Čas pro hrdiny

12.7.2010 13:44 - Ebon Hand
To je úskalí tvého stylu multihry. Už na misi na slezině v Brně mi přišlo, že hráči měli opravdu dost odlišná očekávání, ačkoliv jsme se to před hrou snažili sladit. A tím, že hráči hrají v pro ně neznámých či málo zažitých pravidlech a ty jen herně interaguješ na jejich kroky, tak se to ještě víc komplikuje.
12.7.2010 16:34 - Jerson
O pravidla prakticky nikdy nejde, v tomto případě fungovala v pohodě, alespoň z mého pohledu - možná na to budou mít hráči jiný názor.
Nicméně když to tak vezmu, hraju prostě strašně málo, protože se mimo srazy s nikým nesejdu v odstatečném počtu.
12.7.2010 21:42 - Jerson
Přidal jsem poslední misi 26 "Plány na stroj".
A po roce se mi podařilo získat posudky a hlášení od Poreninova, zatím tedy půlku - zpracuju a vyvěsím je na net, abyste si mohli počíst.
3.8.2010 12:07 - Jerson
Mám otázku na hráče z Prahya a blízkého okolí - kdo by byl ochoten a schopen sejít se jednou za měsíc na pravidelně hraní, nejspíše v sobotu - přijel bych na odpoledne, odehráli bychom jednu misi a za nějaké čtyři týdny pokračování.
S první sekcí to vypadá všelijak, mám k dispozici jen dva hráče a z toho jeden studuje v Praze, takže potřebuju nějaké "tahouny příběhu".
3.8.2010 13:04 - Naoki
Možná bych mohl.
3.8.2010 17:46 - sirien
velice rád
3.8.2010 17:56 - A15
Předpokládám, že býti cajzl není nutnou podmínkou. V tom případě bych se rád stal dobrovolníkem.
6.8.2010 01:11 - Fishbone
OBCASNE ZCELA JISTE
6.8.2010 10:52 - Ebon Hand
já se taky nějaké té mise zúčastním :-)
8.8.2010 11:13 - Sathel
Občasně bych se zúčastnila.
14.8.2010 16:51 - Balú
Taky bych chtěla, jestli mohu. Prosím :-)
8.9.2010 15:32 - deadfish
je tu nejak mrtvo
8.9.2010 15:54 - Jerson
Protože vše budu zjevně řešit až po sraztu na Dálavě, a na něm se Omega nebude.
8.9.2010 15:56 - Merlin
nebude? to je škoda :) chtěl jsem někoho zbít
8.9.2010 16:02 - Jerson
Jsi jediný, kdo projevil zájem. A já si chci taky užít společnost, jiné hry, filmování a tak.
15.9.2010 15:20 - Borric
Zdravím. Je škoda, že se Omega na Dálavě hrát nebude. Docela jsem se těšil, že si tam zahraji svojí první misi. Nechceš si to Jersone ještě rozmyslet? Dát něco menšího, abych to alespoň vyzkoušel? A propo, jak si mám vybrat A, za kterého bych chtěl hrát? Jsou někde životopisy? Potřebuji někoho pomalejšího, žádného génia, abych to zvládnul.

PS: A pokud přemýšlíš odkud mě znáš, tak jsme se viděli například na Krumlovkách. Já byl ten ožralý a nepříjemný, co ho sebou vláčel A15. :o)
15.9.2010 18:27 - Jerson
Mno, vzhledem k tomu, že mě zájem o Omegu těší se hrát bude, pokud se alespoň tři lidé vyjádří, že chtějí hrát, a průnik jejich volného času bude alespoň pět hodin. Jo, a jejich přístup ke hře a očekávání budou alespoň trochu kompatibilní.

Agenti jsou o téma vedle a jejich chování můžeš vyčíst z posudků. Ti, kteří jsou volní, to u sebe mají napsáno. A pokud si chceš vytvořit vlastního, není problém - prostě si navrhni týpka s důvodem, proč by ho Omega se svým zaměřením chtěla do svých řad a s motivací, aby do Omegy vstoupil. Následně tahle postava projde WTF schvalováním (To znamená, že mi řekneš, co je to za týpka, a když moje reakce nebude "WTF? Tohle ti přijde uvěřitelné? Mně tedy ne", tak ho můžeš hrát. Zbytek charakteru a vlastností se stejně vytříbí přímo v akci.
15.9.2010 22:30 - Borric
Na Omegu už jsem sehnal Lethiana, s kterým jsem to dnes domluvil a doufám, že ještě seženu Sathel. To už jsou minimálně 3, takže se hrát bude. :o)
Zítra začnu pracovat na backgroundu postavy a pošlu ti ji formou PMky, ať víš co čekat. A také na zda se schválí.

EDIT: Tak mám potvreznou účast i od Sathel. Těším se na svou první misi. :o)
16.9.2010 16:28 - Jerson
Hráči chtějí Omegu, hráči ji dostanou :-)
Kromě postavy si taky přečti nějaká hlášení z misí - alespoň konečné shrnutí.
16.9.2010 18:49 - Borric
Na přečtení makám. Ale váhám, zda číst i --> Projekt Omega - příručka Probuzení a Zlaté kolo. Nevím na jakém pricipu se začleňují postavy do hry. Jsou už rovnou agenty se všemi znalostmi v rámco Omegy nebo se teprve verbují z řad civilistů atd.. Pokud je to první možnost, přečtu si tu vše. Pokud spíše druhá, s přečtením bych počkal. Ne, že bych nedokázal oddělit znalosti hráče a charu, ale je to prostě lepší zábava nic nevědět. Přesně v hesle Mundus vult decipi. :o)
Pamatuji si to ze své první ( a bohužel poslední ) hry ENGELu. Ke konci conu jsme si vynutili pointu hry a už to nebylo ono.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088920116424561 secREMOTE_IP: 18.209.209.246