Kultura

Alnag
10.12.2008 22:22
Bugy a stížnosti
Tohle je asi jediná diskuze, kterou čte Max pořádně, uplně a celou.. a někdy zde i reaguje. Tak pls pište jen k věci, ať ho neodradíte ;)

- Rytíř -
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
Autorská citace #81
9.6.2009 15:00 - Alek
Píše:
Mně napadlo, že bychom prostě mohli dát možnost zaškrnout si článek jako oblíbený

Na to už máme záložky, ne?

Píše:
Navíc bych jako autor pořád ocenil nějakej přehled o počtu přečtení...

To nebudeš mít nikdy. Můžeš mít přehled o počtu návštěv, ale to číslo budeš muset brát s velkou rezervou.
Autorská citace #82
9.6.2009 15:09 - Jerson
Záložky na články? Kde jsou?
Autorská citace #83
9.6.2009 15:11 - Alek
Píše:
Záložky na články? Kde jsou?

No přece na tý skvělý, nový, vyvíjený verzi ;-)
Autorská citace #84
9.6.2009 15:31 - sirien
Píše:
To nebudeš mít nikdy. Můžeš mít přehled o počtu návštěv, ale to číslo budeš muset brát s velkou rezervou.

Jsem ochotný tento značný doočíbijící a morálkurozvracející nedostatek svého návrhu podstoupit a vyrovnat se s ním jako chlap (...tj. začít řvát že to je na nic a že to totálně ničí celou podstatu a že to je blbě a že to chci líp...)
Autorská citace #85
9.6.2009 16:23 - Magus
Sirien: už to tu vyklouzává....
Autorská citace #86
9.6.2009 16:53 - Jerson
Alek píše:
No přece na tý skvělý, nový, vyvíjený verzi ;-)

Ok, když říkáš A), říkej taky B)

... a ta verze bude spuštěná dne ... <vlož odpověď>
Autorská citace #87
9.6.2009 18:01 - Alnag
v pondělí... jsem si jistý, že to bude pondělí. Otázka je, které :D
Autorská citace #88
9.6.2009 18:58 - sirien
Píše:
... a ta verze bude spuštěná dne ... <vlož odpověď>

Ta verse BUDE spuštěna. Spousta lidí se už klepe nedočkavostí aby byla spuštěna...
Autorská citace #89
9.6.2009 19:19 - Magus
ALE KDY??
Autorská citace #90
9.6.2009 19:40 - sirien
kdy kdy kdy... to je celá ta dnešní mládež. Všechno hned, rychle, honem, žádná trpělivost, žádná schopnost užít si tu nejistotu a to napětí z očekávání.
Autorská citace #91
9.6.2009 19:42 - Colombo
Sirien: souhlasím. Sto let žádná doba.
Autorská citace #92
9.6.2009 20:38 - Alek
ok, upřesním to tedy:

... a ta verze bude spuštěná dne ... dnes + d20*týdnů ;-)
Autorská citace #93
9.6.2009 20:55 - Jerson
Jo, to je ta mládež, co nikdy nečekala na pravidla DrD pro experty tak dlouho, že když vyšly, měla už zaběhnutá vlastní pravidla...

Já vím, Tohle je servisní téma, tak žádné kecy okolo. A dobře, bez záložek na články a počítání čtenářů článků ještě vydržím. Ale - když člověk vlkádá článek, nemohl by být po ruce odkaz na všechny možné tagy a vychytávky? Mám namysli shrnutí naznavé tuším "Jak psát článek na D20" či tak něco.
Autorská citace #94
9.6.2009 20:59 - Alek
Teda je to už doba, co jsem článek psal, ale ten odkaz na Jak psát článek tam v tom editoru je, jen se jmenuje Nápověda. Je mezi těmi odkazy nahoře, vedle je odkaz na náhled apod.
Autorská citace #95
9.6.2009 21:29 - sirien
Plánuju sepsat lepší, už sem ho měl i skoro hotovej, ale nějak se mi to nechtělo dodělávat když se bude přeházet na novou versi. Udělám pak aktuální kompletní a stručnou nápovědu...
Autorská citace #96
27.10.2016 05:09 - Šaman
Sorry, není to stížnost, ani bug (ale jo, o jednom sem písnu, ať nejsem offtopic) ale lepší diskuzi k tématu jsem nenašel. Chci se zaregistrovat, ale nějaký "saman" už tu je. Nemá vyplněné datum posledního přihlášení, takže předpokládám, že už tu opravdu dlouho nebyl. A já si nejsem jistý, jestli to nemůže být můj profil založený někdy v temném dávnověku. Dvě standardní hesla mi k němu ale nefungují. Dá se zjistit, co má za emailovou adresu? Podle toho to poznám na 100%.

A co se týče bugů:

- Když se netrefím do té CAPTCHY dole, tak mi celý příspěvek nenávratně zmizí. Když ji nevyplním vůbec (zapomenu), tak taky. V případě nevyplnění by bylo ideální, aby vůbec nešlo odeslat příspěvek.

- A když řeším zapomenuté heslo a nevím jistě přihlašovací jméno, tak: "Pokud si nevybavujete přesné jméno, nebo jste při registraci nezadali kontaktní email, pošlete žádost pomocí interního PM na Alnaga, Maxe nebo Rytíře." Má to jeden háček - PM mohou posílat jen přihlášení uživatelé, což osoba řešící ztrátu hesla není :)
Autorská citace #97
27.10.2016 06:04 - Colombo
Díky předchozím zkušenostem sem zjistil, že onen příspěvek nezmizí, jen je idiotsky umístěn jako text úplně nahoře na stránce.
Autorská citace #98
27.10.2016 07:43 - Šaman
Máš pravdu, je to tam. Tak to možná trochu brouk je :)
Autorská citace #99
27.10.2016 14:10 - sirien
o-la-la-la. Koukám, že bysme si tu v některejch věcech fakt měli udělat konečně pořádek.

Tahle diskuse se kdysi pradávno vázala k původní verzi webu (co vypadal úplně jinak než současná verze). Po přechodu na novou verzi se tyhle věci začaly řešit v nové diskusi:

Kostky jsou vrženy

(uznávám, ten název je trochu zavádějící - diskuse převzala název článku ve kterém Alnag současnou verzi představil)

S dovolením bych poprosil abysme diskusi přenesli tam (z důvodů další vývoje další verze je dobré mít věci na jednom místě)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072579145431519 secREMOTE_IP: 3.235.68.180