Kultura

Dalcor
2.2.2009 15:14
Pravá krev
Od středy poběží no HBO nový seriál vlastní produkce od autorů Odpočívej v pokoji. Anna Paquin (Oscar za Piano) v něm hraje servírku, která umí číst myšlenky, do jejího bistra jednou vleze upír a znáte to slovo dalo slovo a ...nebyli by to HBO, takže SEX.

Svět je trochu obšlehnutý od Laury hamiltonové - tedy upíři jsou napolo legální a hlavně strašně cool. Má to být satirické, erotické romantické a cool.

Docela se těším. Budete někdo koukat?
Autorská citace #1
2.2.2009 15:57 - sirien
no, HBO nemám, ale mám net... minimálně prvních pár dílů bych kouknout moh, dík za info :)
Autorská citace #2
2.2.2009 16:15 - Alek
Už jsem o tom taky slyšel, ne že by ten námět tak moc zaujal, ale Odpočívej v pokoji byl moc dobrej úlet, takže zkusim aj todle, sic taky alternativní cestou, HBO si pořídím až pro Píseň ledu a ohně :-)
Autorská citace #3
2.2.2009 16:23 - sirien
Mám odjem že upíři sou zas nějak v módě... Moonlight, Twighlight, Underworld 3, True blood...
Autorská citace #4
2.2.2009 17:42 - Dalcor
Co je Moonlight
Autorská citace #5
2.2.2009 17:52 - sirien
Scénáristi vzali Vampire the Requiem, seškrtali půlku věcí a z hlavního hrdiny udělali upíra-soukromého detektiva, jehož 400letý paranoidní přítel vede mísní vamp filiálku a který má pseudorománek s holkou kterou zachránil před 15ti lety když jí bylo osm.
Shrnuto, plus mínus.
Je to asi rok starý, zatim sem viděl dva díly
Autorská citace #6
2.2.2009 23:58 - Nerhinn
Seriál jsem viděla, líbil se mi. Posledních pár epizod, asi tak tři, mi úplně nesedělo, ale čert to vem. Je v tom fajn hudba, atmosféra, Anna hezky hraje a upír hezky vypadá. Vysoko to ční nad... no, dobře, moc "upírských" seriálů jsem neviděla. Vysoko to ční nad dohromady cca. 1,5 dílem Buffy a jedním dílem Moonlight.
Autorská citace #7
3.2.2009 00:10 - Merlin
btw. seriál běží od uterý 3.2.
Autorská citace #8
3.2.2009 02:30 - Nerhinn
Mimochodem, vřele nedoporučuji sledovat nejprve True Blood a pak až Moonlight. Onen díl, co jsem z něj zatím shlédla, jsem viděla na vřelé doporučování jedné mé známé... myslela jsem, že umřu nudou. Hlavní hrdina mi přišel jako laciný seladon. Sledování dalšího dílu je pravděpodobně podmíněno nějakým šibeničním termínem zkoušky, kdy budu (v dokonale uklizeném pokoji) hledat cokoliv, co bych ještě tak mohla dělat jiného, než se učit.
Ano, je otázka, jestli by se mi to za jiných okolností líbilo o dost víc - asi ne. Ale necelý týden po dokoukání True Blood mi to vážně přišlo jako ubíjející nuda. Kdyby ty dialogy alespoň za něco stály.
Autorská citace #9
3.2.2009 12:30 - Sethi
shlédla jsem celé, alnag to měl jako domácí úkol a já ho v tom nechtěla nechat.

mno.

moje vnitřní fanynka s tím byla poměrně spokojená, ale to není žádné měřítko líbivosti pro normálního uživatele... celé je to takové roztomile absurdní a když se s tím člověk během prvních několika dílů srovná, tak je to dostatečně chytlavé na to, aby pokračoval.

hudba je kapitola sama o sobě, natěšeně čekám, až někdy na jaře vyjde score soundtrack...
Autorská citace #10
3.2.2009 13:57 - sirien
Em... o kterym seriálu to teď vy dvě mluvíte?
Autorská citace #11
3.2.2009 14:00 - sirien
Du si aspoň prvních pár dílů stáhnout a uvidim...
Autorská citace #12
3.2.2009 15:13 - sirien
Ok... pololegalizovaný upíři, venkovský floutci, sexy servírka ve vesnickym motorestu, tesáky jak z obchodu s kanadskejma žertíkama a zvláštní efekty na úrovni fotoshopu a jako hlavní hrdina je hezounskej upír s poněkud pochybným IQ.... em...

