Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
13.9.2017 23:38 - Asar
Sarka, nakoniec sme nehrali. Som v novom byte s inym pripojenim a ani za svet neviem rozbehnut FG.
13.9.2017 23:46 - ShadoWWW
Nový router? Musíš si na něm otevřít ten port pro Fantasy Grounds.
14.9.2017 09:55 - Asar
Port forwarding (single port aj range of ports), DMZ, UPnP...vsetko som skusal ale nic nefunguje
14.9.2017 21:24 - ShadoWWW
Když spustíš FG, je tam část Connection Test s tlačítkem Run Test. Po stisknutí tlačítka a doběhnutí analýzy musí naběhnout SUCCESS, jinak je problém s připojením z internetu (od hráčů k tobě).

Pokud je to FAILED, zkontroloval bych router, jak jsem psal. DMZ a UPnP je pro tento účel zbytečné, stačí Single port forwarding (konkrétně aby port 1802 šel na vnitřní adresu tvého počítače s FG).

Co může být špatně jinak?
Podívej se na svou veřejnou internetovou IP adresu, například přes web MojeIP.cz. Pak mrkni na svůj router, jestli jeho WAN adresa je tato IP adresa. Pokud jo, mělo by být vše OK. Ale pokud v návodu dojdeš až sem, tak nejspíš bude na tvém routeru jiná WAN adresa. A pak máš problém, protože tvůj poskytovatel netu bude jen router schovaný za routerem jiného poskytovatele. V takovém případě bys musel přesvědčit svého poskytovatele, aby směroval port 1802 na IP adresu tvého routeru.

A pak je ještě možnost, že ten port zařezává tvůj antivir, respektive firewall tvého antiviru.
15.9.2017 08:43 - Asar
No vcera som presne myslel na ten problem s Wan adresou - a router ma inu ako je v samotnom klientovi...tzn jedina asi moznost je hamachi
19.9.2017 09:44 - Kosťa
Chtěl jsem se zeptat jak to bude zítra s hraním? Bude? Nebo pořád vládnou technické problémy?
19.9.2017 11:31 - Babaj
to by jajimalo asi vetsinu plena :_))
19.9.2017 12:57 - Asar
Pisal som na skype - anyway, potrebujem zriesit ziadost o externu IP pre poskytovatela, takze tento tyzden nehrame ale buduci by uz malo byt vsetko v poho.
19.9.2017 13:09 - Babaj
klate ale pristi tyden uz zacina dalava :_)) takze bud nebudu nebo dojedte ... my uz jedem ve stredu vecer.takze to nebudu stihat.. chcete rict, ze si to liznete bez sveho OP sprintera s jeste rychlejsim jazyckem?.-)))))
19.9.2017 15:48 - Henwedd
Taky bych si lízl, ale příští středu kolem sedmé budu pár set kilometrů za hranicemi naší milé vlastni (a o pár set míň pro Asarovu). Kterýkoliv den předtím bych mohl, teoreticky i potom od čtvrtka (do neděle včetně). V případě varianty druhé by to ale bylo celkem zajímavé - musel bych to řešit nějak přes tablet.
19.9.2017 15:58 - Kosťa
bah jsem na tom pristi tyden taky bledě (pro změnu jsem v práci) teoreticky bych moh treba v pondeli a pak od ctvrtka do soboty ale mám tušení že bajbaj je na dálavě taže nevim nevim
19.9.2017 22:44 - Asar
Ono neviem kedy mi priradia IPcku, takze vam neviem povedat ci pondelok/utorok vieme hrat.
25.9.2017 20:30 - Asar
Dobra sprava. Mam IPcku a podla FG je vsetko v poriadku :) takze buduci tyzden mozme dufam :)
26.9.2017 16:23 - Kosťa
Ok zcela vyjmečně mám volno tak snad budu zítra akceschopnej, jinak sem trochu nachlazenej tak doufám že to nebude s chrchláním a huhňáním, kdyžtak se eště ozvu
27.9.2017 07:06 - Asar
Ta 3 ste pisali ze dnes nemozte takze na dnes som s hrou ani neratal..aj tak mi vecer do toho prislo nieco pracovne (mame konferenciu), takze nemozem...preto som pisal ze buduci tyzden.
30.9.2017 21:33 - Asar
Dufam ze tuto stredu uz hrame :)
1.10.2017 18:52 - wlkeR
Já tu jsem. Mám internet. A možná i updatuju včas.
2.10.2017 17:31 - Kosťa
Tuhle středu nemůžu:-(. Dalších 6 bych, ale měl být přítomen :-)
3.10.2017 19:57 - wlkeR
Už jsem stihnul panikařit, že je středa. A ono úterý.
10.10.2017 10:01 - Asar
Pripominam zajtrajsiu session o 19.00 :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10054993629456 secREMOTE_IP: 52.90.211.141