Čas pro hrdiny

Jerson
10.8.2009 17:29
Seznam agentů Omegy a jejich posudky z misí
14.5.2010 11:05 - Merlin
Ebon: já nikdy neřekl, že tě nestřelím do zad :)
a jen tak mimochodem...zprávu, kterou jsem ted poslal jsem psal policejnímu šéfovi, abych zakryl zpackanou akci Omegy
14.5.2010 12:33 - Jerson
Merline, zprávu pro policejního šéfa tu mám. Btw. kdybys takhle postupoval nějaký policajt dneska, co by ho čekalo? Jen tak pro zajímavost :-)
A aby ses nedivil, vměnil jsem Paolovu fotku za jinou - bez cigára a v klobouku. A hned vypadá jinak.
Doufám že víš, komu za novou tvář poděkovat.
14.5.2010 13:34 - Merlin
Jerson: noooo..řekněme, že jsem rád, že se to odehrává v roce 1939 :) ..jen tak pro zajímavost... typické americké poučení osoby "Máte právo nevypovídat..blabla...." se začalo používat teprve kolem roku 1962+-

Dnes by to samozřejmě fungovalo kapku (velkou) jinak

PS: ano, samozřejmě, že ji poděkuju..:)
14.5.2010 13:38 - Merlin
Jerson: ode mě se chce ještě něco jako posudek či zápis z mise? když jsem byl ještě C3?
14.5.2010 13:44 - Jerson
Jasně že chce - informace bys měl podat i zpětně k co nejvíce událostem, protože každý pohled na věc je přínosný. Nicméně alespoň k Batmanovi bys to hlášení napsat mohl, přeci jen stačí změnit a upřesnit pár detailů. Hlavně ale můžeš v hlášení pro Omegu pozdvihnout zásluhy některých agentů, nebo naopak potopit jiné agenty.
14.5.2010 14:29 - Merlin
No..změnit detaily? lol...Paolo musel do zprávy lhát jak o život...to musí změnit celou zprávu :) ale nevadí...není problém napsat na ty psychicky narušené jedince pár řádek
14.5.2010 15:55 - Ebon Hand
Jerson píše:
pro Omegu pozdvihnout zásluhy některých agentů

Asi nás nepřekvapí pokud svoje.
Každopádně zelenáči koukám, že máš tý byrokracie víc než já. Asi by jsme měli toho K01(02) trochu srovnat - drobná rada z baru od vodky
14.5.2010 18:40 - Fishbone
2Ebon: Konečně nějkej ferda na debatu:) tak sem se překlep, omlouvám se. Já bych si rád zahrál, ale když mi někdo pořád tvrdí, jak nemá na hraní čas tak to je těžký:D Navíc já Jersona uháním už od toho Speciálu a doteď nic. Se musim seznamovat tady.
14.5.2010 18:49 - Jerson
Na speciálu se hrála mise 18. Pak byla jedna na Pragoconu, dvě s klukama, kdy si nemohl (ausgerechtet jsi ten víkend byl pryč), dvě na srazu RPG F a jedna na srazu D20. Takže za víc než půl roku jsem tady v Budějkách hrál jen dvakrát.

Ebone, nestěžuj si, v Druhé válce o svět jsi psal hlášení ve dvojím provedení, které pak četla jedna skupina (i když různí lidé) a taky sis nestěžoval :-)
16.5.2010 23:14 - Fishbone
co je sraz RPG F?
16.5.2010 23:36 - Jerson
Sraz RPG fora.
17.5.2010 11:02 - Fishbone
Nu tak to je asi jen pro členy, co bych tam já dělal...
17.5.2010 11:19 - Naoki
Hrál RPG, deskovky a airsoft :) a kupodivu to jen pro členy není, naposled tam asi třetina byli uživatelé, co na RPG foru nejsou registrovaní vůbec, nebo se tam objeví tak jednou za půl roku (když se zrovna organizuje sraz :) )
17.5.2010 16:00 - Ebon Hand
Já si netěžuji, já sem do té sekce píšu striktně za A22. To si z toho utahuje Nikolaj. :-)
18.5.2010 01:00 - Fishbone
když já sem poměrně nováček co se RPG týče a nemám zbraň, ale deskovky hraju rád:D ale nesleduju forum tak netuším o co de...
18.5.2010 08:59 - Jerson
Mno, D20 taky pořádá srazy, kde Omegu hraju také, příslušné téma se objevuje v aktualitách. Nejbližší sraz bude podzimní.
21.5.2010 14:26 - Merlin
Jerson:hlásím, že jsem ti vše poslal...v netradičním formátu..pravda..ale tak, dělám to narychlo a poprvé
31.5.2010 00:44 - Jerson
Doplnil jsem všechny nové posudky agentů, při té příležitosti jsem každémudal vlastní stránku a občas přeházel pořadí posudků, aby šly více chronologicky po sobě, i když ne vždy to lze dodržet.
Počítám, že k jednotlivým agentům dodám i další informace, třeba to co si o nich myslí Koordinátor.
31.5.2010 07:35 - Naoki
like
31.5.2010 09:47 - sirien
Ebon Hand píše:
Střelí tě do zad.

V Omeze možná patřičné, ale s přihlédnutím k minulé kampani to říká fakt ten pravý...

Fishbone píše:
Já sen třeba Englickej fízl:D a nikdo mě tu neposlouchá

že se k tomu ještě hlásíš... až najdeš pod autem b... no nic.

Merlin píše:
abych zakryl zpackanou akci Omegy

jakou zpackanou akci? vzhledem ke spolupráci místního policejního oddělení šlo o krásně provedený zásah s adekvátními zahlazovacími prostředky...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084249973297119 secREMOTE_IP: 3.144.9.141