Kultura

Dalcor
2.2.2009 15:14
Pravá krev
Od středy poběží no HBO nový seriál vlastní produkce od autorů Odpočívej v pokoji. Anna Paquin (Oscar za Piano) v něm hraje servírku, která umí číst myšlenky, do jejího bistra jednou vleze upír a znáte to slovo dalo slovo a ...nebyli by to HBO, takže SEX.

Svět je trochu obšlehnutý od Laury hamiltonové - tedy upíři jsou napolo legální a hlavně strašně cool. Má to být satirické, erotické romantické a cool.

Docela se těším. Budete někdo koukat?
Autorská citace #41
12.2.2009 18:10 - sirien
Sledovanost asi netušíš, co?
Autorská citace #42
13.2.2009 17:43 - Almi
sirien: Ne každý má rodiče vládnoucí angličtinou nebo výborným zrakem pro čtení titulků. Asi tak. A za tu cenu je to zadarmo...
Autorská citace #43
14.2.2009 01:18 - sirien
Dobře... dokoukal sem TB a sem dva díly před koncem Moonlight a obojí je vpohodě, obojí je vcelku funny, ale... je nutný to sledovat naráz. Jeden seriál slouží paradoxně jako docela dobrej odpočinek od toho druhýho a vzhledem k tomu že se v obou nacházej věci co sou trochu mimo, ale v každym jiný, tak to docela funguje...

Nicméně jednu věc si neodpustim

Upíři v TB sou děsný esenciální socky. Půlka (včetně hlavního hrdiny) jich chodí oblečnejch hůř jak homelesáci, druhá půlka (včetně sekundujícího upíra, jinak docela dobrý postavy) chodí oblečená jak banda nácti-dvacetiletejch EMO darkulínů co se chtěj tvářit jako upíři. A nejde jim to.

A to ani nemluvim o tom, že stovky let staří upíři s organizací a tak dělaj národní upíří soudní stání na vrakovišti. A soudí je psychopat sedící na korbě náklaďáku v křesle a obleku s nevkusnou hůlkou.
Autorská citace #44
18.8.2009 10:37 - Quentin
Jak se vam libil konec S02E09 s godricem?
Autorská citace #45
18.8.2009 10:59 - Rytíř
TB sem taky shlédl a dobrý, líbilo se... s těmi výhradami, co už zazněly. :)
Dost mě tam třeba zarazil počet úmrtí. Po 6. dílu bych čekal, že budou všude vlát černý vlajky a držet se národní smutek, ves i okolí že se bude hemžit poldama.. ale ono ne, pohoda klídek, starej dobrej místní šerif to přece nakonec rozlouskne! Jen mu dejte ještě den dva čas.. dalších pár mrtvejch a je to.

Ten soud na vrakovišti mě taky zarazil, ale zas to bylo osvěžení po těch typicky gotickejch interiérech spojenejch jinde s upírama.

Čím hodně překvapili byl poslední díl TB, kde milej upír při ochraně své lásky teda moc neperlil :)))))
Autorská citace #46
18.8.2009 11:03 - Sethi
Byl bys snad radši, kdyby se v záplavě třpytek prohnal hřbitovem a urazil agresorovi hlavu sám?
Autorská citace #47
18.8.2009 12:36 - Rytíř
Ne, proč? Ahá, já nenapsal že překvapili vcelku mile.. Těch momentů, kdy se nebrali moc vážně a dělali si srandu sami ze sebe bylo víc. I proto se mi to líbilo.
Autorská citace #48
18.8.2009 13:15 - Nerhinn
QuentinW: Godric je zatím docela zklamání. Doufám, že se ukáže, že to na všechny jenom hraje, a pak přijde ten správný masakr :)
Autorská citace #49
18.8.2009 14:40 - sirien
Rytíř píše:
Čím hodně překvapili byl poslední díl TB, kde milej upír při ochraně své lásky teda moc neperlil :)))))

Ale nemůžeš mu vzít, že byl fakt zapálenej pro věc :D
Autorská citace #50
18.8.2009 15:36 - Faire
Nespoilovat! :)
Autorská citace #51
18.8.2009 16:35 - Noldo2
Sirien (dávno) píše:
Mám odjem že upíři sou zas nějak v módě... Moonlight, Twighlight, Underworld 3, True blood...

