Čas pro hrdiny

3.8.2009 19:49 - Jerson
Přideal jsem Sirienovo hlášení z mise 13 a Packovo z mise 4, plus posudky na agenty 15 a 16.

Nevíte někdo kde bych zjistil, jaké byly oficiální názvy států v roce 1939? Mám doma šest knížek o Německu, ale jak se jmenovalo prostě nemůžu najít. To samé platí pro Francii, Itálii a mnohé další státy. Jen Irsko jsem našel v encyklopedii, protože si měnilo název rok předtím.
3.8.2009 19:51 - sirien
Na wiki by to mohlo být zmíněné u hesel jednotlivých států...
3.8.2009 20:19 - Jerson
Mno, mohlo, ale výslovně to tam obvykle napsané není. Budu se muset spolehnout na odhad. Na druhou stranu když to nenajdu já, tak případná nepřesnost asi žádnému z hráčů vadit nebude.
4.8.2009 09:33 - Hugo
Deutsches Reich (od 43 Grossdeutsches Reich). A vzhledem k tomu že říšská železnice se v té době nazývala Deutsche Reichsbahn, tak bych tomu označení i docela věřil.

République française (Vichystická a Svobodná francie nás myslím nemusí zajímat) - ptal jsem se na to kolegy a vzhledem k tomu, že je Francouz tak bych mu i věřil.

Regno d'Italia - i v době Musoliniho ! (nicméně si v té době neoficiálně říkali také - Impero Italiano nebo Nuovo Impero Romano)

Ono to na Wikině je, jenže to většinoou znamená se v ní trochu nemotorně pohrabat...
4.8.2009 21:52 - Jerson
Agenti 15, 16 a 44 mají doplněné posudky a hlášení z mise 13 jsou kompletní.

(Je hezké, jak dvě zprávy odkazují na možné souvislosti s jinými misemi, a každá na jinou. Přesně tak by to mělo fungovat, skvělé :-)
5.8.2009 02:20 - sirien
U mého posudku od A16 je chybka - v druhém odstavci se o A44 zmiňuje jako o A15. Vím že to neopravuješ, nicméně tohle je docela očividnej překlep...

hm. Od A16 moc pěkný posudek, pozitivní nebo negativní nikoliv vyzněním, ale podle morálky a náhledu čtenáře, to se fakt povedlo :D

EDIT: Michal na mě nenapsal posudek? Sem se těšil na toho "psychopata" kterýho sliboval :(
Ale líbí se mi kontrast mezi mým hlášením na A16 a hlášením A15 na A16. Svým způsobem se suprově doplňujeme :D
5.8.2009 05:06 - sirien
HA!

Právě jsem dopsal hlášení z mise 8 Ztracený den spolu s posudky na šestou sekci, čímž jsem splatil svůj dluh, zmizí mi to trapné "hlášení nedodáno", mám papírování v pořádku a vůbec :)

Jen posudky na agenty nevim nevim, měl jsem ke čtyřem z těch pěti postav pár poznámek, k pátýmu sem napsal něco neutrálního... nicméně i tak jsem si živě vybavil jen dva z nich. Už to je holt dlouho :(

Ale nikdo nemůže říct, že bych se nesnažil, nebo že bych neplnil sliby o dodání nebo dopisování zápisů z her. I když se sem tam kapku zpozdim.
5.8.2009 07:56 - Jerson
Michal posudek určitě napíše, toho bych se nebál. Jen pokud v práci končí v šest, tak chápu, že nedá všechno najednou.

Ty rozdílné názory a doporučení co by agenti měli podstoupit za výcvik jsou dobré, schválně jestli se tím někdo z hráčů bude řídit (: )
5.8.2009 10:13 - A15
V práci bohužel nekončím v šest, ale nejdříve v sedm (šéf má dovolenou).
Ale na druhou stranu - šéf má dovolenou, tak se dá i ledacos udělat bokem :-)

Sirien: Neboj, v poznámkách mám podtrženo velké Ω = BP
5.8.2009 11:12 - Packa
No jo, koukám, to pak Jersi prosím oprav, ten překlep bije do očí.

