Volná diskuze

Regis
27.11.2019 22:41
DnD v Českých Budějovicích
Ahoj,
chci se zeptat jestli není v ČB nějaká skupina hračů na DnD 5e. Už dlouho jsem nehrál a rád bych znovu začal. Je mi jedno jestli bych hrál postavu nebo dělal vypravěče. Jsem ochotný hrát i jiný herní systém (ať už by šlo o DrD nebo pathfinder).
Autorská citace #1
28.11.2019 06:42 - Jerson
Ahoj, znám tu dvě skupiny, ale mají plno, i když myslím že pokud by ses nabídl k vedení hry, tak hráče najdeš.
Předpokládám ze i když bys hrál něco jiného, tak chceš hrát fantasy.
Autorská citace #2
28.11.2019 17:33 - Regis
Ahoj, fantasy určitě upřednostňuji. Ale nemam problem hrat i neco jineho. O to sehnat hráče jsem se snažil. Problém je, že to každý naslibuje a pak půl hodiny před začátkem napíše sms, že nedorazí.
Autorská citace #3
28.11.2019 18:05 - Jerson
Jít na otevřená hraní Tabletop RPG Night do La Muerte baru jsi asi nezkoušel, co? Já se tam tedy chystám rok a ještě se mi to nepodařilo, teď bude akce 7.12. A můžu se poptat mezi svými známými, kdo by si chtěl zahrát.
Autorská citace #4
28.11.2019 18:54 - Regis
To je poprvé co o tom slyším abych pravdu řekl. Ale za pokus by to asi stalo.
Autorská citace #5
28.11.2019 18:57 - Jerson
Jsi na FB, že bych ti dal odkazy přímo na skupiny a lidi?
Autorská citace #6
28.11.2019 19:31 - Regis
Jsem, pošlu ti ho zprávou.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16359090805054 secREMOTE_IP: 35.170.81.210