Volná diskuze

sirien
11.7.2014 11:49
Podzimní Dálava 9-12.10. / 2014
Informace o Dálavě

Kdo jede:

Určitě (90+%)
  1. Sirien
  2. Sathel
  3. Jirka
  4. Jarka
  5. Demonica
  6. Jerson
  7. Nachtrose
  8. Gurney
  9. Kin
  10. Almi
  11. Merlin
  12. nová paní Merlinová
  13. Merliňátko (Babaj)
  14. Pjotr
  15. Shari
  16. Aralan
  17. Ebon
  18. Nina
  19. Iridin
  20. Krtek
.
Nejspíš (60+%)
  1. Beltar
  2. Jersonova panna #1
  3. Tomáš
.
Možná (<40%)
    .
    Nejede
    1. Alnag
    2. Cemi
    3. Dukolm
    4. Shako
    5. Nerhinn
    6. Sparkle
    7. Vlasák
    8. Jersonova panna #2
    9. walker

    přijel/a bych na... (letos nejsou svátky)

    Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
    Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
    5 dní (st + čt + pá + so + ne)kladné body3
    4 dny (čt + pá + so + ne)kladné body1
    3 dny (pá + so + ne)kladné body10
    12.10.2014 21:12 - Jerson
    Ač jsem byl na dálavě relativně krátce, byl to příjemný den a rád jsem vás zase viděl. I Fate jsem si zahrál, dojme z něj rozeberu v příslušném tématu (pokud ho najdu)
    12.10.2014 21:23 - Nachtrose
    Diky za tradicne skvelou Dalavu. Zase jsem se neco nove priucil, pridal nejake ty hry do seznamu prani a opet videl lidi, ktere mam moc rad.
    13.10.2014 00:19 - sirien
    Sparkle: ty hry co byly půjčené jsou u mě (SR deskovka a nějaká krabice kartiček), hodím je do Mephitu hned co budu mít volnou chvíli nebo cestu okolo.


    Jinak teda tohle pro mě byla Dálava s dlouhodobě nejméně spánkem, asi i nejméně alkoholem a asi nejvíce únavou (což se asi bohužel trochu promítlo i do té hry Fate)... štěstí že jsem zpátky nemusel řídit, protože bych byl teď už nejspíš mrtvej - když ne doslova, tak rozhodně obrazně (což jsem téměř i tak)
    13.10.2014 10:34 - Ebon Hand
    Taky díky za super zábavu. :-)
    13.10.2014 10:58 - Merlin
    Díky za zábavu, kila navrch :). Osobní poděkování bych věnoval Ebonovi a Nině za nekonečný přísun krmení :), Almimu za seznámení s 13 :) hodně se mi líbila. A Sirienovi, že dodržuje předpisy :D

    sejdeme se na jaře v Hostýnských vrších :). termín začnem plánovat na přelomu roku...aby to bylo o něco delší než jen pátek-neděle
    13.10.2014 11:11 - shari
    Také děkuji za velmi příjemné zpestření jinak nudných podzimních dnů. Ano, vím, že jsem se většinu času tvářila jak vyoraná myš, ale to je u mě normální, víkend jsem si opravdu užila.
    Speciální poděkování:
    Nachtrosovi - bez něj bych se tam ani nebyla schopna dopravit. Kdybych měla cestovat sama, tak dojdu na zastávku Student Agency, vrátím lístek a jdu dom.
    Almimu - za fakt výbornou medovinu. Sice toho množství bylo na mě trochu moc, ale velmi mi chutnala.
    Sirienovi - za pozvání k absolutně super Fate hře.
    Iridinovi? (snad mám to jméno dobře) - za jeho naprosto nekompetentní postavu. :D
    Ebonovi - za alespoň dočasné vylepšení mých stravovacích návyků.
    A všem, kterým se líbily Pirátské Kostky. :3


    Jo a... hm... moc se omlouvám, ale minimálně půlku z vás si nepamatuju, tak se mi budete muset připomenout, pokud se ještě někdy/někde uvidíme...
    13.10.2014 20:55 - sirien
    Ti co se mnou hráli Fate: když tak čtu Jersonovo krátké shrnutí tak mi přijde, že vám trochu dlužím nějakou poctivější hru s trochou přípravy a hlavně v lepším vlastním stavu ve kterém nebudu mít tak zamrznuté myšlení a reakce... dodám při první možné příležitosti :)
    14.10.2014 01:08 - Jerson
    Tak to abych přijel ve čtvrtek a hráli jsme v sobotu večer, ne? :-)
    14.10.2014 01:14 - sirien
    tak já původně chtěl, aby se přijelo ve čtvrtek, a chtěl jsem hrát v klidu v pátek od odpoledne do noci :)
    14.10.2014 07:34 - Merlin
    Na jaře bych to chtěl na 3 dny
    14.10.2014 10:10 - Nachtrose
    Jak tak koukam do kalendare, bud to vychazi a velikonoce, nebo na kveten...
    14.10.2014 10:46 - Almi
    ALL: Taky všem děkuji z úžasný relax, nakonec jsem stihl vše, co jsem chtěl, včetně hry a výletu do okolí Sokolčí je skoro na horolezecký výkon, taková ochutnávka před nádherným Pořešínem...)