Zlatej Moonlight

EDIT: Ale je to tak hloupý až to je sranda, až se budu hodně nudit tak si nejspíš pustim i další díly
Autorská citace #13
3.2.2009 17:42 - Alnag
Viděl jsem oba seriály, ale asi jsem nenáročný divák. I Moonlight i True Blood mají lecos do sebe, každé jiným způsobem. True Blood mi ze začátku přišel takový divný, ale pak jsem se do toho dostal a bavilo mne to. Moonlight mne naopak bavil ze začátku víc, ke konci už to byla ubíjející nuda...
Autorská citace #14
3.2.2009 18:49 - Dalcor
máte někdo moonlight titulky?
Autorská citace #15
3.2.2009 19:12 - sirien
http://moonlight.unas.cz/index.php?id=download
Autorská citace #16
4.2.2009 03:39 - sirien
"myslím že by Ježíšovi nevadilo, že je někdo upír..."

Ok, uznávám, druhej díl už má něco do sebe. Ty šatičky doplněný podprsenkou místo trička co nosí hlavní hrdinka vypadaj sympaticky neamericky.
Ale ten první díl je fakt děsnej.

hm. Problém u těhle seriálů je že člověk nikdy neví jak moc se inspirovali nebo neinspirovali VtM nebo VtR. Ne že by na tom záleželo, ale ze zájmu bych docela rád věděl co z toho je prostě jen z upírský tradice a co z toho je šlohlý a překroucený...
Autorská citace #17
4.2.2009 03:45 - sirien
A btw. si dovoluji zavést nový termín patopsychologie: "Angelova psychóza". Zasažení jsou obvykle homo sapiens vampiris (i když se dá najít i u zvláště vyšinutých jedinců homo sapiens sapiens) mužského pohlaví.
Choroba je nárazová a symptomy jsou očividné - při polibku sexy holky jim vyjedou tesáky dostanou děsnou chuť na krev i když nemaj hlad a toužej jí vysát místo toho aby jí toužili osouložit.

Chce to další výzkum, ale nejspíš jde o projev agrese maskující pochybnosti o vlastním egu, protože ještě nikdo neviděl že by se symptomy odehrály při polibku ne-až-tak-sexy holky.
Případně může jít taky o nějaký tři sta let starý komplex viny, protože upíři kterým se to stává jsou obvykle tak trochu emotivně přecitlivělí, někdo by řekl že takřka zžensštile vyšinutí.
Autorská citace #18
4.2.2009 08:18 - Dalcor
Přestaň do všeho tahat WOD, abych řekl rpavdu porovnávat všechno že je vykradej wod je hodně ubohý. Navíc Tru:Blood je KOMEDIE! A já se výborně bavil. To stačí.
Autorská citace #19
4.2.2009 10:56 - Quentin
nerhinn píše:
Vysoko to ční nad dohromady cca. 1,5 dílem Buffy

