 - Belden
Takže neděle od, řekněme, osmi hodin (dřív to asi nestihnu)? Vyhovovalo by vám to? A kde se sejdeme?
Autorská citace #13
28.6.2014 13:46 - Jerson
Neděle vyhovuje, navrhuji sraz ve třetím patře v hlavní budově, tam jak je stolek a křesla.
Autorská citace #14
28.6.2014 13:50 - Belden
Budiž
Autorská citace #15
28.6.2014 15:45 - Demonica
Ok, budu tam
Autorská citace #16
7.7.2014 04:56 - Jerson
Tak jak jste si to užili? Já náramně, zejména hraní a povídání.
Autorská citace #17
7.7.2014 06:29 - Demonica
Bylo to skvely, skoda ze jsem musela tak brzo odjet. A krome pondeli, byl i program prednasek zajimavy a rozhodne jsem se bavila.

Jersone, diky moc za hru.
Autorská citace #18
7.7.2014 09:34 - Sparkle
Kolik tam nakonec bylo oficiálního RPG programu?
Autorská citace #19
7.7.2014 10:07 - Demonica
Možná jsem něco přehlédla, ale já jsem žádný nepotkala. Bohužel.
Autorská citace #20
7.7.2014 10:34 - Belden
I já děkuji za hru, jak Jersonovi, tak i Faskalovi, bylo to skutečně skvělý.
Z toho, co jsem viděl v programu, tak tam bylo to zmiňované otevřené hraní, něco o LARPech, ale to je tak všechno (ale ani na jednom jsem nebyl, takže nevím, jak to nakonec probíhalo)
Jo, a bylo promítání The Gamers... To tam spadá, ne? :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08068585395813 secREMOTE_IP: 3.239.57.87