Čas pro hrdiny

Jerson
8.8.2011 18:00
Stránky Projektu Omega
Diskuse k webovým stránkám Projektu Omega
Hlášení chyb, návrhy, připomínky

1) odstranit problém Bad Gateway
2) Posudky agentů - umožnit editaci, řadit podle hodnotícího agenta a pak podle mise
3) seznam hlášení agenta na jeho stránce
4) rozkliknutí posudku agenta a zavření pomocí dalšího kliknutí
5) zprovoznit fotky agentů
Autorská citace #21
5.9.2011 07:17 - Jerson
zkouším internet v mobilu, ale je to utrpení, tak jen stručně.
Všechny agenty jsem při vytváření přiřadil sobě a teprve až si lidé založili účet, přepsal jsem příslušného agenta na ně.Ale při posledním pokusu mi to už nešlo pořád se objevovala chybová hláška.

Více agentů na jednoho hráče není nutné řešit, vzhledem k tomu že po netu už nehraju a jediný koho se to týkalo byl Merlin, který má teď už jen jednu postavu.nedohranou misi jsem zrušil.Takže teď mám více postav jen já.
Autorská citace #22
8.9.2011 11:40 - Hugo
Hugo píše:

3) neni moznost pridat zaznam z mise (pokud tedy aplikace neceka az spravce k agentovi priradi seznam misi jich zse ucastnil aby se mu tato moznost zpristupnila - ale zase by tohle bylo nelogicke aby to melo jina prava a politiku nez pridavani posudku...) (bug?, stezejni)

syntax píše:
Je to tak jak popisuješ: agent může přidávat hlášení jen pokud se dané mise zúčastnil (obdobně je to s posudky). Vychází to z logiky, že nejprve administrátor/koordinátor vytvoří misi přičemž určí její účastníky - ty pak budou přidávat posudky. V současném stavu, kdy v databázi ještě nejsou všechna data, je to komplikace ale následně by to mělo fungovat. Samozřejmě rád zvážím i jiné řešení.


Cili pokud uz za mne Jerson co by admin nasypal moje hlaseni z mise tak se mi jen nezobrazuje polozka pridat hlaseni. Jestli tomu spravne rozumim...
V tom pripade:

sekce agenti - agent XY
Stalo by asi za uvahu, pridat primy proklik na zadat zaznam z mise (podobne jako v pripade pridani posudku), aby to melo nejakou stabni kulturu. Tohle je spis na uvahu nad nejakym ucelenym konceptem vzheldu a fungovani a neni nezbytne nutne ted implementovat, ale je nutne se nad tim zamyslet (bug?, prakticke)

syntax píše:
K formátovaní hlášení - určitě plánuju tam dát editor s předvyplněnou osnovou a náhledy. Iridin navrhuje nahrávání a zpracování dokumentů z Wordu čemuž bych se však chtěl vyhnout - převod bývá problematický a dokumenty by se nedaly editovat v rámci aplikace, leda že bych tam integroval Google Docs.
Chápu však že je nutné přidávat k hlášením obrázky a tisknout je, což se dá obojí realizovat bez potřeby Wordu. K hlášením bude možné uploadovat obrázky, nevím však, zda by stačilo, kdyby se obrázky vztahovaly k hlášení jako k celku (tj. vedle samotného textu hlášení by tam byla i obrázková galerie), nebo je zapotřebí vkládat obrázky přímo do textu hlášení.


Tohle je problem, protoze doc je proprietarni binarni bordel, ktery neni co si vzpominam kompletne dokumentovan. Osobne bych doporucoval pokud uz provazanost pak s formaty dokumntovanymi a pouzitelnymi, odt, xml a spol (ostatne bezne soudobe kancelarske baliky umi vyexportovat do xml (teda aspon doufam ze si MS nevytovrilo v ramci exportu do xml svuj vlastni pastandard xml, ktery si je rovnejsi nez ostatni xml...)

Navic se v nouzi nejvyssi da pouzit klasicky (a dobove korektni zpusob), odkazem v textu (viz priloha obr. #)...
Autorská citace #23
8.9.2011 21:58 - Jerson
K těm nezobrazovaným postavám - mám pod sebou napsané všechny agenty, které jsem nepřiřadil nikomu jinému, ale když si rozkliknu sebe jako uživatele, tak vidím jen "A32 Arnold Smith", kterého jsem si přidal jako prvního.

Ještě jedna věc k posudkům - bylo by lepší, kdyby se řadily podle čísla agenta, který posudek sepsal, a pak podle mise. Teď se řadí podle pořadí přidání, což je poněkud nepřehledné.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.071287870407104 secREMOTE_IP: 3.236.219.157