Jestli je to lepsi nez buffy, tak to musi stat za to. Moc se mi tomu ani nechce verit.
Autorská citace #20
4.2.2009 11:39 - Nerhinn
QuentinW: Podle mě je to zajímavý a chytrý seriál s výbornými dialogy a nadprůměrnými hereckými výkony (samozřejmě, nic z toho není absolutní a občas se najde nějaká moucha). Pravda je taková, že Buffy mě nikdy nebavila (nebo nestihla začít bavit), takže asi cokoliv, co hodnotím kladně, bych hodnotila lépe... možná jsem měla smůlu na díly. Každopádně True Blood mi přišel jako skvělá věc bez srovnání s čímkoliv. Nebere se smrtelně vážně a je to vtipné. Společně s Dexterem je to jeden z nejzajímavějších seriálů poslední doby, co jsem viděla.
Autorská citace #21
4.2.2009 13:16 - Quentin
na buffy nedam dopustit, pieta zjevne taky ne
pieta píše:
Buffy je samozřejmě naprosto zásadní, stejně tak i Angel. Naprosto dokonalý dialogy, skvěle vypointovaný epizody, humor, drámo, a občasná epizoda naprosto se vymykající šablonám - nádhera.

doporucuju dat ji jeste sanci :)

jinak diky za tipy na dalsi serialy
Autorská citace #22
4.2.2009 15:09 - sirien
Píše:
Přestaň do všeho tahat WOD, abych řekl rpavdu porovnávat všechno že je vykradej wod je hodně ubohý. Navíc Tru:Blood je KOMEDIE! A já se výborně bavil. To stačí.

Já se taky výborně bavil. U druhýho dílu.
Mimochodem se mi doneslo pár vtipnejch historek ze zákulisí a divil by ses, jak moc se autoři mystickejch věcí inspirujou WoDem. Supernaturals se mělo původně jmenovat World of Darkness, ale WW jim nedal licenci (a slovo supernatural neměl TMkovaný) například. Moonlight má v několika věcech přímou inspiraci k Vampire the Requiem.

Nicméně ač to tak vyznělo (moje chyba), tak pointa mé otázky nebyla ve WoDčku. Stejně tak bych moh vedle VtM připojit třeba Interview s upírem.
Prostě by mě zajímalo, co konkrétní autoři těhle seriálů vykradli a obšlehli, co je jejich invence a co prostě už jenom patří k upírskýmu koloritu a nedá se říct že by s tim někdo přišel. (děsně by mě třeba zajímalo, kdo jako první začal na upíry používat stříbro, protože to nemá jedinej mytologickej podklad)

Quentin: Co zatim můžu soudit tak to je poněkud duchaplnější a líp podaný než buffy, je to míň frenzy a takový dospělejší. A kromě poprsí hlavní hrdinky v Buffy tam je o dost víc přímýho sexu.
Herecký výkony docela vpohodě, se musí vcelku nechat, dialogy ujdou. Upír by moh být trochu víc sebejistej se svejma zkušenostma a tak, jenže to by si ho pak nezamilovaly holčičky jako je třeba Sethiina vnitřní fanynka.
Autorská citace #23
4.2.2009 15:53 - Dalcor
Sirien píše:
děsně by mě třeba zajímalo, kdo jako první začal na upíry používat stříbro, protože to nemá jedinej mytologickej podklad)

Bram Stoker?

Anna Paquin asi musí umět hrát když má Oskara a Zlatý globus, tak na okraj

BTW Rogue z X-Manů...
Autorská citace #24
4.2.2009 18:50 - Alnag
True Blood je podle románu, takže samo o sobě nemůže být dost dobře podle WoDka. Nevylučuje to, že román je podle WoD, ale to je těžko říct.
Autorská citace #25
5.2.2009 03:39 - sirien
Píše:
Anna Paquin asi musí umět hrát když má Oskara a Zlatý globus, tak na okraj

BTW Rogue z X-Manů...

jj. Nicméně vůbec ty herecký výkony sou slušný, nejen u ní ale prakticky u všech herců co tam vystupujou, z nikoho nemám dojem že by ta postava byla nepřesvědčivá nebo naopak přehrávaná, prostě ty charaktery tam všichni uměj podat příjemnym způsobem, což dost cenim.
Autorská citace #26
6.2.2009 02:02 - sirien
Sem dneska zkouknul další tři epizody Moonlight a musim říct že a) to VtR těžce nezapře, b) to je dost vpohodě seriál, c) je to seriál s upírem, který NETRPÍ Angelovym komplexem. Super :)
Autorská citace #27
6.2.2009 02:23 - Nerhinn
Zato trpí všemi ostatními myslitelnými komplexy, je ufňukaný, tutam si popláče se smrtelníky a zpomaleně skáče i ze tří schodů. Super :)
Autorská citace #28
6.2.2009 11:49 - Sethi
ad ten tvůj Angelův komplex, uvědom si jednu věc.

