Čas pro hrdiny

4.5.2010 23:02 - Jerson
Nerhinn píše:
Ještě tak kdybys mu vybral nějakou hezkou fotku a byl by to přímo dokonalý muž :)

Je mi líto, ale kdo si jaký obličej vybere, ten ho bude mít. Mám výhrady jen vůči ksichtům, které dokážu moc snadno identifikovat a nebo k těm, které neodpovídají.
Holt by bylo třeb najít fotku Paola, kde mu klobouk kryje větší část obličeje podobně jako na původní kresbě :-)

Nerhinn píše:
Já ano. Nebo si snad někdo myslí, že to vozím proto, že chci někoho praštit palicí po hlavě?

O tobě si to nikdo nemyslí :-) Mluvím o lidech, kteří vozí dvě pušky a tři pistole v autě - a pak mají ještě nějaké osobní zbraně.
4.5.2010 23:12 - A15
Píše:
Totéž v M16 - to byla jedna z mála misí, kdy na agenty někdo zaútočil jako první, přesněji jim bránil ve vstupu na svůj pozemek.

Po prvních dvou misích jsem pochopil, že to je účel Omegy - někam vlézt, něco zkonfiskovat/někoho inhumovat a zase po anglicku zmizet (čti - ve výbuchu Teslovi věže, výbuchu hospody, na pozadí planoucí vesnice plné rozstřílených žen a dětí... zapomněl jsem na něco? ach ano, na drobný holocaust dělníků konzervárny ...)
4.5.2010 23:20 - Packa - A16
Ale já jsem tentokrát vážně chtěl nechat ty nacisty v té hospodě přežít...

Tak ne, kecám.


Co já za to můžu, že Omega nejčastěji vysílá na mise agenta s vážnou schizofrenií.
4.5.2010 23:26 - Naoki
Píše:

Mluvím o lidech, kteří vozí dvě pušky a tři pistole v autě - a pak mají ještě nějaké osobní zbraně.

Se nediv, když zakazuješ malé nenápadné předměty, které se dají snadno schovat a v případě potřeby jako zbraně použít. To abych si sebou taky táhl RPG
4.5.2010 23:33 - Packa
Jerson píše:
Mluvím o lidech, kteří vozí dvě pušky a tři pistole v autě - a pak mají ještě nějaké osobní zbraně.


To mi teda řekni, kdo tohle dělá. To vůbec není pravda. Většinou tam jsou jen dvě pušky a jedna až dvě pistole. Hrozně zveličuješ, co si pak o mně lidé pomyslí!
4.5.2010 23:41 - Jerson
Naoki píše:
Se nediv, když zakazuješ malé nenápadné předměty, které se dají snadno schovat a v případě potřeby jako zbraně použít. To abych si sebou taky táhl RPG

A které že to jsou? Hvězdice? Nejbezpečnější je, když agenti nemají žádnou zbraň.

Packa píše:
Většinou tam jsou jen dvě pušky a jedna až dvě pistole. Hrozně zveličuješ, co si pak o mně lidé pomyslí!

Zapomněl jsi na zbraně dalších uživatelů vozidla, které tam občas nacpeš.
A vzhledem k tomu, že chceš od Omegy pomoc (jinak Metzinger zemře), tak asi první sekce dostane nějaké to doporučení, jak se chovat :-)
4.5.2010 23:49 - A15
Packa píše:
co si pak o mně lidé pomyslí

A není to jedno s tím tvým arzenálem?
4.5.2010 23:49 - Naoki
Kunaie a hvězdice si mi povolil, jehlice už ne takže jsem raději nepokračoval (bych se dostal k ježkům, slzným plynům, jedům, oslepujícím práškům apod.)
4.5.2010 23:51 - Packa
Jerson píše:
A vzhledem k tomu, že chceš od Omegy pomoc (jinak Metzinger zemře), ...


Cožeto? Jakto? Otec je v nebezpečí?
4.5.2010 23:52 - Jerson
Naoki píše:
Kunaie a hvězdice si mi povolil, jehlice už ne takže jsem raději nepokračoval (bych se dostal k ježkům, slzným plynům, jedům, oslepujícím práškům apod.)

Investigátor paranormálních jevů jak vyšitý. Dovolím si upozornit, že až na Poreninova byli agenti většinou na první misi spíše střídmí co se zbraní týká. Asi zase zavedu politiku jedné malé pistole a dvou zásobníků, a zbytek si pořídíte hezky za své. Tedy za body :-)

Packa - no, i to by se mohlo stát. Však víš, každý zemře. Alespoň jednou. Dříve nebo později.
Ale taková hromada kritických neúspěchů jako má Thomas Aaron ... to je špatné. Moc špatné.

