Diskuze

Sparkle
18.9.2017 00:48
Podzimní RPG Day Praha 2017
Datum - sobota 25. 11. 2017

Místo konání: Tomovy hry, Arbesovo náměstí 14, Praha 5 Smíchov

Začátek: 12:30
Vstupné: zdarma
Afterparty v hospodě poblíž. http://www.utucnaku.cz/ , od 18:00, stůl na jméno "RPG".
Zájemci o hry ať se hlásí sem nebo na martina@tomovyhry.cz

Nabízené hry:

Night's Black Agents (Demonica) - PLNO (přihlášení: Sirien, Tomislav, LokiB, Martin K.)

"Byli jste jednotkou vojáků v Afgánistánu a poté námezdnými vojáky ve střední Americe. Jedna z vašich posledních operací byla zachránit unesené děvče, ale přišli jste příliš pozdě a ona byla zavražděna. Vůdcem únosců byl upír, kterého se vám podařilo zabít. Na čas jste se rozešli, aby jste se s tím vyrovnali. Po několika týdnech jste obdrželi zprávu od vašeho bývalé velitele, nadporučíka Kelvina: “Pomoc!”. Každý z vás nyní míří do města, aby jste společně odhalili, co se děje."

Hra o vyšetřování a odhalování záhad, postavy budou připravené, pravidla není nutné znát předem.

My Little Pony - Tails of Equestria (Sniper) - 2 volná místa. (Přihlášení: Lucie, Daniel D., Michal O.)

RPG ze světa My Little Pony. Recenze

Chuubo's Marvellous Wish-granting Engine (Karotka) - PLNO (přihlášení: Captain66 +1, Pastýř, Mildar, Macintoush)

Weird fantasy RPG, jehož mechaniky podporují kreativitu hráčů a roleplaying. Velmi inovativní RPG. Recenze

Dungeons and Dragons 5e (Vojta) - PLNO (přihlášení: Legition +2, vojta_h3, Meldin)

Nejslavnější světové stolní RPG.

Dračí doupě II - revize - PLNO (přihlášení: Daniel T., Pavel R., Katka B., Filip J., Vojtěch Š. )

Příručka s revidovanými pravidly Drd II vyjde nejspíš ještě tento rok, na RPG Day si budete moci zahrát novou verzi Drd II pod vedením jednoho z autorů revize.
Autorská citace #1
18.9.2017 00:50 - Sparkle
Už by to chtělo začít organizovat, konec roku se blíží. Jsou nějaké zásadní výhrady k sobotě 25. 11. ? Pokud se nepletu, tak to není prodloužený víkend.


Co se týče nabízených her, v tuto chvíli jsou předběžně:

Night's Black Agents nebo DnD 5e (Demonica)
My Little Pony - Tails of Equestria (Sniper)
Chuubo's Marvellous Wish-granting Engine (Karotka)

Užily by se ještě 1 až 2 hry a aspoň jeden náhradní GM. Nejdřív bych ale ráda definitivně rozhodla datum.
Autorská citace #2
19.9.2017 14:21 - Vojtěch
Datum možno:

13th Age, DCC, 5E, Pathfinder, 3E

Můžu načíst i Savage Worlds, Dungeon World, nebo si připomenout Shadows of Esteren, nebo nějakou miniaturní blbost, jako Tiny Dungeon, nebo Adventurers!.
Autorská citace #3
19.9.2017 14:27 - Sparkle
Super!! Tak ještě jeden GM a můžem to podle mě začít vyhlašovat.
Autorská citace #4
19.9.2017 14:43 - Demonica
Za mě je datum taky ok.
Autorská citace #5
19.9.2017 19:24 - PetrH
Teoreticky ano, nabidnul bych KaM / LWAG
Autorská citace #6
19.9.2017 19:26 - Sparkle
PetrH píše:
Teoreticky ano, nabidnul bych KaM / LWAG


