Volná diskuze

KDolecek
14.5.2021 01:59
[Discord] Oneshoty a Minikampaně

Rád bych vás pozval na Discord server Oneshoty a Minikampaně.
Záměr za ním je mít příležitost, vyzkoušet si hry skrze jedno nebo krátkou sérii sezení, žádné dlouhé kampaně. Ideální by bylo, kdyby to u hráčů rozšířilo povědomí o hrách, stylech a žánrech, které předtím neznali a trochu podpořilo kulturu tohoto druhu hraní v kontrastu k dlouhodobým kampaním bez jasného konce.
Není nutné tam ty hry reálně hrát, je to hlavně prostor pro sehnání hráčů. Tvůrcům by se mohl hodit k hledání playtesterů.
https://discord.gg/8fQuFmBJGd

Po přidání se zobrazí jen vlákno #pravidla, která je potřeba potvrdit, než se ukáže celý server.
Autorská citace #1
14.5.2021 02:03 - KDolecek
Celá věc je do velké míry inspirována Sirotčincem pro nehrané moduly na RPGF a trochu zdejšími Virtuálními Víkendy na Kostce, ale jednak zbavena původního omezení o moduly (Sirotčinec) a se snahou rozšířit publikum i mimo RPGF a d20, kde siné povědomí o rozmanitosti našeho hobby už existuje. A pak je to samozřejmě poháněno mou chutí vyzkoušet velké množství her z mého seznamu.

Aktuálně je tam vyvěšena nabídka na Monster of the Week, Henshin (Power Rangers v PbtA) a Ardanský rituál. Podařilo se už naplnit Band of Blades a Troika! a v blízké budoucnosti se blýská přinejmenším Apocalypse World a UVG.
Autorská citace #2
14.7.2021 08:33 - KDolecek
Jak se serveru daří po dvou měsících

Vyzkoušeli jsme:
Aktuálně je nabízeno:
A k tomu seznam asi dvaceti přání na různé hry, které by si lidé rádi vyzkoušeli, ale ještě se pro ně nanšel GM.
Zatím se moc nedaří ty hráče směrovat k hodnocení v databázi, ale třeba časem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.057102918624878 secREMOTE_IP: 18.206.12.157