Čas pro hrdiny

Jerson
3.3.2008 15:29
Zájmové cíle Omegy

Zlaté kolo
Organizace s širokou ohlastí působení. Její příslušníci se vyskytují v SSSR (Stalinovo) i USA (Colorado Springs a Bermudy), je podezření na jejich působení i v jiných oblastech. Zlaté kolo používá signály Teslových věží ke komunikaci i jako zbraň a psychotropní chemikálie k podmanění lidí.
Je velmi pravděpodobné, že stojí za vznikem "Probuzených" (viz dále), nebo jsou s nimi v úzkém spojení.
K této organizaci pravděpodobně patří společnost Sommersfeld. Jejich dodavatelem jsou také výrobní zádoby v Německu. Jejich záměry jsou neznámé, podezření na vytvoření kasty "Probuzených".

Probuzení
Pravděpodobně produkt činnosti Zlatého kola. Uzavřené komunity lidí vzhledově velmi podobných s nezvyklým chováním. Existuje podezření na jakýsi druh elektromagnetické telepatie mezi jejími členy na krátkou vzdálenost. Rozmístěni v USA a Kanadě, možný výskyt ve Francii, pravděpodbně i jinde. Fyzicky velmi odolní a silní, necitliví ke zranění, bez pudu sebezáchovy. Pokud nejsou napadeni, nebývají obvykle agresivní. Vyřazení blízkého vysílače (obvykle typu Teslova věž) vede k dezorientaci, případně mdlobám blízkých Probuzených.
K vytvoření Probuzených je třeba inhalovat speciální plyn a u některých též podstoupení operace mozku.
Jejich záměry jsou neznámé, pravděpodobně získávají další stoupence.

SS Ahnenerbe
Nacistická organizace spadající pod SS. Archeologické a antropologické výzkumy (i pseudovědecké) zaměřující se na germánskou rasu. Pravděpodobnný zájem o události a jevy související s oživováním mrtvých lidí. Členové organizace mají povědomí o existenci a cílech Omegy.

SS Wunderwaffen
Nacistická vojenská organizace specializující se na výzkum a vývoj tajných nekonvenčních zbraní. Využívá německé občany jako cílé při testech. Základna se nachází v Peenemüde. Záměrem je pravděpodobně vytvoření absolutní zbraně (zbraně, proti níž neexistuje obrana). Velmi nepřátelští.

Messner
Průmyslník s továrnami v Rockfieldu a Battingtonu. Ve "svých" městech ovládá veškerý život, továrny jsou pravděpodobně zástěrkou pro výrobu chemických látek neznámého určení. Provádí pokusy na lidech. Jeho (údajní) synové vykazují znaky Probuzených, možnost použití Teslova vysílače. Nepřátelští až otevřeně agresivní.
Záměry neznámé.

Parazitní řasy
Existuje možnost výskytu doposud neznámého parazitního organismu rostoucích jako řasy nebo houby. Velmi rychle se rozmnožuje, přenos dotykem. Možná spojení s duhovými světelnými jevy nebo halucinacemi. Možnost mimozemského původu. Pravděpodobně náchylné na oheň.
16.11.2008 16:07 - Malabar
Jersone, prosim mohl by si mi zopakovat jak to vypada z hlediska politiky (a podobne) v Nemecku toho "naseho" roku 39 ?
16.11.2008 19:07 - Jerson
V květnu roku 1338 proběhla Československo-Německá válka. Češi po měsíci bojů kapitulovali, protože boj byl z dlouhodobého hlediska prohraný, a tak Sudety připadly Německu - za cenu třiceti tisíc mrtvých vojáků Wehrmachtu.
Popularita Hitlera i NSDAP (nacistické strany) tímto velmi poklesly a i když režim zůstal u moci, sám hitler se na veřejnosti přestal objevovat.
O rok později je situace jakž tak stabilní - vypadá to, že Německo uspokojilo své územní nároky, i když jisté nejasnosti okolo Gdaňského koridoru tu stále jsou.

Ve straně je poměrně dost lidí (několik milionů), největší zastoupení mají lékaři - z nich je u nacistů téměř polovina. Židé jsou vyloučeni z veřejného života a část z nich je už odevezena do koncentračních táborů, kde je o ně postaráno - příděly potravin, cigaret, lékařská péče, v některých táborech i samopráva. Nepřizpůsobiví lidé a zločinci jsou v táborech nebo věznicích, společně s komunisty, prostitutkami, lidmi s dědičnými chorobami a podobně.
Někteří režim kritizují, ale v drtivé případě už ze zahraničí, jiní ho stále obdivují - i v tomto případě je dost lidí v zahraničí, a to třeba i v Británii.
3.5.2009 23:54 - Jerson
Tak jsem si přečetl tvé hlášení Malabare - až na vytrvalé prohazování "i" a "y" dobré a podrobné :-) Doplnil jsem čárky pro větší srozumitelnost a změnil jednu formulaci.

Už se mi to začíná zajímavě plnit. Jak jsou na tom ostatní, hlavně co Terka? (Zejímá mě, jestli zmíní zkušenosti s přípravou na slavnost a svou chuť zabíjet (: )

Každopádně děkuji, už všechno připravuju na zveřejnění.
4.5.2009 19:49 - Malabar
No jo, "i" a "y" je muj odvekej nepritel.

