Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
8.3.2017 17:36 - shari
Ani jsem nevěděla, že se má hrát dneska...
8.3.2017 19:16 - Asar
Jop hrame :) Ruby uz asi druhy den vyspava nehoraznu opicu, pomaly pojde asi do hibernacie :D
8.3.2017 19:25 - Hollard (dnes ID vartos)
hrajete stále přes ten roll? respektive jak moc uzavřená parta jste?
8.3.2017 19:44 - Babaj
pres roll uz nehrajeme hodne dlouho.. hrajeme pres fantasy grounds a pres skype hlasova komunikace...
A uzavrena komunita urcite nejsme .-)
8.3.2017 19:45 - wlkeR
Jen jsme omezeni počtem FG licencí.
8.3.2017 20:00 - Hollard (dnes ID vartos)
aha, tak tam vůbec nevím, jak to funguje :))
8.3.2017 22:19 - wlkeR
Sím, sím, byl ten tygr v maringotce šavlozubej? Řekni že jo XD
8.3.2017 22:51 - Asar
wlkeR: jo byl :D co zas planujes? :D
9.3.2017 10:30 - wlkeR
Od levelu 6 se můžu měnit na zvíře s CR2, který jsem viděl. Na druhou stranu, CR1 Dire Wolf je stejně většinou strčí do kapsy.
9.3.2017 20:37 - wlkeR
A aby nikdo neřek, že se nepoučím - záložní postava je pacifista s Charismatem 20 :D
11.3.2017 22:58 - Asar
OK, ludkovia 2 veci:
1. Nakoniec budem moct tuto stredu. Chcete zahrat alebo to nechame az na 22.eho?

2. Ako som cakal nik z vas sa neozval ohladom DMkovania po Strahdovi. Chceli by ste pokracovat v hrani alebo uz zacinate byt burnt out? Lebo ak chcete pokracovat pomaly budem musiet zacat citat dalsie dobrodruzstvo (ako vzdy, DMkoval by som len oficialne veci, nemam cas, chut ani napady vymyslat vlastnu kampan :D ). Ak chcete pokracovat, mate na vyber: a) Princovia apokalypsy; b) Out of Abyss; c) Storm King's Thunder. Vyberte si a dajte mi vediet :)
12.3.2017 07:04 - ShadoWWW
Doporučuji SKT. Naše skupina si ho užila víc než OotA.
12.3.2017 09:00 - Babaj
ANI JEDNO JSEM NEHRAL TAKZE KLIDNE COKOLIV Z TOHO :-))
jinak ve stredu muzu .... :-)
12.3.2017 09:05 - Babaj
jinak kdyby jsi chtel vyresit muj uprk s Irinou z Valaky pred sezenim a z toho pak neni pulhodinova One man show .. tak pisni nebo zavolej pres skype...jestli najdes chvilku :-)
12.3.2017 19:16 - wlkeR
Ah. Středa je ok. Škrábnu to Sharce.

DMení z mojí strany nehrozí, pořád mám rozjetý 2 jiný kampaně. A myslim že konce Curse se taky jen tak nedohrabem XD
12.3.2017 20:47 - Asar
wlkeR, neboj nic, do juna sme hotovi so strahdom najneskor si myslim :D ale mne dlho trva kym prejdem kampan, preto uz ted zistujem o ktoru by bol zaujem. Mna DMovanie bavi, takze ak ma este nemate dost, kludne pripravim aj dalsiu. Ale potrebujem vediet ktoru :D
13.3.2017 00:19 - wlkeR
Out of the Abyss jsem rozehrál s jednou družin, ale nelíbilo se to nikomu. Princes jsem kus překládal, ale nehrál. Giants neznám vůbec, leda z Acquisitions Incorporated / těch druhejch.
13.3.2017 19:05 - Asar
OK takze Giants, citam na to dobre ohlasy. Tak si pomaly budem citat kapitoly o svete nech viem co sa pomenilo. Ale main focus na Strahda.
13.3.2017 19:52 - ShadoWWW
BTW Už příští úterý vyjde na FG Zející portál. :-)
15.3.2017 22:18 - Asar
@Shadow..aj na to som pokukoval ale asi to necham na giantov...vyzera to super :)

@Shari, Raker: Dnes ste prisli o prve stretnutie so Strahdom. Najprv sa vas snazil ziskat na svoju stranu vdaka vasim cinom vo Vallaki. Kedze ale chalani sa rozhodli, ze sluzit mu nie je nieco o co maju zaujem, Strahd ocaroval Ireenu a na vas ostatnych poslal svorku vlkov. Naire ako mily a prijemny druid si povolal vlastnu svorku a spolu s Tarelovym fireballom Strahdovych vlkov rozmetali.

Vdaka tomu si Strahd povedal, ze nie je vhodna doba s vami skoncovat a zmizol v podobe netopiera. Este predtym ale zavaril vasej skupinke jednym peknym fireballom.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.090953826904297 secREMOTE_IP: 3.138.204.208