Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
24.5.2017 23:00 - Asar
2 veci:

1. buducu stredu mozem.
2. preco ma volas Ashar? :D
25.5.2017 13:19 - wlkeR
Asar píše:
2. preco ma volas Ashar? :D


S timhle bacha, Babaji. Já míval ve WoW paladina s krutopřísným jménem Ashair přesně do té doby, než někdo podotknul, co by se stalo, kdyby se do jeho jména přidalo ještě jedno s.

RIP
25.5.2017 13:42 - Babaj
cssss :-)) jsemAsara povysil na legendarniho kouzelnika z Hommu :-)) bych se mel omluvit jemu :-).. ale je pravda ze se za svuj omyl zurive omlouvam :-)))
26.5.2017 13:16 - Asar
Babaju, ja som sa neurazil. Ja som to nechapal, lebo to casto pouzivac a nevedel som, ze ci to ma nejaky vyznam to meno lebo som ho nepocul (a som lenivy googlit) preto som sa pytal :D
19.6.2017 18:27 - Kosťa
Tak si to tak hasím domů a najednou si tak říkám že pozítří se s vámi zase potkám při hraní. Mohl bych poprosit o malou rekapitulaci toho co se událo během těch posledních dvou sezeních?
19.6.2017 20:01 - Babaj
prezili jsme :-))) ale porad jsme v utlaku Stratovych klesti :-)))
19.6.2017 22:36 - Kosťa
Teda na to jak bejváš občas výřečnej tak nic moc, čekal sem něco jako."nakopali sme desset vlkodlaků a k tomu jednoho Stratova poskoka; Ruby sťala tři vlkodlaky jednou ranou, Varis zarazil svůj postříbřený meč do břicha hlavního vlkodlaka a Revel má nový kabát z vlčí kožešiny" :-)
20.6.2017 08:30 - shari
Kosťa píše:
Teda na to jak bejváš občas výřečnej tak nic moc, čekal sem něco jako."nakopali sme desset vlkodlaků a k tomu jednoho Stratova poskoka; Ruby sťala tři vlkodlaky jednou ranou, Varis zarazil svůj postříbřený meč do břicha hlavního vlkodlaka a Revel má nový kabát z vlčí kožešiny" :-)

:D :D

Pokecali jsme s duchem, udělali si procházku k polorozpadlému panskému sídlu, kde Kstor sesmažil pár pavouků a v noci dostal Varis rakev plnou netopýrů.
Uvnitř domu jsme pak našli polomrtvého elfa. Toho Revel vyléčil, ale Varis ho vyděsil, tak elf zdrhnul.
Pak Kastor a Revel sejmuli 3 Revenanty.
No a teď tam polomrtví odpočíváme.
20.6.2017 09:33 - Babaj
vydesil?.-))) no teda :-) ja mu jen nastinil jak to mezi nami a cikany .. pardon.. Vistaniovci je .-) ja nejsem rasista.. ale nejak dobre se neuvedli a dalsi ciny mne jen utvrzuji o jejich povaze, ktera se mi opravdu prici...navic kolaboruji se Stratem .-))
20.6.2017 11:46 - wlkeR
Kosťa píše:
Revel má nový kabát z vlčí kožešiny


Nejsem barbar. Vlčí kožešina byla v módě naposledy předloni.
21.6.2017 12:59 - Babaj
jinak Kosto ti to Shari pomerne strucne rekla presne.

Jen bych upresnil.. pokec s duchem... Odehral se jeste v Berestu, v te nejvetsi ruine jihozapadne od chaloupky ..pod hrbitovem s kaplickou.... duch se jmenoval Burzomastr Ignac... a neni to asi tak klasicky duch.. ale presto zde zustava.. mysli si ,ze je to trest za to co spachal a ze za to muze Strath... Jeste za dob kdy Berest byl plny zivoa tu zila divka... jmeno neznam.. a ta se zaslibila asi ne moc chtene stratovi.. dokonce uz byla i povysata Strathem.. Ale ona ani nikdo z vesnice nechteli, aby se stala dalsi z upiek po boku Stratha.... tak se domluvili s knezem a tu ubohou divku radeji usmrtil predcasne.. cimz si vyslouzil hnev stratha... chteli jsme mu pomoci, ale nejak krom toho ,ze bychom Stratha zbavili byti nas nenapadlo a odesli jsme.... jen zpetne.. kdyz jsem nad tim premyslel .. bylo neco zvlastniho... on sam jako duch mi nepripadal,, spis to byla mlha co dokazala nekoho zatlacit a podobne... a hodne mu zalezelo na tom abychom to tam moc neprobadavali... konec koncu horni patra jsme vubec neprosli... tak mam podezreni ze nam tam neco uniklo.. ale .....
Dalsi zajimavost se udala kdyz jsme opousteli Berest... na planine u reky tesne za Beregostem jsme se stali ucastniky.. bitvy mezi z mlhy tvorenou Jizdou a seskupenymi pikeniky.... v tom nejlepsim se nad nimi majestatne vztycil a preletl velky drak a uletal smerem ke svatyni..tedy jak popisuje Shari ..panske sidlo..zbytek asi az u mapy,ale to uz jsou asi jen detaily.....
24.6.2017 00:11 - ShadoWWW
Fantasy Grounds má teď v rámci Free RPG Day ve svém obchodě výraznou slevu na licence i všechny 5E produkty. Nepíšou, do kdy sleva platí, ale měla by být údajně časově velmi omezená, max. řádově pár dní.
26.6.2017 09:46 - Babaj
jooo wolkere :-) doufam ,ze si na chudacich kostlivcich nebudes lecit ego po diplomaticke vyhre s panem hradu...
Dobry den preji.....Jdete pryc....Hledame pana hradu..... Tak jste ho nasli a ted zmizte.... tak jo...
Musim rict ,ze te neznat, tak bych se vazne tolik nenasmal ... pekne zahrany kockon :-))
26.6.2017 13:54 - wlkeR
Nojono, když máš postavu, kterou oneshotne i hejno netopýrů, tak si dáš bacha na to, co říkáš. Ty to na*ereš, jednou kopneš a seš za horama, no. Si někdo může dovolit.
26.6.2017 14:00 - Babaj
Jeste jsem z boje neutikal... Ale mas recht.. jak uz jsem rikal Asarovi... tezko se delaji ramena,, kdyz mas za sebou polomrtvou skupinu :-)


Ale mit kostku inspirace, tak jsem ti ji s fleku dal,, jak mne to rozesmalo :_))
27.6.2017 10:29 - wlkeR
Já jsem neodolal a koupil si Curse of Strahd v knižní podobě >///> Momentálně se slevou 24% na Bookdepository.
27.6.2017 10:35 - Babaj
exploit exploit :-)))))
27.6.2017 15:08 - Asar
Mozes sa pokusit :D zrazu strahd ziska nove schopnosti a vsetky postavy vas budu vrazdit ako nic :D
27.6.2017 15:53 - Babaj
postavy? jake postavy? tobe tam nejaky zustaly? .-))
27.6.2017 16:35 - wlkeR
Bff, já všecko vim už teď, čet jsem "Curse of Strahd" a "Ravenloft" od Mockmana :D

Tudíž vím, že Strahda jde porazit jen kartou Balance z Deck of Many Things. Nějaký relikvie či co vůbec nejsou potřeba.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09810209274292 secREMOTE_IP: 44.200.66.187