Volná diskuze

Sparkle
5.9.2016 14:27
RPG Day 2016 Praha
Datum: sobota 3. 12. 2016
Program: přes den hraní RPG, večer hospoda
Kde: Klub Tomovy hry (bývalý Mephit), Arbesovo náměstí 14, Praha 5 Smíchov. www.tomovyhry.cz
Začátek ve 13:00.

Co byste si chtěli zahrát, co jste ochotni vést za hry?


Tarfill - Das Schwarze Auge
Přihlášení hráči: Nachtrose, Demonica, Sniper, LokiB, Mildar - PLNO

Vojta - Dungeon Crawl Classics
Přihlášení hráči: Klojstr +2, Jirka R., Jakub Š.

York - Hra bez přípravy (improvizace)
Přihlášení hráči: Daniel K., Dany S., Clotho

Sroty - Burning Wheel
Přihlášení hráči: Flowerpot, Nerhinn +1, Pipin - PLNO

Almi - 13th Age
Přihlášení hráči: Martin P., Alzur, Elgard, Meldin

Chtějí přijít, nejsou rozhodnutí co chtějí hrát: Selhan, Johnny Ch.
28.11.2016 10:16 - Tarfill
Nachtrose:
Nebo jestli myslíš něco extra přímo v této diskuzi, tak jsem jen postoval odkazy na Starter set a možnost rozmyslet si předem postavy - je to příspěvek č. 75...
28.11.2016 10:22 - LokiB
Tarfill: to už je měsíc, cos to psal? bože, to zas uteklo :( ... akorát, že se lidi moc neozvali
28.11.2016 10:32 - Nachtrose
Tarfill: určitě? Mám takový vtíravý pocit, že jsi k tomu DSA na RPGday založil extra diskuzi. Ale ano, už to je nějaký ten pátek, tak si to jen možná špatně pamatuju.
28.11.2016 10:35 - Nachtrose
Gurney píše:
Diskuze k DSA zde.


Dík, ale já měl spíš utkvělou představu, že tu byla organizační diskuze k DSA na RPG day. Nejspíš ale teda vlčí mlha.
28.11.2016 10:38 - Tarfill
Tak tak, lidi se moc neozvali, zareagoval jen LokiB a na soukromou zprávu pak i Demonica (o ní mi šlo především). Takže to můžete dohnat třeba teď, nebo až v tu sobotu... ;-)
28.11.2016 10:41 - Nachtrose
Já si to prolistoval a s tím, že je ještě času dost si to promyslet, tak jsem to odložil :-D Ale nejspíš bych zústal věrný trpaslíkovi ( pokud už si ho někdo nevybral ).
28.11.2016 10:45 - Tarfill
Obsazená je jen čarodějka (Demonica). Trpaslík je volný, máš ho mít!
28.11.2016 10:52 - LokiB
Tak že bych si vzal toho půlelfa?
28.11.2016 12:06 - Tarfill
Tuláka? A to je otázka jako že Ti ho mám rezervovat, nebo se ptáš ostatních, jestli Ti ho nechají...?
28.11.2016 12:25 - LokiB
Jj, tuláka ... no, původně jsem to myslel před tím měsícem, že jako dotaz na ostatní. ale teď už se čas krátí, tak mi ho rezervuj. dík
28.11.2016 12:47 - Tarfill
OK, je Tvůj.
28.11.2016 16:23 - Naoki
tak nakonec budu muset tnetokrát rušit svou účast :( škoda, snad příště...
28.11.2016 21:11 - sirien
Tarfill píše:
Demonica (o ní mi šlo především).

Mizerná protekce
29.11.2016 11:37 - Mildar
@Tarfil: Ja se rozhodl hned jak jsi psal, ale cekal jsem az napisou ostatni pac mi to bylo jedno. Vzal bych Elfa - Wyldrunner - Ranger(?). Kdyby ho nekdo chtel tak napiste, ja ho bral ze je nejdal od toho co normalne hraju :D
29.11.2016 15:18 - Tarfill
Mildare - OK, píšu si!

Siriene - to víš, jediná ženská ve hře... chtěl jsem, aby se to nějak projevilo a mohl se na to lépe připravit. ;-)
29.11.2016 16:04 - Demonica
Tarfill: To nemusíš vysvětlovat, jsem holt výjimečná :D
29.11.2016 16:27 - sirien
Tarfil: Ale to je ovšem zajímavý nadhoz do diskuse... jak se připravuješ na to, aby se projevila žena ve hře?
29.11.2016 17:17 - Sparkle
Budu na RPG Day vést skupinu děcek, 8 až 10 let, je tam ještě 1 až 2 volná místa, takže kdo by chtěl vzít děcka v tomto věku, dejte vědět. Začnem o něco později, cca ve 14:30, a dobrodružství bude kratší.
29.11.2016 19:47 - Tarfill
sirien píše:
jak se připravuješ na to, aby se projevila žena ve hře?

Asi tě zklamu, ale nijak zajímavé či tajemné to není:
Já jsem třeba ten typ Vypravěče, který se před hrou potřebuje v lecčems připravit a chce mít některé informace hezky na papíře. Do začátku plánovaného dobrodružství hodlám každému hráči předat úvodní text s informacemi jen pro jeho postavu. A protože nemám rád cross-genderové postavy podobně jako Ty, jedna z nich bude vzhledem k sestavě hráčů logicky žena a zbytek muži. Chtěl jsem tedy dopředu vědět, kterému povolání mám text připravit v ženské osobě, abych to nemusel řešit těsně před hrou a aby to bylo pohodlnější pro hráče.
Prostě takové moje pünktlich potřeby, nic složitého.
Nehledě na to, že nikdy není špatné vědět dopředu, jestli budeš mít ve hře ženskou jako válečnici, nebo třeba zmíněnou čarodějku. Třeba mě díky tomu napadne nějaká "lepší" myšlenka... ;-)
29.11.2016 19:54 - sirien
Tarfill píše:
Asi tě zklamu

dost, no. Doufal sem aspoň v nějaké pro tipy ohledně výběru vína a hudby ke hře nebo nějakej insight do výběru pane- figurek pro hru nebo tak něco.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092419862747192 secREMOTE_IP: 18.118.9.146