Volná diskuze

mal.kin
19.5.2016 11:04
Propagace RPG her skrz Deskoherní klub Brno
Zdravím všechny nadšence RPG her. Zastupuji Deskoherní klub Brno (dále DK), ze kterého před časem vnikla odnož hráčů DrD II. DK pravidelně každý týden pořádá v nově vznikající čajovně Mystica deskoherní večery. Přijít může úplně každý a nic ho to nestojí, pokud nechce.
DK také pořádá akce většího rázu nebo i road show po jiných městech.
Po domluvě se zakladatelem jsme se rozhodli skrz DK propagovat RPG hry. Sám totiž z vlastní zkušenosti vím, jak těžké je se z pozice neznelého nadšence dostat do pozice vypravěče či hráče. Rádi bychom ukázali RPG hry ve světle přístupném každému.
Hledám touto cestou z vašich řad zkušené či nezkušené nadšence, kteří by čas od času chtěli přiložit ruku k dílu a zpropagovat například na příštím Velkém hraní nějaký herní systém, udělat otevřené hraní či nějakou přednášku o RPG hrách obecně.
Komunita DK čítá stovky lidí a sdružují se hlavně na FB. Na první schůzce zájemců o DrD II se objevilo 40 lidí a z toho vznikly aktivní 2 družiny, které hrají již několik měsíců.
Bohužel za sebe mohu říct, že jsem světem RPG her tolik nepolíbený a nedokáži z vlastních sil a zkušeností zahrnout další herní systémy, když sám plavu v DrD II.

Budu rád za každý názor či podnět, ale hlavně uvítám pomocnou ruku. Nemusí se jednat jen o lidi z Brna.

Stránky DK
Facebooková skupina DrD deskoherního klubu
Autorská citace #61
12.8.2016 11:27 - mal.kin
Plany na dalsi festival zatim nejsou. Takze program je prozatim volny. Asi necekam, ze se roztrhne pytel s lidmi, kteri budou chtit vezt nejake hry, takze pokud se nam podari na sobotu zabrat od odpoledne do vecera RPG mistnost aspon pro 2 hry, bude to super.
Autorská citace #62
12.8.2016 11:35 - -Sniper-
Jo tak, takže jde spíš jen o pár RPG k nabídnutí na zahrání během víkendu? A lidi příjdou jen kvůli těm RPG?

(chápej že z toho není jasné jak to má probíhat, kolik toho má běžet paralelně, jaká je "jistota návštěvnosti" a tak - v obecné rovině mě baví vést hry pro nováčky a ukazovat různé systémy a styly, takže se nabízím, ale také rád plánuji a vím co mne čeká).

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.063894987106323 secREMOTE_IP: 18.206.12.157