Volná diskuze

motykac
21.5.2022 21:00
[Ostrava] DnD 5e - hledáme nového hráče
Sháníme nového hráče pro naši skupinu v Ostravě. Máme vlastní plně vybavenou a zařízenou klubovnu. Hrajeme podle pravidel DnD 5e a většina z nás má dlouholeté zkušenosti s rpg na hrdiny (hlavně DrD a DnD). Máme DMko, kterého to baví a věnuje hodně času přípravě.
Sháníme někoho s alespoň 5 lety zkušeností hraní rpg her na hrdiny, znalost DnD není podmínkou. Zkušenost s RP hraním je výhodou.
Případní zájemci mi nejlépe napište na mail sakulakytom@seznam.cz
Autorská citace #1
22.5.2022 15:32 - Necromancer
1) Vyžadovat pětiletou zkušenost s hraním může být dost nepříjemné, odrazujete tím dost potenciálních uchazečů, navíc to často moc neznamená. (Kór když pak říkáš, že vlastně ani nepotřebuješ zkušenosti s D&D nebo jen RP jako takovým...)

2) Víš ze tu existuje celá jedna diskuze s názvem "Hledám hráče/hledám vypravěče", jejímž účelem je sdílet takovéto inzeráty, aby se nemuseli vytvářet nové diskuze pokaždé, když někdo někoho shání?
Autorská citace #2
25.5.2022 18:26 - motykac
1) 5 letá zkušenost je spíše filtr, aby mi nepsali 13 roků staří kluci. Zkušenost chceme všeobecně s jakýmkoliv herním systémem nebo pravidly. Nemusí to být DnD, které hrajem.

2) Nevím že existuje celá jiná diskuze, díky za upozornění.
Autorská citace #3
25.5.2022 18:31 - Aegnor
ad 2)
Autorská citace #4
25.5.2022 18:40 - sirien
Aegnor: tak zase s tím nemusíme být zlí, mytokač není první, kdo to minul.
Autorská citace #5
26.5.2022 08:17 - motykac
Pokud je můj příspěvek problém, tak prosím správce o smazání. :)
Autorská citace #6
26.5.2022 20:41 - Necromancer
Tak samozřejmě je to tvoje hra, určitě chápu, že chceš nějaký zkušenosti, kór když chceš běžet hru na nějaké té více profesionální úrovni. Nicméně je to i celkem vtipné, protože znám i pár lidí, co jim je +-13, ale hrajou D&D od šesti let. :D Zase třeba já taky nemám pětiletou zkušenost se hrou, nicméně (odpusťte mi prosím mou troufalost) se sám považuji za celkem zdatného hráče, co se znalosti pravidel týče, i skillů k role-playování. Ale jo, v zásadě je tvé rozhodnutí logické a já jsem s tím v pohodě. (A navíc mi do toho nic není, btw. :-D)

Hele no offence, to nebylo myšlený nějak zle. Sis toho jenom nevšiml, stane se. :-)
Autorská citace #7
26.5.2022 22:33 - Log 1=0
Tak není třeba do toho rýt, pokud motykac chce, aby měli jeho hráči více zkušeností, než jsem měl já, když jsem začal pracovat na Jeskyních a dracích, tak je to jeho nezpochybnitelné právo, je to jeho hra.
Autorská citace #8
27.5.2022 12:35 - Jezus
Tak ono to není nutně rytí... spíš neobratně podaná rada. On si zužuje výběr...

Na druhé straně chápu touhu to trochu vyfiltrovat předem. Lidi se blbě odmítají a zase nechce, aby se mu hlásilo kde jaké sebevědomé ucho, co se považuje za rolepleyera, protože si čte fluff u questů ve WoWku :-D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086835861206055 secREMOTE_IP: 3.236.226.100