Volná diskuze

Merlin
11.9.2017 20:09
Dálava 20XX Evilquest


Pět hvězd. Pět Označených. Pět vyvrhelů. Pět vyvolených. Jeden Temný vládce. Pět kmenů. Jedna temná říše. Jedno království. Jeden úkol. Spousta mrtvých.

Systém DnD 5e. 4. level.

Rasy: V nestřeženém okamžiku zveřejním první rasu. kdo ji bude chtít a první si o ni řekne, toho je. Pokud se nikdo nepřihlásí, nebo bude přidělena, zveřejním další rasu. Buď můžete čekat a doufat, že přijde lepší a riskovat, že bude horší, nebo vezmete co je.

Povolání: Po rozebrání ras, přijdou na řadu povolání. Princip je stejný jako u ras. Čekat na "oblíbenou" a riskovat, že nepřijde, nebo jít na jistotu :).

Cíl hry: Snad se budete bavit. Moc se netrapte systémem. Krev poteče tak jako tak.

Cíl slupiny: zabít Prvního.

Cíl postav: (neznámý a individuální)

Hráči: Sirien, Nachtrose (potvrzen), Ebon (potvrzen), Tarfill (potvrzen), Babaj(potvrzen)
Náhradníci:

Doba hry: pravděpodobně sobota (až se Sirien vzbudí) nebo neděle

Gobr(Bugbear)- Nachtrose - Bojovník/Fighter
čistokrevný yuan-ti (yuan-ti pureblood) - Babaj
- Bárd/Bard
Gobliní dvojčata (Goblin) - SirienKouzelník a kouzelník/ Wizard and Wizard
Ještěrec (Lizardfolk)- Tarfill - Klerik/Clerik
Kobold)- Ebon
- Tulák/Rogue

23.8.2020 19:11 - Merlin
Ebone, kvůli tobě pardále si to asi znovu nastuduji...i když nevím co od toho čekáte...:D
23.8.2020 19:34 - Nachtrose
Merlin píše:
i když nevím co od toho čekáte...:D


To asi nikdo O:-)
23.8.2020 19:40 - Kosťa
Můžu mít soukromou prosbu? pokud bude evil quest bylo by možné udělat nějaký alespoň zvukový záznam a ten někde zveřejnit nebo na něj alespoň poslat odkaz? docela by mě zajímalo jak to bude probíhat
24.8.2020 08:16 - Tarfill
Merline, já vím, co od toho čekám...
Rozhodně to je jedinečná možnost poznat Tě jako Vypravěče, což bych rozhodně rád. No a pak se do družiny přihlásili hráči, se kterými pro mě bude čest si zahrát.
Nehledě na antagonisty jako hlavní hrdiny, což je taky zajímavý téma.
Je to prostě celkově zajímavej koncept ... :-)
24.8.2020 12:41 - Merlin
Pro oživení:

Chodbou osvícenou jen pár pochodněmi pomalu kráčí kněz nejvyššího boha. Jeho těžký krok řídí povinnost, jenž má vůči svému pánu. Sdělit mu výsledek věštby. Když vejde do osvětlené místnosti, ozářené lampami se zlatými zrcadly, uzří svého pána.
"Můj pane. Jsem zde, abych ti sdělil proroctí," pronese.
Vládce Kastorie, metla Aneriku, potupitel Luseru a Gernu, zhouba Moltárie a pokořitel Devítiměstí shlédne na proroka ze svého trůnu a pokyne mu pěstí v okované rukavic.
Kněz zvedne hlavu, ale jen malinko, aby svrchovaného vládce nedráždil. "Můj lorde. Bohové promluvili. Čeká tě velké vítězství a rozdrtíš svého posledního soka krále Limbarda. K vítězství tě však dovede jen pět hvězd. Musíš..."
"Musím????!!!!" zahřímá vládce. "Musím???"
Kněz se skloní k zemi a třese se strachem. "Omlouvám se, mylorde. Nemusíš....pochopitelně....avšak..chceš-li mít u bohů přízeň i nadále, bylo by vhodné je vyslechnout."
"Co tedy praví?" zahřímá Temný vládce po dlouhém tichu.
"Ehmmm..mu...ehmm..ehm..pět hvězd musí ozářit cíl...pět hvězd musí naleznout Prvního a zabít ho!"
"Pět hvězd? Mluvíš o pěti označených, mrzký tvore?"
"Ano, můj lorde...pět...pět národů...pět ras, pět označených..., tak praví bohové"
"nebo tvůj falešný jazyk.Stráže."
"Můj lorde...prosím..já...erghhh," další slova kněze ukončila pěst zamračeného skuruta z osobní stráže.
Vládce pokynul hlavou a dřevěné dveře po chvíli utnuly bolestivé výkřiky padesátéhosedmého nejvyššího kněze.
"Možžžžnááá mááá pravvvduuu, ssssire" zasyčí temná kápě, stojící za trůnem. "Víme, žžžže v kmenech jsssssou".
"Zmlkni Grishaku, vím," podrážděně mávne rukou Temný, pak se otočí na svého poradce: " Povolej náčelníky všech národů, ať s sebou přivedou své prvorozené syny...a ať přivedou Označené. Než svolám Vojsko...zkusím, jestli neměl ten starý vydřiduch pravdu. Pošlu Označené do Království lidí, aby zabili Prvního...."
24.8.2020 12:43 - Merlin
Sirien: mám tě potvrdit za goblojčata, nebo ne?
24.8.2020 13:19 - sirien
Merlin: aj, sorry, mám poslední dny myšlenky úplně jinde než u srazu a doteď sem ani nezkontroloval jestli sem se sem předtim hlásil :D

