Volná diskuze

MortZmer
15.9.2022 12:18
Odměny pro začínající hrdiny v systému Fate?
Ahojte, poprvé budu dělat PJ, navíc v systému Fate. Vzhledem k povaze systému mi přijde že se nemusím až tak moc připravovat, nicméně mám připravenou nějakou základní zápletku a zakončení prvního sezení. Rád bych ten konec nějak ozvláštnil tím, že postavy dostanou nějaké kouzelné předměty, aby se cítili že někam pokročili a chtěli hrát znova aby si je vyzkoušeli. Chtěl bych poradit které předměty použít, našel jsem tyhle z klasického DnD, které by nebyl problém adaptovat:
Immovable rod
Bag of beans
Boots of speed
Portable hole / bag of holding
Napadl mě ještě deck of many things nebo nějaký item co spawnuje náhodná zvířata (jedna postava tam má slabost pro zvířata), jen ten DOMT mi přijde že jeho následky jsou trochu moc drsné.

Poradíte mi?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066400051116943 secREMOTE_IP: 3.238.180.174