    ad. 13th Age hra: Jsem rád, že se Tajemná zahrada opět líbila. Na to, že je to byla původně má "prvotina" ve světě pravidel 13th Age si dokázala vybojovat místo v srdcích už více než 15ti hráčů :))

    ad. jarní Dálava: Osobně se přimlouvám, aby to bylo jindy, než jsou velikonoce. Já (a asi i leckdo jiný) je v té době vázán povinnostmi nejrůznějšího charakteru). To si radši vezmu dovču v týdnu na ČT a PÁ :)

    ad. medovina: Jsem rád, že chutnala, je to nejlepší medovina na trhu (staroslověnská světla, vyrábí slovenský apimed.sk, má to milion cen a dá se pít jak studená tak i teplá. S limetkou i bez. ideální). Jinak - v čechách to kupuju od jednoho shopu na Černém Mostě v Praze (medocentrum.cz) - to, že se mne někdo ptal)...
    ..ale dát víc jak 9 litrů medoviny od sedmi večer do pěti ráno.. hmmm... :DD

    ALL: Úplně nejvíc jsem ale rád, že se lidi nejen nemění (mám vždy pocit, že jsem Vás viděl včera, byť od setkání s některými uplynul zase rok) a že jsem si stejně tak užil i setkání s lidmi, které jsem zatím neznal jinak, než jako nick (třeba shari a aralan).

    Ebon a Nina a vůbec všichni kdo kuchařili: ty hody byly opět neskutečný... včera jsem byl na ofiko nobl večeři a když jsem viděl nabídku stejků, ohrnul jsem nos... jste prostě nepřekonatelní!! (bůček s jabkama - šílená kombinace a super chuť).

    edit: Jo, pirátský kostky byly fajn! Díky nim jsem si až po cestě zpět uvědomil, že se nehrálo nejlepší RPG všech dob!! (a Končina to fakt nebyla ;-)))
    15.10.2014 08:48 - Nachtrose
    Jen tak pro jistotu: jarni sraz je taky jako otevreny?
    15.10.2014 10:54 - Almi
    Nachtrose: Bohužel, sraz je určen jen pro fajn lidi, nelidi a ženy (ideálně opačného pohlaví) :D
    15.10.2014 10:58 - shari
    Almi píše:
    lidi, nelidi a ženy (ideálně opačného pohlaví) :D

    Ženy opačného pohlaví? Měla bych chtít vědět, co si pod tím mám představit? O.o
    15.10.2014 12:15 - Ebon Hand
    Almi: Vaření se stalo mým vlastním RPG, které na Dálavě vedu. Jsem tak jediný, kdo mástruje celé chatě najednou. :-)
    A s těmi steaky buď v pohodě. Taky mám za sebou situaci z nobl podniku, kdy jsem se zdravou dávkou sebekritiky konstatoval, že jejich steaky hodnotím jako průměrné a výšin mé vlastní tvorby se přibližují pouze tvarem. :-)

    Doufám, že na další budu mít víc času. Tenhle hrozně rychle utekl a vůbec jsem nestihl nějaké výletění po okolí, které si už dlouho plánuji.

    A Merline, příště ti dám lekci, jak zaujmout hráče. Je zdokumentováno jejich zanícení do hry.. :D
    15.10.2014 12:20 - York
    Ebon Hand píše:
    Je zdokumentováno jejich zanícení do hry.. :D


    :D
    15.10.2014 13:09 - shari
    Ebon Hand píše:
    Je zdokumentováno jejich zanícení do hry.. :D

    A to říkali, že je ty kostky bavily... Kecali... T-T
    15.10.2014 22:43 - Nachtrose
    Tak u nás dopadla Tajemná zahrada poněkud nečekaně:

    16.10.2014 09:33 - Merlin
    Ebon: všimni si, že moje ruka otáčí karty...takže jsem všechny probral a následně začal bavit...do té doby chrápali
    Nachtrose: pochopitelně, že bude jarní sraz open :). a čím víc lidí, tím větší šance, že nám tam nenacpou nikoho dalšího

    Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

    Věděli jste, že...
    Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
    Jak se chovat v diskuzích
    Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
    Formátování článků
    Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
    ČAS 0.091706037521362 secREMOTE_IP: 44.200.230.43