pro upíra je člověk primárně jídlo. hezká holka je krásně upravené, chutné jídlo. hezká holka, která se mu nabízí, je krásně upravené, chutné jídlo, které mu někdo naservíroval přímo pod stůl. lidská reakce na tenhle podnět je, že začne slinit. upíří reakce je rozvinutí tesáků (pokud nějaké má). rozdíl je v tom, že ty s pečeným kuřetem, předpokládám, nechceš spát, ale až jednou budeš mít možnost, zkus ho pár minut jen olizovat, aniž bys začal slinit.

další věc, že i na erotické podněty člověk reaguje zvýšenou tvorbou slin - můžeme si připomenout, co je upíří alternativa slinění?

a do třetice - ať už primárně z důvodů loveckých, k omámení oběti, upíří kousnutí má tendence být pro oběť příjemné, upír proto nemá důvod se o něj nepodělit. dále, adrenalin, spokojený s nejistotou, zda upír zaútočí, dále zvyšuje přitažlivost celého aktu. jsem ochotná podrobit to testování.

můžeme z toho vyvodit dvě věci - mick (?) trpí nějakou obdobou poruchy tvorby slin; mick neví, co zabírá na holky.


do dalšího srovnávání kvality těch sérií se teď pouštět nebudu, neb jsem moonlight ještě nedokoukala. nicméně už teď vím, že člověk, který měl na svědomí hudbu v moonlight si zaslouží být stažen z kůže, znásilněn krokodýlem, pozřen nějakým velkým škrtičem a pak být za zvuků oslavných fanfár několik týdnů pozvolna tráven. doufám, že to po první epizodě udělali a nebude mi dál způsobovat traumata. musím říct, že už jen kvůli tomuhle vybíhá moonlight ze startu s velmi těžkým handicapem.


úvaha na závěr, všimli jste si společné tendence obou zubatých protagonistů nosit odporná vytahaná trička s dlouhým rukávem, z takového toho materiálu, ze kterého jsme mívali roláky, které nám maminky dávaly do školky?
Autorská citace #29
6.2.2009 12:13 - Nerhinn
Sethi: Bohužel to neudělali. Buď do toho pouští srdceryvné písničky, nebo srdceryvný klavír. Daří se jim tak docela spolehlivě likvidovat i ty podařenější scény, kdy se člověk už už zakoukává (přestává sledovat, v jaké fázi daný díl je, a netipuje, jestli po dokončení akce přijde romantická scéna, či romantická scéna a zvrat), když tu si náhle uvědomí, že něco je v nepořádku - a soudě dle klavíru by teď měl být... dojatý? I v rámci možností podařené scény to tedy dost sráží, jelikož to nejdřív diváka upozorní, a pak přinutí říct si: "Dobře, pokusím se tu hudbu ignorovat; můžete pokračovat."
Autorská citace #30
8.2.2009 03:27 - sirien
Hele, upíři sou noční predátoři ne? K čemu sakra v noci potřebujou baterku?
Autorská citace #31
9.2.2009 00:54 - sirien
Zavedl bych zákon, že každý kdoje proměněn v upíra musí mít IQ alespoň 100.
Zavedl bych zákon, že scénárista kterej má IQ nižší než 100 nebo není schopen ani špetky logického myšlení by byl demonstrativně popraven.