Jinak, Michale, moc pěknej posudek jsi na mě napsal :D. Člověk by z fleku řek, že jsem vraždící bestie. A přitom jsem takovej milej kluk, že... ;)

Jo, moje postava zřejmě dá na slávu. Už jsem byl v novinách jako zachránce vzducholodi Hindenburg II, teď jako masovej vrah. V Rusku si moji občanku nějací milí pánové v černých pláštích taky opsali. Asi si místo falešnejch dokladů pořídím dovednost proslulost a budu se nadále představovat jako Metzinger. Thomas Metzinger.
5.8.2009 11:31 - Hugo
Tak ti tak řeknu, Jersone, že bych si docela zrád zahrál pokračování případu Univerzitní přízraky - mise 13...
5.8.2009 11:33 - Jerson
Ten článek o Hindenburgu II v novinách ještě musím sepsat.

Hugo, ok, odložím pokračování přízraků pro tebe :-)
5.8.2009 11:53 - Hugo
Jersone srovnej s posledním ICQ příspěvkem ode mne a s eventuálními dalšími poznámkami, žádostmi a vývojem situace. PAk uvidíme...
5.8.2009 20:36 - sirien
Packa píše:
Asi si místo falešnejch dokladů pořídím dovednost proslulost a budu se nadále představovat jako Metzinger. Thomas Metzinger.

hah. To bude ale ovšem husté :D

Hugo píše:
Tak ti tak řeknu, Jersone, že bych si docela zrád zahrál pokračování případu Univerzitní přízraky - mise 13...

Co na tom? Všechno co je potřeba tam dořešit je unést toho pitomýho nácka a cuchat mu fasádu, dokud nevyklopí i to co neví, a pak ho zaříznout a hodit někam do Rýna nebo tak. Ostatně tenhle postup píšu i v závěru hlášení...
5.8.2009 20:44 - Jerson
Siriene Siriene ... pokud cheš vlastní úkol spočívající v likvidaci Hübnera, tak ti ho klidně můžu dát. Nicméně snadno se může stát, že dotyčná profesor nic vědět nebude, protože se těch pokusů sám neúčastnil a nechával je v režii studentů. Takže může dojít k tomu, že abyste zjistli jaký rituál prováděli, budete ho muset provést sami na sobě (: )

(Doufám že tě už napadlo, že jste taky mohli postřílet zrovna ty lidi, kteří věděli úplně nejvíc a měli praktické zkušenosti :-)
5.8.2009 20:51 - Jerson
Oddělil jsem seznam agentů a jejich posudky do samostatného článku, protože tento začal nabývat povážlivých rozměrů a už jsem se v něm ztrácel. Na hlavní stránce projektu CPH jsou odkazy na záložky vedoucí o oběma článkům. Pokud ho někdo nemůže najít, zde je odkaz.
10.8.2009 17:31 - Jerson
Přidána zpráva z mise 12 od agenta 64. Zjevně věděl, s kým to na nástupištu jednal a komu mával.
11.8.2009 14:05 - Ebon Hand
Je možné přidat k jednotlivým přidaným zprávám datumy, kdy bylo co přidáno? Začínám se ztrácet v tom, co je nejnovější.
11.8.2009 16:03 - sirien
1) Data (ano, já vím co tvrdí ten bulvár českýho pravopisu, ale prostě data)
2) Data snad nepotřebuješ ne? Mise sou číslovaný v pořadí toho jak se děly, pokud to chápu dobře...
11.8.2009 17:09 - Jerson
Kdy bylo co přidáno už zpátky těžko dohledám. Nebo jsi Ebone myslel herní datum?

Mise jsou číslované víceméně v pořadí, v jakém byly řešeny, nebo v jakém bylo započato jejich řešení (to platí pro hry přes net, které mají zkluz proti uplývajícímu hernímu času.)

A dnes jsem přidal hlášení k misi 14 "Oblast Stalinovo" od agenta 14.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077601909637451 secREMOTE_IP: 44.213.80.203