Volná diskuze

sirien
11.7.2014 11:49
Podzimní Dálava 9-12.10. / 2014
Informace o Dálavě

Kdo jede:

Určitě (90+%)
  1. Sirien
  2. Sathel
  3. Jirka
  4. Jarka
  5. Demonica
  6. Jerson
  7. Nachtrose
  8. Gurney
  9. Kin
  10. Almi
  11. Merlin
  12. nová paní Merlinová
  13. Merliňátko (Babaj)
  14. Pjotr
  15. Shari
  16. Aralan
  17. Ebon
  18. Nina
  19. Iridin
  20. Krtek
.
Nejspíš (60+%)
  1. Beltar
  2. Jersonova panna #1
  3. Tomáš
.
Možná (<40%)
    .
    Nejede
    1. Alnag
    2. Cemi
    3. Dukolm
    4. Shako
    5. Nerhinn
    6. Sparkle
    7. Vlasák
    8. Jersonova panna #2
    9. walker

    přijel/a bych na... (letos nejsou svátky)

    Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
    Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
    5 dní (st + čt + pá + so + ne)kladné body3
    4 dny (čt + pá + so + ne)kladné body1
    3 dny (pá + so + ne)kladné body10
    3.10.2014 10:25 - Nachtrose
    kin píše:
    Jinak máte někdo složený balíček na edh (jednokarťák)?


    mám pocit, že Traven měl takový alespoň jeden.
    3.10.2014 10:26 - Merlin
    podle všeho pojede ještě Krtek +1..takže budem plný auto. Odjezd v 13...příjezd o mnoha neznámých
    3.10.2014 10:34 - Nachtrose
    Mam vzít pro Krtka Tatranský čaj? o.O
    3.10.2014 10:39 - shari
    k tomu Magicu: já jakožto velmi casual player bych byla pro draft, případně pro for fun hru s vlastními/půjčenými balíčky. Důvod je prostý - mám jeden funkční balíček, zbytek karet jsem před několika lety prodala, takže fakt nevím, co bych dělala s tolika kartami ze sealed. (přeci jen je to dvakrát tolik co z draftu) Ale pokud si dáte sealed, tak aspoň budete mít obecenstvo. :D
    3.10.2014 10:42 - Nachtrose
    Draft/sealed bude jen takové spestření. Rozhodně se nemusíš bát, že si nezahraješ casual. MtG tam je poslední dobou oblíbená kratochvíle mimo hlavní program :-)
    3.10.2014 11:09 - Almi
    Nachtrose: Tatranský čaj pro krtka vezmi určitě... tím se hodně vyřeší... :))
    3.10.2014 13:25 - Ebon Hand
    Já bych se s tím magicek taky moc stresoval. Ono bude i dost balíků na místě hotových.
    3.10.2014 13:46 - wlkeR
    Ufff tak je mi líto, 10. jsem na semináři a 11. mam Magicovej turnaj, takže se bafte beze mě :<

    Nemluvě o tom že i ten seminář jsem si musel div ne na kolenou vyprosit, takže pls pls příště booknout už v létě podzimní prázdniny? XD
    3.10.2014 13:48 - Merlin
    :) Krtek slíbil, že letos hořet nebude :)..a má squaw, takže je hormonálně vyrovnanější :D
    3.10.2014 16:31 - Ebon Hand
    Tak to jsme rádi. Co jsem ho viděl naposledy na Dálavě, tak moc vyrovnaný nebyl.. :-/
    3.10.2014 17:20 - Sparkle
    Tak já vám tam pošlu 1 booster box Khans of Tarkir (obsahuje 36 boostrů) a krabici základních zemí, buďto to vrátíte nazpět nebo si z toho něco zahrajete (draft, sealed) a vrátíte mi nevyužité boostery plus peníze za využité? Může být?
    3.10.2014 18:09 - Merlin
    Ebon:na Dálavě byl v pohodě..na Chlébském nebyl :)
    3.10.2014 18:16 - sirien
    Mimochodem taky bysme mohli příští rok na jaře udělat sraz jinde než na Dálavě - ideálně se prozměnu na jaře třeba vrátit na Moravu, co vy na to? Kdysi jsme to střídali a pak jste, drazí moravští přátelé, na svou část nějak rezignovali :p
    3.10.2014 18:20 - Gurney
    sirien: Mě je to v zásadě jedno, záleží na co budeš mít chuť. Já bych si chtěl hlavně vyzkošet ten systém. Možná kdyby to tobě i ostatním účastníkům bylo absolutně a naprosto jedno a nebylo se čeho chytit, tak bych navrhnul spíš něco akčnějšího, třeba pulpovou space operu with big damn heroes, huge ships, guns and explosions :)
    3.10.2014 19:01 - Nerhinn
    Mně se moc líbilo na té Vysočině, myslím, že to organizoval Merlin? Chlébské, Nedvědice, někde tam to myslím bylo.
    3.10.2014 19:36 - sirien
    Nerhinn: v záhlaví je odkaz na info o Dálavě - info o zbylých (dvou) lokacích kde jsme se kdy sráželi je na dalších stránkách a přehled akcí co se konaly (ehm, dost... neaktualizovaný, sorry) je na první stránce.

    Můžeš myslet buď Chebskou u Perštejna - což byly ty malé chatky ve srázu vedle silnice, hrál se tam Dorn a po nocích RPGčka u kterých hráči usínali, nebo můžeš myslet Hostýnské vrchy, což je ta díra světa uprostřed Ničeho mezi Zapoměním a Ztracenem kdesi na hranicích s maďarskem a ukra... Slovenskem, kde se u nočních RPG naopak neusínalo, což poněkud vyděsilo Alnaga protože se mnou jel v autě a když se v neděli vzbudil a vstal tak zjistil že my teprve dohráli a já du teprve spát. Merlin organizoval obojí.
    3.10.2014 20:53 - wlkeR
    Všecko na opačných koncích republiky >.>
    3.10.2014 21:29 - Nerhinn
    Chlebská u Pernštejna píše:
    Nejbližší lokace jsou "Chlébské", cca 5km od Nedvědic, což je nejbližší "větší osídlení".

    Docela jsem to trefila. První variantu.
    3.10.2014 21:51 - sirien
    wlker: to je pointa věci, aby si pořád nestěžovali že nemůžou přijet páč je Dálava daleko :) navíc máme i dost návštěvníků ze Slovenska, tak aby to případně měli v aspoň rozumnějším dosahu...
    4.10.2014 09:44 - Merlin
    Ano..jedna byla skautská základna na Chlébském. druhý je tábor v Rajnochovicích (Hostýnské vrchy)....je kompletně nově opravený, s novým zázemím, zateplenou hlavní budovou, novými záchody i sprchama. Rozhodně není problém to zorganizovat a zařídit. v tomhle počtu lidí tam budem i sami.

    Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

    Věděli jste, že...
    Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
    Jak se chovat v diskuzích
    Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
    Formátování článků
    Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
    ČAS 0.086687803268433 secREMOTE_IP: 3.89.200.155