Hra: Scénář The Hunt od autora Martin V. Parece II v systému Alien RPG.
Předpokládaný počet sezení: Jedná se o uzavřený oneshot o 3 aktech. Nikam se neroztaháme, jakmile odehrajeme obsah, vyhodnocujeme a uzavíráme hru.
Počet míst: 5 (4 jsou zelená na start) aktuálně hledáme už jen 1 hráče a spouštíme (2 volné místa)
Frekvence: Jak nám léto a schopnost odepisovat dovolí. Chápu že to teď bude s dovolenými náročné, zároveň prosím zvažte své možnosti ať na vás nečekáme s odpovědí třeba déle než 48h.
Očekávaný začátek: co nejdříve
Pravidla: deníky dodám, jedeme z pregen postav v rámci scénáře. Pravidla jsou dle YZE. Na serveru kde budeme hrát mám nainstalovaný bot na házení kostek a vyhodnocování případných následků.
Výběr hráčů: bez preference, hlavní je chuť si zahrát space horor a schopnost udržovat hru aktivní.
Platformy: soukromý Discord kanál kde jsou sekce pro incharacter a outcharacter posty.
Anotace: Povrch LV-1052, rozlehlý vodní svět, je posetý stovkami drobných ostrůvků. Tyto ostrovy, převážně pokryté džunglí, představují jen málo původní fauny, s výjimkou hmyzu, dalších členovců a některých druhů ptáků. Planetu vlastní Weyland-Yutani a tato společnost má na některých ostrovech řadu výzkumných center a také několik soukromých rezervací s velkou zvěří, které jsou otevřené pouze pro soukromé prohlídky.
Zeus McCarthy zařídil takovou prohlídku za mimořádnou cenu a najal zbytek postav (za 100 000 dolarů, polovina zálohy) a jejich loď, aby ho tam dopravili. Když se přiblíží k planetě, kontaktují stanici Wey-Yu na oběžné dráze a požádají o povolení k přistání; očekává se, že loď s Zeusem McCarthym dostane povolení k přistání na rampě 13, která se nachází na jednom z mnoha odlehlých džunglových ostrovů.
Poznámka: nejedná se o žádný styl moderních vztahových her. Prosím neočekávejte jakýkoliv vývoj vztahů, kromě emocí, které mohou prožívat postavy v rámci horrorového sci-fi.
Já sám to beru hlavně jako trénink scénáristiky v rámci nutné pestrosti popisu scén v systému textové hry.
