Kultura

Dalcor
2.2.2009 15:14
Pravá krev
Od středy poběží no HBO nový seriál vlastní produkce od autorů Odpočívej v pokoji. Anna Paquin (Oscar za Piano) v něm hraje servírku, která umí číst myšlenky, do jejího bistra jednou vleze upír a znáte to slovo dalo slovo a ...nebyli by to HBO, takže SEX.

Svět je trochu obšlehnutý od Laury hamiltonové - tedy upíři jsou napolo legální a hlavně strašně cool. Má to být satirické, erotické romantické a cool.

Docela se těším. Budete někdo koukat?
Autorská citace #41
12.2.2009 18:10 - sirien
Sledovanost asi netušíš, co?
Autorská citace #42
13.2.2009 17:43 - Almi
sirien: Ne každý má rodiče vládnoucí angličtinou nebo výborným zrakem pro čtení titulků. Asi tak. A za tu cenu je to zadarmo...
Autorská citace #43
14.2.2009 01:18 - sirien
Dobře... dokoukal sem TB a sem dva díly před koncem Moonlight a obojí je vpohodě, obojí je vcelku funny, ale... je nutný to sledovat naráz. Jeden seriál slouží paradoxně jako docela dobrej odpočinek od toho druhýho a vzhledem k tomu že se v obou nacházej věci co sou trochu mimo, ale v každym jiný, tak to docela funguje...

Nicméně jednu věc si neodpustim

Upíři v TB sou děsný esenciální socky. Půlka (včetně hlavního hrdiny) jich chodí oblečnejch hůř jak homelesáci, druhá půlka (včetně sekundujícího upíra, jinak docela dobrý postavy) chodí oblečená jak banda nácti-dvacetiletejch EMO darkulínů co se chtěj tvářit jako upíři. A nejde jim to.

A to ani nemluvim o tom, že stovky let staří upíři s organizací a tak dělaj národní upíří soudní stání na vrakovišti. A soudí je psychopat sedící na korbě náklaďáku v křesle a obleku s nevkusnou hůlkou.
Autorská citace #44
18.8.2009 10:37 - Quentin
Jak se vam libil konec S02E09 s godricem?
Autorská citace #45
18.8.2009 10:59 - Rytíř
TB sem taky shlédl a dobrý, líbilo se... s těmi výhradami, co už zazněly. :)
Dost mě tam třeba zarazil počet úmrtí. Po 6. dílu bych čekal, že budou všude vlát černý vlajky a držet se národní smutek, ves i okolí že se bude hemžit poldama.. ale ono ne, pohoda klídek, starej dobrej místní šerif to přece nakonec rozlouskne! Jen mu dejte ještě den dva čas.. dalších pár mrtvejch a je to.

Ten soud na vrakovišti mě taky zarazil, ale zas to bylo osvěžení po těch typicky gotickejch interiérech spojenejch jinde s upírama.

Čím hodně překvapili byl poslední díl TB, kde milej upír při ochraně své lásky teda moc neperlil :)))))
Autorská citace #46
18.8.2009 11:03 - Sethi
Byl bys snad radši, kdyby se v záplavě třpytek prohnal hřbitovem a urazil agresorovi hlavu sám?
Autorská citace #47
18.8.2009 12:36 - Rytíř
Ne, proč? Ahá, já nenapsal že překvapili vcelku mile.. Těch momentů, kdy se nebrali moc vážně a dělali si srandu sami ze sebe bylo víc. I proto se mi to líbilo.
Autorská citace #48
18.8.2009 13:15 - Nerhinn
QuentinW: Godric je zatím docela zklamání. Doufám, že se ukáže, že to na všechny jenom hraje, a pak přijde ten správný masakr :)
Autorská citace #49
18.8.2009 14:40 - sirien
Rytíř píše:
Čím hodně překvapili byl poslední díl TB, kde milej upír při ochraně své lásky teda moc neperlil :)))))

Ale nemůžeš mu vzít, že byl fakt zapálenej pro věc :D
Autorská citace #50
18.8.2009 15:36 - Faire
Nespoilovat! :)
Autorská citace #51
18.8.2009 16:35 - Noldo2
Sirien (dávno) píše:
Mám odjem že upíři sou zas nějak v módě... Moonlight, Twighlight, Underworld 3, True blood...


