Čas pro hrdiny

Jerson
10.8.2009 17:29
Seznam agentů Omegy a jejich posudky z misí
Autorská citace #61
17.8.2009 13:21 - Jerson
Můžeš, ale pokud možno co nejdříve.
Holt můj výber je omezený, vytisknul jsem jen sto padesát fotek.
Autorská citace #62
18.8.2009 00:34 - Nerhinn
Ebon Hand píše:
No nemohu si odpustit to nenapsat, ale při prohlížení fotek ženský postav mi přišlo, že se jedná v lepším případě o soutěž krásek, v horším případě o skupinu luxusních prostitutek. Tyhlé hérečky chodí do nějakých akcí?

Já to brala tak, že lidi se nechají vyfotit při nějaké speciální příležitosti, na kterou se nastrojí, aby měli hezkou památku.
To abych tu fotku celou předělala, bych si připadala blbě :(
Autorská citace #63
18.8.2009 01:52 - sirien
Ebon: Možná, že ty fotky nematou... ostatně v hlášení A44 o A61 je docela dobře vidět, co si o těch dámičkách v Omeze začíná myslet.
Autorská citace #64
18.8.2009 07:11 - Jerson
Nerhinn, nenech se Ebonem rozhodit, on má takové poznámky často.
Autorská citace #65
18.8.2009 08:10 - Faire
Musím říct, že po letmém shlédnutí jsem z toho měl podobný pocit :) U chlapů se najdou spíše i normální typy, u ženských snad jedna :)
Autorská citace #66
18.8.2009 09:14 - Jerson
Jak už jsem psal - fotky jsem postahoval ze stránek o slavných lidech té doby - vojáci, politici, herci - a ženy mají prakticky zastoupení jen ve dvou kategoriích - herečky / zpěvačky a pilotky. Komu se nelíbí to co nabízím, může si najít vlastní fotku, v tom není problém.
Autorská citace #67
18.8.2009 21:19 - Jerson
Dámy a pánové, Druhá sekce jakožto i ostatní výkonné sekce Omegy jsou z hlediska fotografií kompletní.
Autorská citace #68
19.8.2009 11:58 - Ebon Hand
Vypadá to dobře, pokud pominu to víše uvedené.. :-)
Já jsem ani nezaregistroval, že byly nějaké fotky v plénu. Net je plný starých fotek a není problém si vybrat.
Bude možné do budoucna přidávat nějaké vlastní hráčské materiály, třeba fotky?
Autorská citace #69
19.8.2009 12:31 - Jerson
Přidávat se může ladacos, založím si k vybraným agentům vlastní složku a ta se klidně může plnit.
Autorská citace #70
23.9.2009 22:54 - kin
Nevim kam to dát, ale při brouzdání netem jsem náhodou narazil na stránku, která by možná mohla Jersona zajímat, možná ne, ale snad nic nezkazim, když sem dam odkaz:
Muzeum 2.světové
"špionská" sekce
Autorská citace #71
23.9.2009 23:24 - Jerson
super, to se bude hodit. Díky.
Autorská citace #72
24.9.2009 11:34 - Ebon Hand
ta špionská sekce je výborná! :-)
pokud se mohu přimluvit, dal bych to někam do záhlaví Omegy, aby se to neztratilo
Autorská citace #73
24.9.2009 20:04 - kin
Jsem rád že se hodí a líbí ;)
Autorská citace #74
24.9.2009 20:09 - Jerson
Protože byla ukončena Mise 2, zařadil jsem Arnošta Kováře do Omegy jako číslo 23 a přidal posudky na něj a na Imogen (číslo 21)
Autorská citace #75
29.9.2009 13:11 - Jerson
Pavel mi poslala další posudky k A14 a A15, takže se můžete podívat, jak se vyvíjí jejich charakter :-)
Autorská citace #76
30.9.2009 17:36 - A15
Jersone, potřeboval bych jednu věc k hlášením z misí. Hlášení jsou v podstatě jen stručné, formální kostry událostí. Ale pro některé "lepší" okamžiky bych potřeboval vložit podrobnou emotivní scénu.
Jak na to?
Vypíchnout scény stranou a do hlášení na daná místa odkazy? Zmatené a nic moc user friendy.
Vložit to do hlášení jiným písmem (kurzívou) a bude to jen pro čtenáře a "v hlášení není"? To také nelze, trpěla by tím "švabachoidnost" hlášení.
Co s tím?
Autorská citace #77
30.9.2009 18:11 - Jerson
napiš to třeba jako kus deníku své postavy, nebo fiktivní zápis vyprávění, nebo prostě jen scénu mimo, jako krátký příběh.
Autorská citace #78
2.11.2009 23:44 - Jerson
Třetí sekce má dva nové agenty, 36 a 37 (a zatím jeden posudek). Zároveň přibylo hodnocení agentky 42 (hned to první, od agenta 36)
Autorská citace #79
3.11.2009 00:11 - sirien
Píše:
Dotyčná je velice milá a příjemná dáma, která umí této vlastnosti velice dobře využít ve svůj prospěch, ale stejně tak jsem přesvědčen, že se o sebe dokáže sama postarat, a v případě hrozícího nebezpečí situaci chladně vyhodnotit a vyřešit. Někomu by se mohlo zdát, že se chová a vystupuje poněkud lehčeji a odvážněji, já věřím, že je to její styl získávání informací a spojenců.
Spolupráce s ní byla kvalitní, mohl jsem se na ni spolehnout, a tak její plány a nápady dopředu vytušit. Ve vypjatých situacích se chovala jako každý jiný člověk, tzn. snaha zachránit si vlastní život, potěšilo mě však, že podobný názor chovala k celému týmu na misi. Pokud má dotyčná nějaká silná negativa, pak jsem se s nimi nesetkal.

Tenhle agent se s ní vyspal, že jo?
Autorská citace #80
3.11.2009 00:37 - Jerson
No, budu tvrdit, že je to tajná informace. Přeci jen nemám oprávnění prozrazovat něco nad rámec posudků (: )

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073433876037598 secREMOTE_IP: 3.139.104.214