Čas pro hrdiny

Jerson
10.8.2009 17:29
Seznam agentů Omegy a jejich posudky z misí
Autorská citace #21
11.8.2009 15:50 - Merlin
věc názoru...já si myslím opak
Autorská citace #22
11.8.2009 15:57 - Nachtrose
sirien píše:
V každé skupině by měla být hráčka.


Ta nase ve 4E hraje zrovna muzskou postavu :-)
Autorská citace #23
11.8.2009 17:13 - Jerson
sirien píše:
Mezi náma, A42 je schopná svěřit své tělo do rukou takřka kohokoliv.

To je pravda, ale zrovna do rukou O´Briana ne :-)

A tedy zastávám podobný názor jako Sirien - ženský charakter ve hře není to samé jako žena ve skupině. Nebo přesněji zatím jsem v tom vždycky spatřoval rozdíl.
Autorská citace #24
11.8.2009 17:14 - Merlin
no já už to nechtěl rozebírat, když to sirien tak dogmaticky určil :)
nicméně znám za ty léta spoustu holek, co hrajou mužský charaktery a hrají je dobře..naopak kluky co hrají ženské charaktery a občas od holek slyším, že je hrají téměř líp něž samotné ženy :)

jediné s čím souhlasím je to, že by bylo dobré, kdyby byla v družině přítomná hračka...
Autorská citace #25
11.8.2009 17:19 - Sosáček
Píše:
A tedy zastávám podobný názor jako Sirien - ženský charakter ve hře není to samé jako žena ve skupině. Nebo přesněji zatím jsem v tom vždycky spatřoval rozdíl.

Videl jsem tri hry ktery se rozpadly proto, ze se GM snazil vojet nejakou hracku a ona ho budot odmitla, nebo to ostatni zabalili protoze ji protezoval a ostatni tam byli vicemene navic.

Dvakrat z toho s tim samym clovekem (ale ten uz to tu necte, takze se mu muzu vysmivat ... :D ).

Ale hadam ze jsi mluvil o necem jinem.
Autorská citace #26
11.8.2009 17:49 - Jerson
Ale jo, taky mi už dvě slečny přestaly hrát kvůli tomu, že se daly dohromady s jiným hráčem (a ten pak nehrál taky) - holky můžou skupinu rozhodit, ať vlastním přičiněním, nebo tím že jsou objektem zájmu mužů. Ale to můžou i kluci.

A ke klukům co se vydávají za holky jsem měl odpor už jako malý kluk. Můžu tu nelibost popírat, ale pořád tu bude.
Nicméně Merlinovi jsem to řekl dopředu, holku (po netu) hraje, hraje ji uvěřitelně, takže bych to dál neřešil.
Autorská citace #27
12.8.2009 21:57 - sirien
Merlin píše:
nicméně znám za ty léta spoustu holek, co hrajou mužský charaktery a hrají je dobře..naopak kluky co hrají ženské charaktery a občas od holek slyším, že je hrají téměř líp něž samotné ženy :)

Pár takových jsem skutečně potkal. Nicméně byly to dost výjimky (a to jsem hrál se sakra hodně lidma)

Dopis z Prahy píše:
Videl jsem tri hry ktery se rozpadly proto, ze se GM snazil vojet nejakou hracku a ona ho budot odmitla, nebo to ostatni zabalili protoze ji protezoval a ostatni tam byli vicemene navic.

GM byl idiot.
Viděl sem RPGčka kde si ST a hráčka něco začali. Poměrně stejně jako RPGčka kde si hráč a hráčka něco začali. Nepamatuju RPGčko kdy by to dotyční nedokázali oddělit, i když tím nijak nevylučuju že takoví trotlové existují (měl jsem prostě štěstí je nepotkat). Chci tím říct, že RPG prostě zahrnují sociální interakci a na párování v nich nevidím nic špatného. Pokud to dotyční dokáží oddělit od hry.
Autorská citace #28
13.8.2009 11:14 - Sathel
.Jerson píše:
Nakonec jsem se rozhodl nechat posudky tak jak jsou, tedy i se jmény - někdo prostě nechápe základy utajení :-)

Děkuji :-)

sirien píše:
Tyvole, ta mi to docela nandala...