Super! Ten Lone Wolf by byl imho zajímavější, i když se můžu mýlit.
Autorská citace #7
19.9.2017 19:27 - PetrH
Osobne je me to jedno, na lw mam z krabice readymade postavy, takze klidne on;)
Autorská citace #8
19.9.2017 19:29 - Sparkle
Dobře, tak to asi máme skladbu RPG, takže pokud se během dneška a zítřka neozve nějaký pádný argument proti 25. 11. tak to vypíšu.
Autorská citace #9
2.10.2017 13:51 - Sparkle
RPG Day bude 25. 11. 2017

Začátek bude tentokrát o půl hodiny dřív, protože minule se některý hry dost protáhly.

Tento týden nemám moc času to řešit, události na FB atd. založím příští týden, ale klidně už si rezervujte místa na hry. Mám už tři zájemce o DnD 5e, tak je zatím hážu k Vojtovi.

Demonico, NBA jestli si to pamatuju dobře je pro 4 hráče?
Autorská citace #10
2.10.2017 14:00 - Demonica
Ano, NBA je pro 4 hráče.
Autorská citace #11
2.10.2017 14:03 - Vojtěch
Basketbalová liga v Praze? ;)

Sparkle: Hele, 5E má víc jak 2 místa.
Autorská citace #12
2.10.2017 14:10 - Sparkle
Vojtěch píše:
Basketbalová liga v Praze? ;)

Sparkle: Hele, 5E má víc jak 2 místa.


No právě že už mám ty tři zájemce, kteří se mi hlásili osobně, tak jsou dvě volná místa :) Ale ok, připsala jsem "volných"
Autorská citace #13
2.10.2017 17:50 - Vojtěch
Jo tááák. A říkali, co by si chtěli zahrát, nebo mám volnou ruku?
Autorská citace #14
2.10.2017 22:36 - legition
Za mě máš asi volnou ruku
Autorská citace #15
19.10.2017 14:36 - Sparkle
Upravila jsem popisy nabízených her, aby bylo víc jasné, o co jde. Od příštího týdne začnu tu událost pořádně propagovat.
Autorská citace #16
19.10.2017 14:51 - Gediman
Poníci jsou super, určitě doporučuji. Naposledy jsem to hrál na Žižconu, kdy se hry účastnili dva hráči, co MLP:FiM nesledují. Bylo fajn vidět, jak rychle se dokázali naladit do atmosféry a zahrát to s humorem ve stylu seriálu. Navíc teď je v kině MLP film, takže před hrou na něj můžete zajít a inspirovat se :)

Recenzi na RPG mám i u sebe
http://www.gediman.cz/seznamclanku.php?vsechnyclanky=my-little-pony-tails-of-equestria


Btw, bylo by místo taky pro Void? Respektive, měl by někdo zájem vyzkoušet?
Autorská citace #17
19.10.2017 15:06 - Sparkle
Gediman píše:
Btw, bylo by místo taky pro Void? Respektive, měl by někdo zájem vyzkoušet?


Víc než 5 skupinek se mi naráz dávat nechce, ale třeba se nějaká nevyskládá, tak se uvolní stůl. Zatím jsem to ale ještě pořádně ani nezačala propagovat, protože jsme museli řešit jiný eventy, tak ti to teď říct nedokážu.
Autorská citace #18
24.10.2017 15:14 - Sparkle
Autorská citace #19
25.10.2017 11:44 - Gediman
Kdyby na Void nezbylo místo, nebo se na něj nikdo nepřihlásil, tak se hlásím na poníky :)
Autorská citace #20
25.10.2017 15:49 - Sparkle
Gediman píše:
Kdyby na Void nezbylo místo, nebo se na něj nikdo nepřihlásil, tak se hlásím na poníky :)


Omlouvám se a sypu si popel na hlavu, zapomněla jsem zmínit, že se bude hrát totéž dobrodružství, co na Žižconu :(

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09107494354248 secREMOTE_IP: 3.235.251.99