Volná diskuze

Sparkle
6.2.2017 10:58
Jarní RPG Day Praha 2017
Setkání fanoušků RPG her. Budete si moci zahrát jednorázové dobrodružství pod vedením zkušených vypravěčů. Večer bude afterparty v blízké hospodě.

Datum: Sobota 25. 3. 2017

Začátek: 13:00

Místo konání: Tomovy hry (ex Mephit), Arbesovo náměstí 14, Praha 5 Smíchov. www.tomovyhry.cz

Hospoda: od 19:00 http://www.utucnaku.cz/ rezervace na jméno "RPG"

Nabízené hry:

Night's Black Agents

"Byli jste jednotkou vojáků v Afgánistánu a poté námezdnými vojáky ve střední Americe. Jedna z vašich posledních operací byla zachránit unesené děvče, ale přišli jste příliš pozdě a ona byla zavražděna. Vůdcem únosců byl upír, kterého se vám podařilo zabít. Na čas jste se rozešli, aby jste se s tím vyrovnali. Po několika týdnech jste obdrželi zprávu od vašeho bývalé velitele, nadporučíka Kelvina: “Pomoc!”. Každý z vás nyní míří do města, aby jste společně odhalili, co se děje."

Hra o vyšetřování a odhalování záhad, postavy budou připravené, pravidla není nutné znát předem.

Maximální počet hráčů: 4. Přihlášení: Hunter, Pavel M., Vladimír Č.

Cavemaster

Příběh z doby kamenné. Hra se vyhodnocuje pomocí kamínků místo kostek.

Maximální počet hráčů: 6. Přihlášení: Klojstr +1, Legition, QAstral, Tarfill, Macintoush

Montsegur 1244

Vážná hra sledující příběhy pronásledovaných kacířů v roce 1244.
Tato hra se hraje bez GMa.

Maximální počet hráčů: 6. Přihlášení: Jay, Morech, Mili P., Ivo D., Filip J., Vojtěch Š.

Star Wars ve Fate

Maximální počet hráčů: 5. Přihlášení: Elgard, Daniel M., Jiří M. +1, Ondřej D.

The Sprawl

Cyberpunk s pravidly na základě Apocalypse Engine.

Maximální počet hráčů: 4. Přihlášení: Gurney, Tomislav, Michal O., Karel H.


Přihlášení, ale nevědí, co budou hrát:
Autorská citace #81
5.3.2017 14:59 - PetrH
Jak to vypada se zajmem na moji hru? Ja zda mam na 25 hledat pripadne jiny program, respektive uz bych nahradnika mel
Autorská citace #82
5.3.2017 15:13 - Sparkle
Do kdy potřebuješ vědět, jestli tvoje skupina bude naplněná?
Autorská citace #83
5.3.2017 19:45 - Tarfill
V pripade ze KaM padne, rad bych se pridal k Vojtechovi na Cavemastera...
Autorská citace #84
5.3.2017 21:37 - PetrH
Tarfill: ja bych nerad, jen nevim, chtelo by to alespon 2 jeste :)
Sparkle: patek dopoledne ? abych vedel, zda se sbalim a pojedu se synem na kraso zavody;)
Autorská citace #85
7.3.2017 22:16 - Klojstr
Na Cavemastera s nami dorazi jeste jeden.
Autorská citace #86
9.3.2017 13:34 - sirien
Kdo všechno je teď přihlášený na ty SW?

