Kultura

Yoltan
13.12.2007 20:03
Nejhorší fantasy film ...
Nedávno jsem měl chuť vidět nějaký starý dobrý fantasy, tak jsem zašel do půjčovny a po delším hledání jsem našel "Dragon Quest" ......... po dvaceti minutách jsem to musel vypnout, opravdu otřesný zážitek. Pokud jste to někdo viděl a vydržel dokoukat do konce ... napište mi jak to dopadlo :)

Průběžné pořadí

  • 1. ... gumový drak ... ?
  • 2. Dragon Quest - Dračí bouře
  • 3. D&D 2 - Dračí doupě 2
  • 4. D&D 1 - Dračí doupě 1
  • 5. Wiadzmin - Zaklínač ... i když nesouhlasím
6.3.2008 12:40 - sirien
Neni pravda, Ori byli asi stejně tak dobrý jako goa´uldi. Stačí se podívat na první sérii SG a budeš brečet po Ori.
Jinak AoT - heh, nevim, ale myslim že nejen konec. Ten film byl děsnej celej, ta totálně se nehodící hudba, zápletka atd... fakt úchylárna
Slušný hlášky tam byly dvě - "kill me" "trust me, I try" a potom... "Hey kids, gues what!? They´re shooting us"
Pak tam byly ještě dvě v titulcích, když už tomu týpkovy co je dělal ruply nervy - když Morgana La Fey vyléčí Teal´ca a ten se probere a podívá se divně před sebe, tak je v titulcích "Kdo mi to šáhnul na zadek", což k tomu xichtu suprově sedne, a když se do sebe pustěj Morgana a Adria, tak tam je poznámka "balónek fight" nebo tak něco.
6.3.2008 13:58 - Alnag
Skoro mám chuť ten film vidět... :)
6.3.2008 16:14 - sirien
Jistě, proč ne (: . Si stačí říct a můžu dodat, nebo si to stáhni... kde jinde bys mohl vidět film, ve kterém je jeden z nejmocnějších artefaktů technologicky dokonale vyspělé civilizace která ve svém vývoji došla tak daleko, že opustila materiální úroveň bytí protože jí začala otravovat a povznesla se na vyšší úroveň kde se stala prakticky národem bohů... stará krabice s reflektorem
24.5.2009 08:47 - Magus
I když mê se nezdál tak špatny.......pro nêkteré otresny...... Dragonlance-film......Ale nebyt DL fanda tak sem zdesen.!!!
24.5.2009 10:26 - Colombo
Já vám nevím, ale seriál zaklínač se mi celkem líbil. I některé ty kulisy byly slušné. Je pravda, že jsem to viděl už před dlouhou dobou, ale zase to byl nízkorozpočtový film. Jedinné, co tam opravdu hodně moc bilo do očí byl snad Marigold. Tlušťoušek:). Oproti tomu se mi hra nelíbila vůbec. Jakési úžasné pseudorozhodování, které v normálních RPG existují taky, bez těch úžasných obrázků a autoři se tím tak nepyšní, ale hlavně to byla příšerná vybíječka prakticky bez pořádného skillového stromu.
24.5.2009 21:32 - Milamber
Ehm řekl bych Eragon, to bylo děsně ubohý .....
25.5.2009 07:24 - Magus
Milamber: nj ale hlavnê pokud si četl knížku.......
25.5.2009 08:43 - Colombo
a knížka není ubohá?
25.5.2009 08:47 - Lotrando
Po filmu (Eragon) jsem už knížku neriskoval :)
25.5.2009 09:02 - Magus
Podle mne není........ikdyz to rikaš ty.....=(
Lotrando: radím prečíst knížku....... Zlepší ti to náladu=)
25.5.2009 09:05 - Korax
Knizka docela jde. Ja bych to prirovnal k SW ve fantasy kabate. Tzn. mix westernu, love story, pomsty atd.. Ten film je tez mym kandidatem na nejhorsi fantasy film vsech dob. Jediny co se mi tam libilo, bylo vylihnuti dracice :-).
25.5.2009 09:08 - Blaine
Magus: Mam pocit, ze Lotrando by mozna chtel neco jineho na cteni... NEco co treba nekopiruje kazde mozne klise, neco kde neni nutnost se ztotoznit s hlavnim hrdinou, aby vas to bavilo. A ono se tezce ztotznuje s nekym, pokud porad narazite na to, jak spatne je to napsane. A mimochodem cesky prekladatel se velmi snazil, aby to vubec bylo citelne, zkousel jsem to v anglictine, jestli to nahodou neni prekladem a ne, neni...
31.5.2009 23:03 - Yoltan
Někde jsem četl, že Eragona napsal 12-ti letý chlapec a to bylo hlavním lákadlem. A kritikové vtipně psali, že toto se už neosvědčilo u filmu, že to měli nechat natočit někoho staršího.
Mě to zase tak špatné nepřipadá, prostě fantasy film triky a sem tam dobrej vtip.
Já už dlouho stejně žádnej dobrej neviděl. Jednou jsem kamaradovi vyprável užasnou bojovou scénu z jednoho filmu a když se mě ptal na název, tak jsem si uvědimil, že to vlastně nebyl film, ale knížka ....hovoří za vše :)
31.5.2009 23:26 - sirien
až na to jak ve filmu "filmařskou licencí" totálně zabily charakter tý elfí princezny tak dobrý :)
16.6.2009 09:30 - j.
Eragon jako knížka neni špatnej, film ale hroznej je (snad jenom některý triky jsou celkem dobrý). pokud jde o Van Helsinga, dá se na něj dívat, pokud to nebudete brát moc vážně(Mumie je na tom podobně ale ta je rozhodně lepší).
16.6.2009 10:04 - sirien
Prosim Tě kdo by bral vážně Mumii?
16.6.2009 10:09 - j.
Tak to vážně nevim, ale pár lidí by se asi našlo.
16.6.2009 16:41 - Faire
Eragon měl pro mě dvě výhody - dračice a Brom (Jeremy Irons), oba byli skvělí :) Dojem při odchodu z kina zachránila dračice, jinak bych asi měl pocit promarněných peněz.

Mumie byla super, stejně jako Van Helsing. Miluju dobrá béčka :)
19.7.2011 16:37 - Crushir
A co takhle Deathstalker I.II. a III.? :-) Pro neznalé http://www.csfd.cz/film/88588-deathstalker-i/ a nebo si to najděte na YouTube. ;-)
19.7.2011 16:39 - noir
Je to taková standardní blbá Cormanovina. V jeho "díle" průměr.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079483032226562 secREMOTE_IP: 54.234.136.147