Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
27.6.2017 16:39 - Babaj
takovych deku mam po kapsach plny hrdte.... ony jsou totiz v kazdem kolacku :-))) takze muzem na nej :-))
27.6.2017 19:41 - Kosťa
Trochu se obávám že zítra dojdu pozdějc tak kolem půl osmé.

Wlkere no nevim koupit si knížku a pak si zakazovat si ji přečíst mi přijde jako docela zvláštní charakterový rys.

Jen otázka: kdysi ste říkali že by se měl časem vrátit ještě k nám nějaký hráč co měl nějaké jiné starosti a na hraní něměl čas, jak to s ním vypadá?

A na závěr osobní dotaz: jak se vám se mnou hraje? dobře špatně na prd nebo jak? hraju s naprosto cizíma lidma (myšleno ne s těma co znam spousty let) tak by mě zajímal váš názor.
28.6.2017 07:02 - Babaj
za mne..
ad a: nezdrzuj :-)))
ad b: to se pletes on uz to cetl a ted si jen dokoupil knizku aby se mohl kochat obrazky:_)
ad c: zatim je po nem slehlozemí .-)
ad d: je to naprd.... proste pohodovej, aktivni, zapadajici .... :-))
28.6.2017 12:29 - wlkeR
Já si nezakazuju si jí přečíst. Já s ní dokonce plánuju hrát. Ale jsme dostatečně pozadu, že se snad nedočtu nic, co bych neměl :)
28.6.2017 22:44 - shari
Jen tak na okraj: když DM frfňá, že skupinka poslechne NPC, co řekne "Nechci s váma mluvit, vypadněte," tak je celkem logické, že následující výzvu na stejné téma neposlechne. :D

Kosťa: v pohodě, jen sis měl vzít toho elementalistu. :D

/smutně kouká po Storm Heraldovi
28.6.2017 22:50 - Babaj
tak s duchy jsem nepocital :-)) ale aspon to bylo epicke.. na druhou stranu uz moc couvat neslo ... to bych mu potvrdil jen jeho teorii o malych ustrasenych deckach
a to my rozhodne nejsme.. my jsme hodni vsech klenotu BaVorie :-))) i s pivem a klobasama :-))))))
29.6.2017 22:00 - Asar
Wlker. Nooo v skutocnosti je to velmi pravdepodobne :D vela more or less dolezitych veci ste preskocili...dalsi kopu som doplietol pri improvizacii, resp su tam hinty na neskorsie veci :) ale verim ze aj keby tak vies rozlisit medzi tym co vie postava a co ty :)

Sarka, ja nemozem za to ze cely ten svet je postaveny tak ze nik sa nechce rozpravat :D ked sa nechate ale odbit tak nic nezistite :)

Kosta, hra sa s tebou super, z mojej strany absolutne ziadna vytka :) skor pochvala, ze to so mnou dokazes vydrzat rovnako ako zvysok.

Babaj, no nic nechcem. Ja len aby si nebol smutny, ze tebe som nic nenapisal :D
2.7.2017 18:51 - wlkeR
Btw, zjistil jsem, že jsme ten luck feat asi nepoužívali správně. Ano, může dát nevýhodu k útoku, ale jen proti majiteli featu.
2.7.2017 19:10 - Babaj
to uz je tak dlouho kkdo ho kdy mel.. ze si uz ani nepamatuju jak ho pouzival :-), ale ano jen vuci majiteli featu...
2.7.2017 20:36 - Kosťa
Hmmm chuděrka Ruby ta z toho nebude nadšená sem to nejvíc používal na ni jinak ono by to mělo bejt eště před tím než uvidím výsledek hodu ale až po tom co uviďím hozené číslo na kostce jenže na tom FG to moc nejde.
2.7.2017 21:25 - Babaj
jo tak :-) ja myslel ze to mas z neceo jineho nez ze stistka :-) jako ono stistkoje moc precenovany feat :-)
2.7.2017 21:26 - Babaj
ale hodi se :_))
2.7.2017 21:29 - Kosťa
Tak já mám ještě ty schopnosti věštce takže pohoda ale budu se na to muset ještě jednou kouknout
2.7.2017 21:29 - Babaj
a jinka ono to ve fg jde.. sice je to uz svysledkem.. ale to vetsinou umis v tomto pripade dobre odhadnout.. kdyz uz je zasah tak se hodi to prehazovat amisy ani ne... jasne ze to neni uplne ono ale co nadelas... jinak vypinat targety.. Ale chudak DM :-))) mohli by na to vymyslet nejaky lacitko navic :_)
3.7.2017 20:53 - shari
3.7.2017 21:46 - Babaj
vubec nechapu na co se to tu u vsech ocasatych narazi?:-)))
3.7.2017 22:08 - wlkeR
Na sud, očividně.
4.7.2017 00:51 - Kosťa
To je odkaz na poklady Bavorie:-)
4.7.2017 06:57 - Babaj
jupiiii tak to uz jeden poklad mame.. mam vyborny kolacky :-)) a ja porad, ze ta jezibaba zadny poklad nemela :_)) jaj a Lorgot.. ten byl cely z chnele a my to prehledli :-))
4.7.2017 09:06 - Kosťa
Pleteš si Barovii a Bavorii :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071254014968872 secREMOTE_IP: 18.191.211.66