Teď už to můžu říct nahlas :-)

Hugo píše:
ale u některých komentářů jsem přemýšlel nebylo-li to náhodou myšleno na hráče namísto na postavu...

Přiznávám, že se mi to tam mírně míchalo, ale to je tím, že už je to dávno, co jsme hráli a také tím, že se sice můžeš snažit, jak chceš, ale ve všech tvých postavách se bude projevovat tvoje osobnost.

Hugo píše:
Každopádně jsem zvědav na zprávu, jestli bude. Páč ta asi bude...

Doufejme, ale ta bude čisté vaření z vody, nic už si nepamatuju :-(

Merlin píše:
neuvědomil jsem si, že 42 hraje pouze živě...

Sorry, po netu mi to prostě nesedí
Autorská citace #29
13.8.2009 13:22 - Hugo
Sathel ze byl posudek na postavu i na hrace je v poho. Hraci taky vobcas potrebuji posudky... (nebo odsudky ?) To ze se cast hrace projevuje skrze postavu je normalni, jde myslim o to aby vsechny posatvy nebyly na jedno kopyto, ale to je jiny pribeh a jina diskuse..
Zprava varena z vody vadit nebude. Tak to holt bude takova polivka. No a co...

Jp mimochodem co fonty, fingujou nebo je nejakej probelm?

Jersone: Co jsem ti rikal, ja debil jsem se s tebou mel vsadit...
Autorská citace #30
13.8.2009 13:28 - Jerson
Hugo, a o čem jsme se měli vsadit?
Autorská citace #31
13.8.2009 13:52 - Hugo
Mas to v iciku...
Autorská citace #32
13.8.2009 14:29 - Sathel
Jersi, má hlášení jsou špatně zformátovaná, zkus to opravit. Nevím, jak to vidíte vy, ale já v IE 6.0 to mám rozseklé do dvou odstavců v půli věty. Působí to rušivě.
Autorská citace #33
13.8.2009 14:49 - Jerson
Opravil jsem to, doufám že už se bude všechno zobrazovat v pořádku.
Autorská citace #34
13.8.2009 14:50 - Hugo
Firefox 3.5.1 se chova podobne (vlastne ouplne stejnak). To bude nekde potiz s vynucenym zalomenim radku v textu (Aneb zakazme Jersonovi mackat tu klavesu co dela vodradkovani...)
Autorská citace #35
13.8.2009 14:58 - Jerson
Já to kopíroval z mailu, který mi poslala Sathel, takže tam možná nějaké zalomení řádků zůstalo, i když jsem je stahoval.
Autorská citace #36
13.8.2009 15:16 - Hugo
Nekecej, vono to zalamuje i v jinych posudcich...
Autorská citace #37
13.8.2009 17:32 - Jerson
V tom případě nevím proč, všechno to napřed kopíruju do Wordu, pokud to v něm už není, a pak sem, žádné odsazení nepřidávám.

A ty posudky prohlédnu tedy ještě jednou.

Edit:
Tak jo, opravil jsem ještě další rozdělení vět u posudků od A34 - to je Balů, která mi je taky poslala mailem. Všechno ostatní by mělo být OK, pokud není, dejte mi prosím vědět kde co hapruje.
Ty odstavce v některých posudcích tam opravdu takhle jsou, třeba i na jednu větu, tak jsem je nechal.
Autorská citace #38
14.8.2009 11:23 - Ebon Hand
Bylo by možné ke každému agentovi nahrát fotku? Přecen je 21.století a většina agentů fotku má v netové hře. Stačilo by v nějakém pevně daném rozlišení.
Autorská citace #39
14.8.2009 11:33 - Nachtrose
Nejsou agenti z nejakyho toho roku 1938 +-? ;-)
Autorská citace #40
14.8.2009 12:11 - Jerson
fotky budou ... jen musím těch 35 obrázků upravit a nahrát.
Zkusím si k tomu sednout o víkendu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066658020019531 secREMOTE_IP: 52.54.103.76