Knihy

Autorská citace #21
18.8.2011 12:52 - Alnag
Dalcor: Jedna nula pro tebe. :)

Council of Wyrms je skutečně situován na Krynn.
Autorská citace #22
18.8.2011 13:10 - noir
ALnag: Zdroj? Pro mě je to teda novinka, už jen proto, že si vzpomínám, že tam byli třeba úplně jiní bohové (Io místo Paladina) - a ani ta mapa neodpovídala Krynu...
Autorská citace #23
18.8.2011 13:14 - Alnag
Noir: Ok. Neumím číst a není to teda tak jednoznačné. Ale myslel jsem tím tohle: Dragonlance Wings of Fury Dragon Isles je podobné Council of Wyrms. Už budu asi mlčet.
Autorská citace #24
18.8.2011 14:38 - Dalcor
Bahamut a Takhisis jsou take hlavni bohove Krynnu. Tedy byli.
Autorská citace #25
18.8.2011 20:48 - Vojtěch
Dalcor píše:
Tedy byli.


To mají z toho, že se roztahují i na jiné settingy ;)
Autorská citace #26
25.12.2011 14:52 - Katherine
Právě jsem přečetla recenze na všechny tři knížky této trilogie. Dragonelance miluju a hltám všechny tyto knížky, které doma mám. Jenže od prvního dílu draků podzimníh soumraku už uplynula hodně velká doba. A je mi jasné, že spousta věcí se musela změnit. Měla jsem ráda původní hrdiny. A pochybuju,že se některý z nich v této trilogii ještě vyskytuje. Zajímalo by mě, jestli se tato řada už hodně odklonila od původního děje a původního způsobu příběhu...Stojí za to si tuto trilogii koupit a přečíst? Popravdě řečeno konec draků zmizelého měsíce mi připadal jako pěkné ukončení a nejraději bych to tak i nechala...Ale tenhle popis mi zní opravdu lákavě :)
Autorská citace #27
27.12.2011 06:08 - Malfin
Já to měl podobně. Hrdinové kopí jsem miloval. Tato trilogie není úplně špatná, jen druhý díl je zbytečně nafouklý. Celá je potom více "božská". Více se tam objevují bohové, kteří zasahují do života ostatním. Odklon zde zcela určitě je, ale rozhodnutí je stejně na tobě :) Dej vědět, jak jsi se rozhodla .)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.07489800453186 secREMOTE_IP: 44.204.34.64