Abych řekl pravdu, byl to jeden z důvodů, proč jsem dočasně seknul s WoD. Všude tak přeupírováno a předémonováno, že se mi krajně hnusila představa, že bych byl součástí té vlny.
Autorská citace #52
18.8.2009 17:16 - Quentin
noldo: to ja bych to bral spis opacne. Hrat co zrovna frci je snazsi, pac mas vsude kolem inspiraci a zazitky z filmu, ktere te udrzi zainteresovaneho
Autorská citace #53
18.8.2009 22:34 - sirien
Noldo2 píše:
Abych řekl pravdu, byl to jeden z důvodů, proč jsem dočasně seknul s WoD.

chyba. WoD FAKT neni jen o upírech. Co se mě týče, tak sou upíři jedno z nejméně zajímavých témat, které WoD nabízí... teď dohrávám Huntery, budeme hrát Inferno (lidští kultisté povolávající démony), miluju Mage, ale to je spíš osobní preference, nicméně... prostě WoD nabízí hodně témat a upíři sou jen jedno z nich. V roky trvající kampani se vůbec nemusí objevit.
Autorská citace #54
18.8.2009 22:42 - Noldo2
Sirien píše:
WoD FAKT neni jen o upírech
nj, jenže já to myslel celkově.. Danem Brownem a Charmed počínaje a Mrtví jako my konče. Ale skutečný důvod asi je, že nevim, kde sehnat ty stovky hodin na dostatečně kvalitní přípravu. Vždyť já taky nehrál upíry,ale Lovce a Démony
Autorská citace #55
18.8.2009 23:01 - sirien
Osobně mám dojem, že to s tou přípravou kolem WoD všichni moc hrotěj... fakt neni potřeba mít stohy papírů na kvalitní session.
Autorská citace #56
19.8.2009 00:37 - Nerhinn
QuentinW: (44) Aha, tak oprava. Reagovala jsem na osmý díl, devátý jsem viděla až dneska. Ale pořád si myslím, že je Godric nic moc. Ale hrála tam hezká hudba.
Měli ji vydat už v srpnu, lháři proradní. Už aby bylo osmého září :)
Autorská citace #57
19.8.2009 07:48 - Quentin
-asi spoiler-

nerhinn píše:
Ale pořád si myslím, že je Godric nic moc

Taky si myslím; trošku jsem doufal, že se nechá přesvědčit Sookiinými(skloňování?) slzami. Hned by měla u Erika větší respekt :)
Autorská citace #58
20.8.2009 12:30 - Argonantus
Noldo píše:
já to myslel celkově.. Danem Brownem a Charmed počínaje a Mrtví jako my konče.

Cože psal Dan Brown o upírech...?
Autorská citace #59
20.8.2009 13:16 - Noldo2
Noldo píše:
já to myslel celkově.. Danem Brownem a Charmed počínaje a Mrtví jako my konče.

Jsem napsal celkově protože tim myslim _ne _jen upíry, ale celkově démony, Kristovy potomky, anděly a všechno příbuzné mystično, co mi témata z WoD více či méně připomíná.
Autorská citace #60
20.8.2009 13:30 - Argonantus
Tož, celkové mystično je skutečně módní téma.

Já v tom vidím spojující článek templáře.
Pokud v tom dneska nejsou templáři, nemá to šanci obstát. Leda snad, že to vytrhnou albigenští či nějaký zednář, ale to už je houby.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.16587996482849 secREMOTE_IP: 3.231.226.211