Potřeboval bych pak nějak +- přehled aspoň týden předem ať to stihnu připravit.
Autorská citace #87
9.3.2017 13:46 - Sparkle
Já jsem se snažila trochu popohnat lidi, kteří se mi hlásili že chtějí asi přijít, ale neřekli na co, ale nedostala jsem z nich nic. Ještě je brzo. Koncem příštího týdne je proprudím znova a dám ti vědět. Ty SW by se měly určitě naplnit. U KaM nevím.
Autorská citace #88
13.3.2017 12:12 - Sparkle
SW Fate je plný. Takže momentálně jsou 2 volná místa na Cavemaster a 4 na KaM. Petře, je to teda na tobě, jestli se ti chce čekat na zaplnění nebo KaM stornovat.
Autorská citace #89
13.3.2017 16:39 - Šaman
Zrovna podrobně pročítám ta SW Fate pravidla a byl jsem hodně nahlodán změnit plány na tento den. No nic, snad vyjde počasí a trocha pohybu na čerstvém vzduchu bude při jaru taky fajn.
Autorská citace #90
13.3.2017 16:43 - sirien
Nevyjde. Na všechny dny co teď něco povedu sem si už objednal průtrže mračen, kroupy, mlhy a bouřky s hromobitím. Představený Vnitřního kruhu mě ujistil na svůj život, že bude dodáno dle požadavků, takže se buď bude pořádně snažit a budeš mít smůlu, nebo si Vnitřní kruh bude muset najít nového arcimistra.
Autorská citace #91
13.3.2017 17:38 - PetrH
Tak je to jednoduche...toho clobrdu dejte na caverny a pokud by se nahodou nekdo nobjevil na kam muzeme to zvazit, ale koukam, ze hra je v ocich hracu mrtva.... ja budu pocitat, ze spise nic nebude a kdyby nahodoj jo, tak se uvidi...
Autorská citace #92
13.3.2017 17:46 - sirien
Sparkle: ok. Pošli mi pls kdyžtak nějakej přehled hráčů a kdo to je (klidně do PM), ať aspoň trochu tušim :)
Autorská citace #93
13.3.2017 17:52 - Sparkle
V tom případě už je jen 1 volný flek na Cavemastera a uvolnil se jeden slot pro novou grupu místo KaM. Je tu někdo, komu by se chtělo něco GMovat? Pokud se nikdo nenajde, tak holt další zájemci o hru budou náhradníci.


Šaman píše:
Zrovna podrobně pročítám ta SW Fate pravidla a byl jsem hodně nahlodán změnit plány na tento den. No nic, snad vyjde počasí a trocha pohybu na čerstvém vzduchu bude při jaru taky fajn.


Třeba se ještě někdo odhlásí.
Autorská citace #94
13.3.2017 18:59 - Šaman
sirien píše:

V Prahe ať máte klidně kroupy, my jsme krytí za Ještědem, takže sem se nedostanou. Většinou je to naopak, ale jestli jsi pro jih zařídil dešť se sněhem, tak u nás bude krásná jarní bitva. :)

Jinak ty SW jsou krásný mustr k něčemu, co jsem začal vytvářet už předtím (Fate DrD). Konkrétní implementace Fate pravidel pro konkrétní svět. Hráčům, kteři chtěli hrát "dračák" na Fate chyběly právě třeba předpřipravené archetypy s unikátními triky. To, že si je mohou vytvořit úplně podle sebe pro ně nemá takový wow efekt, jako když si přečtou, že mohou hrát elitního vojáka, který jediný má bonus na těžké zbraně a na boj proti skupinám.

Našel jsem pár wtf momentů, které s tebou chci probrat na jednom z hraní v Mephitu.
Autorská citace #95
16.3.2017 15:40 - Macintoush
Pokud je ještě jedno místo na Cavemastera, tak se tam hlásím, pokud ne tak mě napište jako náhradníka.
Autorská citace #96
16.3.2017 16:57 - Sparkle
Macintoush píše:
Pokud je ještě jedno místo na Cavemastera, tak se tam hlásím, pokud ne tak mě napište jako náhradníka.


Je tam volné místo. Tím pádem jsou všechny hry full, pakliže by se nenašel někdo ochotný ještě něco GMovat.
Autorská citace #97
16.3.2017 23:10 - captain66
Sparkle: Staci, kdyz ti dam vedet zitra? Potrebuju si rozmyslet, zda to stiham pripravit.
Autorská citace #98
17.3.2017 01:00 - Sparkle
captain66 píše:


Je to na tobě, pokud chceš radši hrát NBA tak na to dlab. Budou čtyři skupiny no. Není podmínka, aby jich bylo pět. Když se ví takhle dopředu, že GM nebude, tak je to v cajku.
Autorská citace #99
17.3.2017 01:04 - sirien
Captain bude hrát NBA a bude vést hru, jen začne o dvě hodiny pozdějc.

Ono se to tak už sejde, neboj. Demonica se o to už postará. Ostatně se jí tak neřiká pro nic za nic.
18.3.2017 00:04 - captain66
Ok, tak muzu vest The Sprawl, pokud je stale zajem. Jde o cyberpunkovou mutaci Apocalypse enginu. Na nastudovani paranoiu se ted uplne necitim.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089815139770508 secREMOTE_IP: 18.119.107.161