Volná diskuze

sirien
11.7.2014 11:49
Podzimní Dálava 9-12.10. / 2014
Informace o Dálavě

Kdo jede:

Určitě (90+%)
  1. Sirien
  2. Sathel
  3. Jirka
  4. Jarka
  5. Demonica
  6. Jerson
  7. Nachtrose
  8. Gurney
  9. Kin
  10. Almi
  11. Merlin
  12. nová paní Merlinová
  13. Merliňátko (Babaj)
  14. Pjotr
  15. Shari
  16. Aralan
  17. Ebon
  18. Nina
  19. Iridin
  20. Krtek
.
Nejspíš (60+%)
  1. Beltar
  2. Jersonova panna #1
  3. Tomáš
.
Možná (<40%)
    .
    Nejede
    1. Alnag
    2. Cemi
    3. Dukolm
    4. Shako
    5. Nerhinn
    6. Sparkle
    7. Vlasák
    8. Jersonova panna #2
    9. walker

    přijel/a bych na... (letos nejsou svátky)

    Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
    Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
    5 dní (st + čt + pá + so + ne)kladné body3
    4 dny (čt + pá + so + ne)kladné body1
    3 dny (pá + so + ne)kladné body10
    29.9.2014 16:06 - sirien
    Ebon pojede, Nina taky

    (jen to nikam nepsali a já to zapomněl poznamenat)

    EDIT: jo, oi... prej že Vlasák taky ;)
    29.9.2014 16:22 - Nerhinn
    Almi píše:
    ..teda, že zrovna Ty.. :)

    Žít Brno a Piráti mě volají ;)
    29.9.2014 16:24 - sirien
    Tak v místě kde slušně oblečený člověk vzbudí víc pozornosti, než skutečnost, že magistrát opět rozkradl peníze, Tě je určitě zapotřebí :D

    Ale tak škoda, snad se potkáme někdy v Brně...
    29.9.2014 16:48 - Nerhinn
    Jinak fakt se mi těžko popisují mé pocity, když jsem zjistila, že ten jediný víkend, na který se chystám jet už pár měsíců (a mám dohodnuté, s kým tam pojedum, co budu hrát, na co se budu koukat, lámu další lidi, aby tam jeli taky) a těším se, že tentokrát to určitě vyjde, protože tahle akce je pro mě posledních x konání prostě prokletá, jsou volby. Kdybych tak nebyla chudá :(
    29.9.2014 17:22 - Alnag
    Nerhinn píše:
    Žít Brno a Piráti mě volají ;)


    Že zrovna ti. :)
    29.9.2014 20:13 - Nachtrose
    A nevite, zda prijede i Traven? To se pak vzdy hodne magicuje :-)
    29.9.2014 20:29 - sirien
    nevím, zjistím.

    Jinak teda ta anketa je daná jak je daná, tzn. prodloužený víkend letos teda nebude? :(
    29.9.2014 22:18 - kin
    Já ještě uvidím (dozvím s eběhem tohohle týdne), ale klidně bych přijel hned ve čtvrtek. Takže i kdyby se nás sešlo pár, nějaké rpg/deskovku/pivko/atd. by jsme mohli dát než přijede zbytek.
    29.9.2014 22:22 - Almi
    Sirien: U mne se rozhodne až o víkendu, zda budu moct přijet už ve středu či čtvrtek.. osobně bych VELMI rád :)
    29.9.2014 22:38 - Gurney
    Zrovna v těchto dnech řeším jestli budu moct dojet už ve čtvrtek.
    29.9.2014 22:42 - sirien
    Kin: Pokud nepřijedeš, tak to Tvůj zápisník co pro Tebe mám už roky ale už vážně schytá :D
    29.9.2014 22:56 - kin
    Tak jako přijedu určitě, jenom nevím jak moc brzo...chtěl bych co nejdřív, ale akorát příští měsíc budeme mít v práci hodně důležitý audit, tak musím zjistit jak moc se budu moct utrhnout (a potencionálně svoje povinnosti hodit na někoho jiného :D )
    30.9.2014 08:35 - Babaj
    To vis Siriene, ja jsem zavislej od mych rodicu ja mamel Merlinatko se musim vazat na odvoz. jinak by to u mne nebylo problematicke od ctvrtka :-) ale jestli budu to zalezi na ridici :-) a jeho sqaw... ale ta ma v patek praci takze tipuju ze to bude pase :-)
    30.9.2014 08:53 - Nachtrose
    Od stredy mi to nevyjde nijak, ale jeden z tech dvou hlasu u "4 dny" je od zacatku muj.
    30.9.2014 11:01 - Ebon Hand
    Aktualizace: S Dálavou počítáme s Ninou.
    Bohužel v mém transportéru se motor vydal do věčných lovišť, resp. se ventil v plné rychlosti vydal do válce a tam si házel na odolnost s pístem a víkem motoru.. Takže zatím nevím, jak se tam dostanu.
    Počítám s hraním, pitím, grilování, kecáním a magikem.
    Budu chtít zapít svoje narozeniny s těmi se kterými jsem se neviděl i s těmi, kterým jsem se nestihl věnovat (v pátek). Mám docela kulaté, tak ať s tím počítají vaše játra a žaludky. Své oblíbené pití si vemte, nemíním tam vést karton tvrdýho. :-)

    Přijedeme asi v pátek odpoledne, protože v pátek v jednu mám velmi důležitou pracovní schůzku, ze které se nemohu vymluvit.

    S Vlasákem bych moc nepočítal, neb na pátek večer si naplánoval oslavu svých narozenin..
    30.9.2014 14:39 - Merlin
    za Přerov určitě až v pátek odpoledne. žena je v práci. a to ještě zvažuju, že ve dvě půjdu volit.
    30.9.2014 15:31 - sirien
    Za Vlasáka se omlouvám, byl jsem zmaten Ninou... Treven ještě dá vědět
    30.9.2014 16:16 - Jerson
    Přidejte taky Iridina a možná dvě další slečny, které jsou zatím RPG netknuté.
    30.9.2014 17:04 - Babaj
    ty jo mlade panny?-.)) bude se prznit?
    30.9.2014 23:34 - Almi
    Ebon: Těším se na Tebe i Ninu! :)

    ..a nakonec vlastně na všechny, když to vezmu kolem a kolem. Když vyjde co mám v plánu, bude to ještě hodně zajímavá Dálava..

    Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

    Věděli jste, že...
    Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
    Jak se chovat v diskuzích
    Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
    Formátování článků
    Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
    ČAS 0.089465856552124 secREMOTE_IP: 44.200.49.193