Čas pro hrdiny

17.3.2010 13:20 - Jerson
Přidáno hlášení z Teslových věží od A45, díle Teslovy věže od A16 a také Hon na vlka od A16.

A můžete se těšit na základ nové příručky "Agenti pro agenty" :-)
17.3.2010 15:18 - Ebon Hand
Koukám že 20.mise byla pojatá jako mise z Medal of Honor.. :-)
Packův přístup se mi začíná líbit.

Nechybí kus textu mezi stranou 5 a 6? Na konci strany se A16 pere s probuzenými a škrtí je a následující věta na straně 6 je: "Následně už není moc co napsat." a mise je vyřešená a jen kontrolují, co by se dalo sebrat. Nějak chybí, co se stalo po vypnutí generátoru..
17.3.2010 15:33 - Jerson
Tak jak jsem text dostal je i vyvěšený, takže chybí jedině to, co Pavel nenapsal. A to jak neustále pžezbrojoval z kulovnice na brokovnici a zase zpět bylo fakt jak z počítačové stříloečky - jen už nenapsal, jak své vybavení rozdělil mezi oba "sluhy" a pak si jen nechal podávat ty správné zbraně (: )

Co se stane po vypnutí generátoru je popsané v příručce o Probuzených.
17.3.2010 16:23 - Ebon Hand
To tam sice je popsaný, ale já píšu pouze o tom jednom hlášení, kde je v tom místě evidentní nekonzistentnost.
17.3.2010 16:59 - Pavel
Pravda, když už to člověk zažije podruhé, tak ten popis tak nějak automaticky přeskočí s tím, že "to už stejně všichni znají". Ještě to tam teda radši pro pořádek dopíšu :)
17.3.2010 18:12 - Nerhinn
Co když vím, že něčí hlášení je vyloženě nesprávně napsané (protože znám rozdíl mezi znalostí hráčovou a znalostí postavy)?
17.3.2010 18:29 - Alnag
Nerhinn: Nahlásíš ho oddělení Vnitřní Bezpečnosti. Potom už ho nikdo neuvidí (ani hráče, ani postavu). Rozumíme si? :)
17.3.2010 18:46 - Jerson
Nerhinn: Když mi řekneš, která část je špatně a proč, tak dotyčného upozorním, ať to opraví.
Jinak hlášení tisknu tak jak je dostanu, maximálně opravím překlepy, pokud s tím dotyčný hráč souhlasí. Jestli někdo něco vynechal, je to záležitost dotyčného hráče, případně postavy. To přidávání je jiná věc.
17.3.2010 18:47 - Nerhinn
Alnag: V takovou odpověď jsem doufala. Hlavně, když už nikdo neuvidí tu jeho zprávu :)
18.3.2010 15:33 - Fishbone
take a shot :D to se povedlo jinak pěkný hlášení
18.3.2010 18:08 - Hugo
Urguji opravu zameny A16 a A62 v hodnocenich (viz komunikace pres ICQ).
18.3.2010 19:19 - Jerson
Jo, to hodnocení budu muset předělat, ale vzhledem k tomu, že musím upravit celé stránky o agentech to chci vzít všechno najednou, protože jakékoliv doplňování do textu je strašný vopruz.
19.3.2010 10:08 - Ebon Hand
Agentka 42 má dvakrát stejný posudek od A45, nutno opravit.
19.3.2010 10:41 - Jerson
To bude tím předěláváním, jak kopíruju a pak nemůžu najít, co jsem zkopíroval. Díky za upozornění.

Jinak se zabývám myšlenkou, jestli nemám přidávat fotografie agentů i do hlášení z mise - agent, který zprávu sepsal by tam měl velkou fotku a případně další agenti menší fotky. Podobně u posudků by byla fotka posuzovaného agenta i fotky jednotlivých posuzovatelů. Prostě podobně, jako je to na stránkách.
Mám dojem, že v obrázcích se člověk orientuje na první nebo maximálně na druhý pohled, zatímco pod čísla si musí pořád přiřazovat určité lidi.
Na reálných dokumentech by nic takového samozřejmě nebylo, ale vzhledem k tomu, že tahle úprava by žádné další informace neprozrazovala, jen by usnadnila orientaci, nemuselo by to být od věci. Co na to říkáte?
19.3.2010 11:38 - Nerhinn
Jerson: Přijde mi, že sis v poslední době hrozně oblíbil obrázky :)
Ale teď vážně - obrázky má čtenář u odkazu, ze kterého stahuje; podle mě nejsou dále nutné. No a samozřejmě je tu pak to, že já válčím s každým slovem, abych se vešla do těch mizerných tří čitelných stránek, a tímhle by se mi to celé rozhodilo. Plus mám ráda malou verzi Imogeniny fotky.
19.3.2010 14:00 - Jerson
Lidé mají rádi obrázky, raději než slova nebo čísla. Každý koho se zeptám mi řekne, že obrázky jsou přehlednější a rychlejší na orientaci.
Ale hlavně to nebyl můj nápad - byl to tuším Pavel, kdo se vyjádřil v tom smyslu, že kdyby byly u textů obrázky agentů, nemusel by se pořád ptát, který z nich to vlastně je.
Nejde o dokumentaci na netu, tam je těch obrázků dost, jde o papírovou podobu. Teď koukám, že jsem psal o "reálných dokumentech" dost zavádějícím způsobem - myslel jsem to podobně, jako že v herním světě jsou dokumenty Omegy psané různými jazyky, zatímco my je reálně používáme jen v češtině, tak by k nim mohly být přiložené fotky. Nebo alespoň k hodnocením - tam ten prostor není tak akutní.
Jinak fotka by přišla do pravého horního rohu pod "agent XX, mise YY" a byla by tak malá, aby nezasahovala do textu.
19.3.2010 15:57 - Fishbone
kdyby sis radši našel čas na hraní s lidma:p a ne si jen hrál s obrázky...
19.3.2010 18:57 - Jerson
Já čas mám. Ale lidé nikoliv.
20.3.2010 23:57 - Fishbone
ach ti lidé
1.4.2010 15:32 - Fishbone
jeste jedna poznamka jesi by to vubec slo nevim bylo by fajn dat link na foktu ze stranky s hlasenima k tomu agentovi na stranku s jeho posudky od ostatnich;) doufam ze chapes jak to mzslim

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08712100982666 secREMOTE_IP: 3.231.146.172