Volná diskuze

Vojtěch
6.5.2015 13:18
Feng Shui 2
Pro fandy Robina D. Lawse bude asi zajímavá zpráva, že vyšla nová edice Feng Shui.

Autorská citace #1
6.5.2015 14:17 - Shako
Zajímavá úroda letos...

Hrál vůbec někdo tu první verzi? Měl jsem tu možnost zkusit to jednou na OG pod Pietou. Nazval bych to jako hodně testovací hraní. :-D
Autorská citace #2
6.5.2015 14:32 - sirien
Já kdysi dávno na jednom z Alnagových RPG čajíčků, vedl to hRob svého času. Popravdě si už ten systém v podstatě nepamatuju, ale pamatuju si, že se mi docela líbil
Autorská citace #3
6.5.2015 14:42 - Shako
Nejzajímavější mi tom přišlo počítání iniciativy. Ale i "povolání", co se tak matně pamatuju, tak byli docela fajn udělané (minimálně dostatečně vystihovali téma).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067383050918579 secREMOTE_IP: 44.200.179.138