Goblinčí evil wizardi se sorcereří wild magií... s Ebonem, Nachtem, Babajem a Tarfillem. Hej - asi jo, to bude příliš srandy než abych si to nechal ujít.

Trocha organizací - kdy bys to chtěl hrát? Scházely se mi objednávky na jednu večerně-noční hru a rád bych si aspoň nějakej večer nechal i jako socializační, tak abych věděl jestli to mám řešit nebo stornovat předem...
24.8.2020 14:00 - Merlin
Jak tu někdo psal, tak Dálava nemá páteční večery, takže s tím nepočítám. Takže se přizpůsobím...buď v sobotu odpoledne nebo v neděli...
24.8.2020 14:04 - sirien
ok, odpoledne zní fajn :)

Pak si najdu chvíli na to napsat si postavu. Postavy :) (Už dávno co sem hrál dvě postavy paralelně - asi bych si měl jít někam sehnat nějaké dva různé gobliní maňásky :D )
24.8.2020 14:08 - Merlin
Nic od toho nečekej :). Sám jsem zvědavý jak to dopadne...:)Možná to skončí po půl hodině drsným masakrem...a nebo se to natáhne na pár hodin :)
3.9.2020 09:58 - Merlin
Tak jsem objevil poznámky a přípravu z roku 2017. Sice si pár věcí nepamatuji, ale to nějak domyslím :). jestli bude hrát Ebon, tak se stejně zmasakrujete v první scéně mezi sebou.. a můžeme jít kalit
3.9.2020 10:14 - Tarfill
Good to know... ;-)
8.9.2020 11:59 - Ebon Hand
Proto jsem si udělal kobolda, abych to nutkání neměl tak velké! :D
8.9.2020 12:24 - Tarfill
Ale s Houbákem by to bylo ještě menší nutkání, ne? :D
8.9.2020 13:23 - Merlin
No, zvažuju jestli jsem si neukousl velké sousto :D
Zkusím sem dát nějaké info, které Ebon chtěl (před 3 lety)
8.9.2020 13:38 - Merlin
Temná říše se říká území, kterému šéfuje temný pán, všemi zván obligátně Temný vládce. Pod svými temnými křídly (obrazně) má mnoho temných ras, které se k němu přidaly, nebo byly podrobeny a pak se přidaly. Hlavně, že mají temná srdce.
V tradiční opozici je Království. Tak se říká území, kterému vládne Král. Je to veskrze lidské území a je nárazníkem mezi dalšími pidistáty a miniříšemi jiných ras.
Za normálních okolností by se TV prohnal Královstvím jako nůž margarinem, ale v osobě Krále má Království téměř nadpozemskou sílu. Prostě nějak drží celou tu sebranku z temné strany světa na jejich temné straně světa. Bude v tom nějaké čerchmanství.
TV je připraven vyslat obrovské množství nožů na margarin, ale není úplnej blbec a kdesi vzadu v temné mysli mu svítí temné světýlko, varujícího před tím, aby fakt nasral Krále a celé Království (hned). Pak by se taky mohl prohnat margarin nožem. Nebo by se mohla zformovat kdovíjaká aliance a Král by se spojil s ostatními říšemi (i když jsou to trapní elfouni nebo dementní trpouši) a pak už by to asi bylo fakt o hubu.
Vyčkávat ale TV do nekonečna nebaví. Na to je jeho touha po Království moc velká a TEMNÁ….
10.9.2020 16:56 - Ebon Hand
Tarfill: Myslím, že vyvolený Houbák by měl dost velkou motivaci dokázat si svojí vyvolenost na ostatních vyvolených, ještě kdyby to potěšilo jeho červavé srdce. :D
10.9.2020 16:57 - Ebon Hand
Ačkoliv se obávám, že dotoho hazí nějaký Covid, zřejmě Královi čachry, vydle.
10.9.2020 17:07 - Nachtrose
Ebon Hand píše:
že dotoho hazí nějaký Covid, zřejmě Královi čachry, vydle


Taakže Evilquest 203X? :-D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07338809967041 secREMOTE_IP: 3.238.142.134