Jinak jsem se rozhodl, že s přechodem na nové deníky spočtu postavy na body, za odevzdané posudky a hlášení dám úspěchy navíc, (za neodevzdané možná rozdám odložené neúspěchy, ale to se uvidí) a zjistím, jak si kdo stojí. Nebo leží. A koho použijeme na výzkumy jako pokusný objekt.
5.5.2010 00:04 - A15
Jerson píše:
Investigátor paranormálních jevů

Jaj! Že by má konspirační teorie byla chybná? Že bychom nebyli likvidátoři neuspěšných či zrušených výzkumných programů?
Tak v tom případě stále nevím, kdo Omegu platí...
5.5.2010 00:05 - Merlin
není nad to, kdy jsi placen státem, potoažmo městem New York...to jsi pak rád za jeden Browning a Tommíka, kterýho jeden stejně musí zahodit, aby mu zuby nehrály Osudovou.

Zkusím najít Paolovi nějakej obrázek..nooo...
5.5.2010 00:06 - Naoki
Píše:
Investigátor paranormálních jevů jak vyšitý.

Lepší být připraven než překvapen. A hele, musíš uznat že přes naši výbavu jsme se uměli kontrolovat a nedošlo k vyhrocení. Takže určitě nerazím heslo "co mám, to musím použít" :D
5.5.2010 08:08 - Jerson
Merlin píše:
Zkusím najít Paolovi nějakej obrázek..nooo...

To mi děláš schválně, že jo? Asi začnu shánět webdesignéra, který mi pro Omegu udělá komplet stránky, abych každou změnu nemusel provádět ručně na pěti místech, protože jinak z toho vyrostu.

Naoki píše:
musíš uznat že přes naši výbavu jsme se uměli kontrolovat a nedošlo k vyhrocení.

Uznávám, že jste se vyhrocení vyhnuli (i když technicky jste také misi nedokončili :-), nicméně s určováním kausality bych byl opatrný - kdo ví, jak by to dopadlo, kdybyste měli k dispozici zbrojnici nebo ty tvé vychytávky :-) Myslím, že na nebojovém řešení se podepsalo i to, že jste kromě několika pistolí a dvou nožů neměli po ruce nic jiného.
Protože nevěřím, že razíš heslo "Když toho mám tolik, proč bych alespoň něco nepoužil? Vždyť koordinátor s tím musí počítat, jinak by nám tyhle věci nepovolil."
5.5.2010 08:53 - Merlin
Jerson: ale tak nebruč..:) Nerhinn chce dokonalýho chlapa...:D
5.5.2010 09:17 - Naoki
Píše:
"Když toho mám tolik, proč bych alespoň něco nepoužil? Vždyť koordinátor s tím musí počítat, jinak by nám tyhle věci nepovolil."

Vždyť jsem něco použil (třeba ty paklíče :) a foťák!). Ale což, nebudu se hádat. Dám ti příležitost si mě otestovat na příští hře :D
5.5.2010 09:38 - Jerson
Merlin píše:
Nerhinn chce dokonalýho chlapa...:D

A ty chceš takovým chlapem být? ;-)

Naoki píše:
Ale což, nebudu se hádat. Dám ti příležitost si mě otestovat na příští hře :D

Tak jo, dám ti všechny ty otrávené šipky, slzné plyny (v té době? Ve svých knihách jsem nic z toho nenašel), oslepující prášky (to vůbec nevím co má být), případně kulomety a tank - a budu sledovat, jak nic z toho nepoužiješ :-)
Proti využívání foťáku a paklíčů nemá vedení Omegy ani čárku.
5.5.2010 09:44 - Merlin
Jerson píše:
A ty chceš takovým chlapem být? ;-)
já už jsem...:D a Paolo už skoro taky :D
5.5.2010 09:54 - Naoki
Píše:
slzné plyny (v té době? Ve svých knihách jsem nic z toho nenašel), oslepující prášky (to vůbec nevím co má být),

Když je mohli mít ninjove proč by to nemohli mít i v druhé světové? :D Co se těch slzných plynů jsem našel jenom zmínku, takže nevím jak přesně fungovali (i když na západě je vynalezl už v roce 1848 Robert Yale, tím že modifikoval čínskou formuli z 17. století, takže se docela divím, že se nepoužívali), ale ohledně toho oslepujiciho prášku jedná se o směs prachu, pepře, bahna, mouky a bláta (popř. ještě skla nebo soli), které se skladovalo s dutých vejcech nebo bambusových tyčkách a při konfrontaci se hodili protivníkovi do oči čímž je dočasně oslepili, což umožnilo snadnější ústup.
5.5.2010 14:01 - Jerson
Naoki píše:
Když je mohli mít ninjove proč by to nemohli mít i v druhé světové?
Možná proto, že nakládání s nimi bylo dost nebezpečné, ostatně jako s mnoha jinými chemikáliemi :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.065310001373291 secREMOTE_IP: 44.200.39.110