Vsechni s hracu s kteryma sem aspon trochu v kontaktu (Suky, Trin, Terka) maj ted pred maturitou a tak se na to porad vymlouvaj :) Ale jeste to s nema proberu ... Napisu jim neska motivacni mail :)
3.6.2009 22:39 - Jerson
Tak, pánové (a sem tam dámy). Blíží se prázdniny a s nimi Festival Fantasie, kde bych rád hrál Omegu. K tomu by se mi ale velmi hodily zprávy z misí, a kdyby byly do 28. června, bylo by to velmi dobré.
Klidně vám slíbím i nějakou odměnu za vaši snahu.

Druhá věc je ta, že postav, u kterých nemám ani čárku od jejich hráčů asi nabídnu jako CPčka, protože jinak se mi rozrůstají hromady agentů, kteří projdou jednou misí a tím to končí.

Pokud jde o popis agenta, tak alespoň stručný popis cahrakteru a historie, tři čtvrtiny A4, stejně část zabere fotka a písmo má velké jedenapůlkové řádkování.
3.6.2009 22:43 - sirien
...batman je pořád ve výběru, že jo? :)
3.6.2009 23:35 - Jerson
Pořád ano. Šetřím si ho pro speciální příležitost.
4.6.2009 15:55 - Nerhinn
Jerson: Jak se to týká mě? Za Ingrid asi nic, že? A od Imogen ti chybí co všechno? Vím, že jsem měla něco rozpracovaného (pamatuju si, že jsem se hrozně zasekla na postavách kolem), ale nevím, jestli jsem ti poslala to ostatní...
...a když chceš hrát Omegu na FF, tak to znamená s nějakými existujícími postavami, nebo zas s někým novým?
4.6.2009 16:00 - Jerson
Tebe se to zatím netýká a chybí mi informace o agentovi a nějaká fotka z třicátých let. A postavy okolo nemusíš řešit nějak podrobně, někdo má jen dvě nebo tři.

Na FF si můžu zahrát jak už zavedení agenti se svými postavami, tak noví hráči. Těm dám buď postavy hráčů, co se mi neozývají, nebo si udělají nové.
4.6.2009 16:06 - sirien
Píše:
Těm dám buď postavy hráčů, co se mi neozývají

Rozbije Ti to kontinuitu hlášení... ale tak to se asi dá přežít
4.6.2009 16:10 - Nerhinn
Jerson: OK, zkusím to dodělat a co nejdřív poslat.
Na kdy asi to hraní vidíš? Já jen, že SO(4.)-PO mám docela pevné plány, takže by mi bylo líto, kdyby mi to uteklo...
4.6.2009 18:07 - Jerson
Jakou kontinuitu? Když mi ti hráči nejspíš žádné hlášení nikdy nepošlou, tak co.

Nerhinn, odhaduju, že budu hrát každý večer kromě jednoho dne, kdy si dám pauzu. Můžu si třeba nechat jeden nebo dva večery pro zkušenější agenty (a oblíbené hráče), nicméně to budu domlouvat na místě. Takže se nemusíš bát, že by sis nezahrála (: )
4.6.2009 19:08 - sirien
((stále nevim, jestli se Jerson rozhod mi timhle počtem RPGček udělat takovou radost, nebo jestli se rozhodl cíleně zešílet... ´ll see...)
18.7.2009 17:08 - Nerhinn
Ta chybějící hlášení jsou otravná; Jersone, to na ostatní agenty nemáš kontakt?
18.7.2009 17:28 - Jerson
Na některé nemám přímý kontakt, a někteří slíbili že hlášení dopíšou. No a pak jsou lidé, co mi asi už nic nepošlou, ale s tím těžko něco udělám.
18.7.2009 18:26 - Nerhinn
Jsi málo vlezlý a protivný :)
18.7.2009 19:40 - Jerson
Klidně tě udělám hlavní vymahačkou zpráv, protože u některých se o to pokouším třeba rok. Bohužel nemám jak hráče donutit, aby něco napsali, a navíc je ani nutit nechci.
Prostě ti co napíšou zprávu ovlivní jiné agenty a tím i příběh. Ti co se na zprávy vykašlou v tomto směru neovlivní nic. Asi je zbytečné to nějak hrotit.
18.7.2009 21:02 - Felouen
A jak to vlastně bude ovlivňovat jiné agenty a příběh?

(jinak já ti to nakonec dám spíš v pondělí, než oproti původním plánům jak jsem ti psala ;)).
18.7.2009 21:26 - Jerson
Jak jsi viděla ve hře - zprávy z misí budou později podkladem pro další hráče na začátku jiné mise. A hlavně některé věci ze zdánlivě nesouvisejících misí se už dají spojit ve větší celek.
V téhle chvíli se dá najít přímé propojení mezi dvěma misemi (i když jsem si tedy zkontroloval, jestli tam ta zmínka opravdu je a zrovna v ní byla malá, ale dost podstatná chyba, tak jsem ji opravil.)

Pokud někdo tohle spojení najdete, tak ho můžete napsat.
20.7.2009 21:57 - Jerson
Další dvě hlášení z mise 10 "Batingtonská továrna" přidány. Čtyři hlášení z šesti jsou nečekaně dobrý výsledek. (Jsem zvědav, zda dostanu hlášení i od A73 (: )
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.32901477813721 secREMOTE_IP: 3.227.247.17