Čas pro hrdiny

19.9.2019 11:12 - Tarfill
Nezavěšuj, Jersone, jsi v pořadí...

Jinak: mám se zařídit čistě podle sebe, jak jsem již nadhodil přes PM, nebo třeba se mám trochu přizpůsobit ostatním, abychom náhodou nebyli tři stejní podivíni...? ;-)
19.9.2019 11:27 - LokiB
Jací podivíni? :-o
19.9.2019 11:31 - Tarfill
No teď ses tomu třeba podivil, ne? :-D
19.9.2019 11:36 - Jerson
Tarfill píše:
řeba se mám trochu přizpůsobit ostatním, abychom náhodou nebyli tři stejní podivíni...? ;-)

Zařiď se podle sebe. Zjistil jsem, že party podobně založených lidí se můžou zajímavým způsobem podporovat, ale můžou být i o to antagonističtější, když mají podobné cíle, ale odlišné metody :-)

A otázka na všechny - jaký druh případů byste chtěli řešit? Můžeme to pojmout formou brainstormingu, tedy napište všechno, co by se vám líbilo, a já z toho zkusím něco složit, případně provázat s nějakým probíhajícím případem.
19.9.2019 11:43 - Aegnor
Jerson píše:
A otázka na všechny - jaký druh případů byste chtěli řešit? Můžeme to pojmout formou brainstormingu, tedy napište všechno, co by se vám líbilo, a já z toho zkusím něco složit, případně provázat s nějakým probíhajícím případem.

Dá se to vzít podobně, jak to udělal sirien při domlouvání jakýchsi hunterů na srazu.
19.9.2019 12:11 - LokiB
Podezřelé situace kolem nějaké okultní společnosti
Vojenské výzkumy na hranici běžného rozumu
Podivné chování lidí na určitém území
Pověření vypátráním starého artefaktu bez znalosti souvislostí
Co se stalo s donem Francisscem?
Bulvární článek reportoval o podivném osudu N.N. a někoho v organizaci zajímá, co je na tom pravdy?
Náhlá tma, náhlá zima ... co se to kolem děje?
Hlášeny záblesky na nebi za noci někde v divočině u malého města
V pozůstalosti N.N. byla nalezena tajemná kniha ... je nebezpečná a co s ní?
Zmizela malá vojenská jednotka při manévrech v horách. Co je za tím? Nepřítel? Přírodní pohroma? Nadpřirozeno?
19.9.2019 12:16 - Ugy
Nějaký vojenský výzkum na hranici běžného rozumu klidně se zapojením technologií a tím, že to má nečekané dopady na okolí zní zajímavě.
19.9.2019 13:21 - Tarfill
No, vyplnil jsem tabulku preferencí postavy, základní dovednosti jsem již uvedl, takže se z něčeho stavět dá. Loki neuvedl špatné náměty a já Ti, Jersone, věřím, že z toho dokážeš něco vymyslet. Přeci jen, máme to jako one-shot a tam se dá leccos tolerovat...
25.9.2019 12:02 - LokiB
Jerson: který den plánuješ hrát?
25.9.2019 12:34 - Jerson
Vzhledem k tomu, že přijedu v pátek večer a v neděli ráno musím odjet, tak zbývá jedině sobota. V pátek to asi už nedáme.
25.9.2019 13:18 - Tarfill
Budiž, tedy sobota...
25.9.2019 14:32 - Jerson
Tak, karty postav mám vytištěné, i když jen provizorní na měkkém papíře. Losovací karty budu muset použít ještě klasické žolíkové, protože omegácké nejsou připravené, vyžadují jiný formát pro tisk, ale to snad přežijete :-)

A postavy jsou založené, už jsem jim přiřadil i čísla, abych měl alespoň evidenci. Ale nevím, zda se chcete seznamovat už před hrou, tak je sem zatím dávat nebudu.
26.9.2019 20:01 - LokiB
tak je otázka, kolik bude na hru času. klidně se seznámím dopředu, ale nutné to není :)
30.9.2019 08:56 - Jerson
Založil jsem misi M66 Projekt Legie. Loki a Ugy, prosím pošlete mi svůj mail, zřídím vám práva pro přístup do Omegy a offscreen budete přijati do Omegy (pokud chcete), abyste mohli přidávat hlášení, posudky a psát na Telex. Tedy pokud A15 a Tarfill ve svém hlášení neodmítnou vaše přijetí, nebo ještě lépe pokud ho navrhnou a podpoří :-)

Jinak ještě jednou děkuju za hru, byla fakt zajímavá, i když vlastně šlo od začátku o vyhrocenou situaci. Pro další hru provedeme úpravy aspektů, aby byly použitelnější.
30.9.2019 09:17 - Tarfill
Co se týče toho odmítnutí přijetí, o tom rozhodně neuvažuju. Spíš byla škoda, že třeba Jacopo nedostal téměř žádnou možnost se nějak více projevit, abychom jeho případné (ne)schopnosti posoudili...
30.9.2019 10:54 - Jerson
No, to je další věc - vynechal jsem klasickou otázku na každého člověka, co v té které scéně chce dělat, protože mi přišlo, že zkušení hráči ve čtyřech lidech tohle nepotřebujou, ale nevím, zda někdo z vás neměl dojem, že se nedostane k akci a ke slovu.

Btw. další hráči jsou lehce natěšení na hlášení a posudky, a čím dříve to napíšete, tím více podrobností si budete pamatovat :-)
30.9.2019 10:59 - LokiB
Jacopo se jako nováček necpal moc do vůdcovské role, ale bylo vidět, že mlaďoši jsou dost zpovykaní a jurodiví :)
Však ono to bude v hlášení.
30.9.2019 12:49 - Ugy
Píše:
zpovykaní a jurodiví :)
Nevím na co narážíš. Tak byl Gerhard trochu zrychlenej no :D
30.9.2019 13:53 - Tarfill
Já jsem jedině rád, že Gerhard zůstal zrychlenej. Vždyť mu z obyčejného nezaujatého zájmu o "výlet" málem zabavili foťák, udělali lobotomii a ustřelili hlavu... ;-)
30.9.2019 14:06 - Jerson
Co máte pořád s tou lobotomií? Na tu by nebyl potřeba specializovaný chirurg :-) Já jen, aby se to zbytečně neobjevilo v hlášení, protože já o lobotomii neřekl za celou dobu ani slovo :-)

Loki, ikonku ti tedy vyměním?
A napište mi prosím, jak byste chtěli upravit své aspekty, já pak nějaké změny navrhnu, aby byly univerzálnější.

A mám ještě jednu dodatečnou otázku - podle čeho jste se rozhodovali, kdy aspekt spotřebovat a kdy jen použít?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.094685792922974 secREMOTE_IP: 54.166.170.195