Volná diskuze

crowen
1.2.2019 22:43
RPG Kuchyna
Keby ste nahodou mali niekto chut pridat sa k jubilejnemu 10. rocniku RPG Kuchyne, mate moznost.

RPG Kuchyna 2019 - pravidla a ingrediencie
20.2.2019 13:43 - MarkyParky
Sirien píše:
dost pochybuju že by ses těma disclaimerama a teď prezentovanou skromností a rezervovaností nějak moc oháněl kdyby se ten výtvor naopak líbil a sehnal se s oceněním


Jako že bych JÁ měnil svoje vyjadřování podle toho, co TY píšeš že se ti líbí? (Musíš to tak myslet, jiné hodnocení se zatím neobjevilo :O)

Takovou kravinu snad přeci nemůžeš po tolika letech, co se vzájemně špičkujeme na fórech, napsat... :D
20.2.2019 15:06 - ShadoWWW
York píše:
se díky tomu můžu podívat, co kdo umí

A co jsi vyčetl z letošního ročníku, co kdo umí?
20.2.2019 15:09 - York
ShadoWWW: Letošní hry jsem ještě nečetl.
20.2.2019 17:32 - sirien
Marky: Ne. Jakožes z obavy před kritikou hodil do placu disclaimer o tom že "to určitě nebude tak dobré", ale kdyby místo kritiky přišla obdivná chvála (od nevim koho), tak bys jí určitě až tak moc nemírnil.

ShadoWWW: Aegnor s InDesignem :) ...i když to mnohem víc a užitečnějc ukázal na Řezníkovi.

Log: A co chceš slyšet? Reálně ani nemáš nic vytvořenýho, aby vůbec bylo co komentovat.

Máš jednu divnou mechaniku bez návaznosti na cokoliv, jen abys tam narval fyzickou pomůcku, kolem toho máš super-minimalistické cosi tvořené pár čísílkama co nejde ani s vážnou tváří nazvat "systém", máš z nutnosti vytvořenej a dost hrubě roubovanej příběh abys tam narval ženské hrdinky (přičemž vazba mezi tímhle příběhovým tématem a onou mechanikou je veškerá žádná, takže to sou vlastně dvěna sebe neuměle splácnuté věci bez jakékoliv souvislosti) a nějakou sérii scén abstraktního dungeonu k odehrání.

Jako srsly, cos čekal že budu komentovat? Jediný co Ti k tomu můžu říct je žes spálil svůj čas a tvůrčí energii na nesmyslnou soutěž místo toho abys třeba pokračoval v přepisu DrD povolání do DnD archetypů (což Ti naopak jde velice dobře).
20.2.2019 23:03 - Log 1=0
sirien píše:
A co chceš slyšet?

No, popravdě, něco jako tohle:
sirien píše:
Máš jednu divnou mechaniku bez návaznosti na cokoliv, jen abys tam narval fyzickou pomůcku, kolem toho máš super-minimalistické cosi tvořené pár čísílkama co nejde ani s vážnou tváří nazvat "systém", máš z nutnosti vytvořenej a dost hrubě roubovanej příběh abys tam narval ženské hrdinky (přičemž vazba mezi tímhle příběhovým tématem a onou mechanikou je veškerá žádná, takže to sou vlastně dvěna sebe neuměle splácnuté věci bez jakékoliv souvislosti) a nějakou sérii scén abstraktního dungeonu k odehrání.

No, takže jsem vlastně svoje dostal. Čekal jsem to trochu sarkastičtější, ale chápu, že to asi moc neinspirovalo.

Btw, DrD povolání už svou kvalitou překročila úroveň, kde jsem schopen čisté sebekritiky, takže asi potřebuju kritiku zvenku, abych s nimi pohnul dál.
20.2.2019 23:27 - sirien
To je z části i syndrom Kuchyně. V minulosti sem už věnoval příliš času a snahy lidi varovat že to je ztráta času že už sem nějak ztratil ten zápal. Když teď vidím osm večerů co zařvalo u lidí co mají svoje smysluplné projekty nebo možnost se nějakých účastnit a co se přesto za nechali zlákat nesmyslem, tak mi to příjde spíš už jen hořce smutné.
20.2.2019 23:46 - MarkyParky
sirien píše:
Marky: Ne. Jakožes z obavy před kritikou hodil do placu disclaimer o tom že "to určitě nebude tak dobré", ale kdyby místo kritiky přišla obdivná chvála (od nevim koho), tak bys jí určitě až tak moc nemírnil.

No, ono já bych nemírnil ani kritiku, kdyby o tebe nějaká byla.

A navíc tady zkoušíš takový ukázkový red-herring. Ty's slíbil žůžo a dodal meh. Tak netvrď, že bych stejně mlátil černochy. :D
20.2.2019 23:51 - sirien
MarkyParky píše:
Ty's slíbil žůžo

Ne. Já sem předpověděl žůžo - a navíc ne žůžo můj komentář, ale žůžo zábavu při čtení vašich výtvorů.

Očekával sem, že vytvoříte nějaké zábavně zkomolené paskvily. Bohužel sem se velmi spletl a to, co ste vytvořili, je ještě horší - nejsou to ani paskvily, jsou to prostě jen nudné zpatlaniny.

Takže sorry že i má mizerná očekávání byla příliš vysoká.
21.2.2019 12:05 - Naoki
Píše:
sure?

Ti co sli z d20 skoro urcite. U toho zbytku uz bych si nebyl tak jisty :)

Kazdopadne je fakt ze jsi to tady dost nahypoval. Ja si rekl ze tim nebudu ztracet cas ale po tvem vstupu jsem si rekl proc ne, dejme volny proud trollingu a recesi, tak se ted nemuzes stezovat na to jak jsme ten cas mohli vyuzit lepe a ze te to zklamalo.
22.2.2019 10:50 - Naoki
Jerson očividně nadšený z Nekry, já neměl odvahu to otevřít :D
22.2.2019 10:58 - Jerson
Nadšený? No... to je poněkud zavádějící prohlášení. Řekněme, že jsem ocenil jasně definované dno letošní Kuchyně.
22.2.2019 15:42 - sirien
á, Nekra už vystoupila ze stínů? Well, tak ať to je komplet...

...aha.

Asi co sem poslední roky Kuchyni spíš ignoroval mi uniká nějaký související metahumor. Předpokládám, že předložený vtip ve skutečnosti nestojí za dostudování.
22.2.2019 15:54 - Log 1=0
Technická, jestli jsi tu submechaniku četl, co chceš dostudovat? Pokud ne, kde vidíš metahumor?
22.2.2019 17:17 - sirien
(Éčka gratulující k uspořádání kuchyně s tím že "trocha kreativního myšlení je vždycky super" je po přečtení letošních výstupů taky vtip sám o sobě)

Log: s tou mechanikou to nesouvisí. Jde o Nekřin přístup (komentáře okolo) spolu s tím, jak je to celé psané jak vyplňování položek checklistu (navíc zjevně "záměrně odfláklých").

Ta mechanika není nijak nápaditá, ale ingredienci naplňuje vcelku trefně. But again - jako položku checklistu, totálně odtrženou od všech ostatních zjevně náhodných a nesouvislých věcí co tam Nekra naházela.

Nekřin příspěvek ve mě zanechává dojem podivného... abstraktně impressionistického truc trollingu. Asi jako dítě ve škole co se upjatě snaží být aspoň skutečně poslední. Jako kuriozita je to zajímavá součást oné dost pokřivené mozaiky.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091775894165039 secREMOTE_IP: 3.229.122.112