Volná diskuze

Oxik
28.12.2021 20:24
Hledám skupinu - Pardubice
Ahoj,

už je to doba co jsem nehrál nějaké RPG, stýská se mi a proto bych to rád napravil.

Hledám skupinu hráčů v Pardubicích, na konkrétní hře mi nezáleží, spíše mi jde o kolektiv pohodářů, co se umí nadchnout a ponořit do fantasy světa.

Díky a budu se těšit na odpovědi :)

S Pozdravem Michael.
Autorská citace #1
2.1.2022 15:30 - MidMite
Ahoj, koukám že máme oba stejný nápad ... už je to hodně dlouho co jsem nehrál a hledám buď kupinu co už hraje, nebo úplně nové hráče na založení naší vlastní. Pokud se spojíme, už budeme dva :)

Mám doma pravidla pro Dračí Hlídka ( ale Gergon ze svých videí mně od toho odradil ) a na cestě jsou Dračí Doupě 1.6 a Jeskyně a Draci. Naposledy jsem hrál Dračí doupě někdy v 90 letech, ale RPG hraju na PC a miluju RP hraní postav.

S pozdravem Jirka
Autorská citace #2
14.1.2022 17:49 - Robson
Nazdar pánové, taky jsem z Pardubic, a s kámošem z Hradce bychom si taky docela rádi občas zahráli. Takže když to dáme dokupy, tak jsme už čtyři :D

Zkušenosti máme s DrD 1.6 kdyžtak, ale asi by nebyl problém asi třeba ani s Dračí Hlídkou, kterou tu někde mám. Tak kdybyste měli zájem, můžeme o tom hodit řeč.

S pozdravem Robert
Autorská citace #3
14.1.2022 20:19 - suchojik
Zdravím, k RPG hrám jsem ůplně novej, ale teď čtu prvidla a snažím se pochopit základy. Pokud vám nevadí kdo nemá zkušenosti a máte chuť mě zaučit tk se rád přidám, protože jsem se chtěl hru naučit.

Mám doma pravidla Jeskyně a Draci která , jak jsem říkal se učím.
rád se připojím.

S pozdravem Honza
Autorská citace #4
18.1.2022 13:22 - baglx5
Ahoj, pokud dáte něco dohromady v Pardubicích, klidně bych se zkusil přidat. Rád bych hrál podle DnD/Jeskyně a Draci.

Takže dejte kdyžtak vědět.
Díky moc,
Jakub

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062489032745361 secREMOTE_IP: 44.220.249.141