Abych řekl pravdu, byl to jeden z důvodů, proč jsem dočasně seknul s WoD. Všude tak přeupírováno a předémonováno, že se mi krajně hnusila představa, že bych byl součástí té vlny.
Autorská citace #52
18.8.2009 17:16 - Quentin
noldo: to ja bych to bral spis opacne. Hrat co zrovna frci je snazsi, pac mas vsude kolem inspiraci a zazitky z filmu, ktere te udrzi zainteresovaneho
Autorská citace #53
18.8.2009 22:34 - sirien
Noldo2 píše:
Abych řekl pravdu, byl to jeden z důvodů, proč jsem dočasně seknul s WoD.

chyba. WoD FAKT neni jen o upírech. Co se mě týče, tak sou upíři jedno z nejméně zajímavých témat, které WoD nabízí... teď dohrávám Huntery, budeme hrát Inferno (lidští kultisté povolávající démony), miluju Mage, ale to je spíš osobní preference, nicméně... prostě WoD nabízí hodně témat a upíři sou jen jedno z nich. V roky trvající kampani se vůbec nemusí objevit.
Autorská citace #54
18.8.2009 22:42 - Noldo2
Sirien píše:
WoD FAKT neni jen o upírech
nj, jenže já to myslel celkově.. Danem Brownem a Charmed počínaje a Mrtví jako my konče. Ale skutečný důvod asi je, že nevim, kde sehnat ty stovky hodin na dostatečně kvalitní přípravu. Vždyť já taky nehrál upíry,ale Lovce a Démony
Autorská citace #55
18.8.2009 23:01 - sirien
Osobně mám dojem, že to s tou přípravou kolem WoD všichni moc hrotěj... fakt neni potřeba mít stohy papírů na kvalitní session.
Autorská citace #56
19.8.2009 00:37 - Nerhinn
QuentinW: (44) Aha, tak oprava. Reagovala jsem na osmý díl, devátý jsem viděla až dneska. Ale pořád si myslím, že je Godric nic moc. Ale hrála tam hezká hudba.
Měli ji vydat už v srpnu, lháři proradní. Už aby bylo osmého září :)
Autorská citace #57
19.8.2009 07:48 - Quentin
-asi spoiler-

nerhinn píše:
Ale pořád si myslím, že je Godric nic moc

Taky si myslím; trošku jsem doufal, že se nechá přesvědčit Sookiinými(skloňování?) slzami. Hned by měla u Erika větší respekt :)
Autorská citace #58
20.8.2009 12:30 - Argonantus
Noldo píše:
já to myslel celkově.. Danem Brownem a Charmed počínaje a Mrtví jako my konče.


Cože psal Dan Brown o upírech...?
Autorská citace #59
20.8.2009 13:16 - Noldo2
Noldo píše:
já to myslel celkově.. Danem Brownem a Charmed počínaje a Mrtví jako my konče.


Jsem napsal celkově protože tim myslim _ne _jen upíry, ale celkově démony, Kristovy potomky, anděly a všechno příbuzné mystično, co mi témata z WoD více či méně připomíná.
Autorská citace #60
20.8.2009 13:30 - Argonantus
Tož, celkové mystično je skutečně módní téma.

Já v tom vidím spojující článek templáře.
Pokud v tom dneska nejsou templáři, nemá to šanci obstát. Leda snad, že to vytrhnou albigenští či nějaký zednář, ale to už je houby.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091009855270386 secREMOTE_IP: 3.226.254.255