Mick: Byla upír a už není! Pokud zemře, nikdy se nedozvím, jak se stát člověkem!!!
Fakta: Ona byla upír. Ona zná zůsob jak se stát člověkem. Ona je teď člověk.
Situace: Ona zemře.
Řešení: Neroptylovat se a počkat až zemře (možná jí zabít rovnou, ať to je jistý, náhoda je blbec), proměnit ji v upíra, zeptat se jí jak se mění na člověka, změnit se společně zpátky na lidi.

scénáristi občas fakt uměj udělat něco co člověku znechutí díl seriálu hned po první minutě. Chjo.
Autorská citace #32
9.2.2009 13:08 - Nerhinn
sirien píše:
(True Blood) Ale je to tak hloupý až to je sranda, až se budu hodně nudit tak si nejspíš pustim i další díly

Zlatej Moonlight

:D
Omlouvám se, ale je to krásný kontrast.
Autorská citace #33
9.2.2009 15:24 - sirien
njn. První díl True blood prostě nebyl zrovna reprezentativní dílo... a moonlight sem tak moc neznal, teď už se mu směju taky :)
Autorská citace #34
9.2.2009 15:42 - Magus
Sirien > to s tim upirem abys pochopil tak musis MIT IQ minimalne 150 a to ja nemam:D
Autorská citace #35
9.2.2009 15:44 - Magus
sorry ABYCH pochopil!:)
Autorská citace #36
11.2.2009 10:18 - Almi
Já vás nechápu, takovýhle seriály..to já dneska objevil v trafice, že vyšel na příbalu Battlestar Galactica - pilotní film (a očekávají se další díly) a já si to koupil už jen proto, abych zjistil, jak vypadá dabing :o)
Autorská citace #37
11.2.2009 10:50 - Dalcor
U čeho? U Sportu vyšlo "Eqilibrium"
Autorská citace #38
12.2.2009 09:02 - Almi
Mám pocit, že v Aha!. Více zde.

Dabing je spíš podprůměrnej, rozhodně nedosahuje úrovně originálu, ani českého průměru. Obraz je taky docela mizernej. Kdo je zvyklej na zámořskou kvalitu obrazu, bude zklamán. Ale na druhou stranu - pro mojí mámu, co nerada čte titulky, je to ideální..

..jen mi dostalo, že se tak kvalitní věci objevují a v televizi (kromě AXN) to ještě ani neběželo :o)
Autorská citace #39
12.2.2009 17:22 - sirien
Almi: TAk zrovna dabing je pro mě výbornej důvod něco takovýho vživotě nekoupit :D
Autorská citace #40
12.2.2009 17:58 - Dalcor
Battlestar Galactica běžela na Nova Cinema
Autorská citace #41
12.2.2009 18:10 - sirien
Sledovanost asi netušíš, co?
Autorská citace #42
13.2.2009 17:43 - Almi
sirien: Ne každý má rodiče vládnoucí angličtinou nebo výborným zrakem pro čtení titulků. Asi tak. A za tu cenu je to zadarmo...
Autorská citace #43
14.2.2009 01:18 - sirien
Dobře... dokoukal sem TB a sem dva díly před koncem Moonlight a obojí je vpohodě, obojí je vcelku funny, ale... je nutný to sledovat naráz. Jeden seriál slouží paradoxně jako docela dobrej odpočinek od toho druhýho a vzhledem k tomu že se v obou nacházej věci co sou trochu mimo, ale v každym jiný, tak to docela funguje...

Nicméně jednu věc si neodpustim

Upíři v TB sou děsný esenciální socky. Půlka (včetně hlavního hrdiny) jich chodí oblečnejch hůř jak homelesáci, druhá půlka (včetně sekundujícího upíra, jinak docela dobrý postavy) chodí oblečená jak banda nácti-dvacetiletejch EMO darkulínů co se chtěj tvářit jako upíři. A nejde jim to.

A to ani nemluvim o tom, že stovky let staří upíři s organizací a tak dělaj národní upíří soudní stání na vrakovišti. A soudí je psychopat sedící na korbě náklaďáku v křesle a obleku s nevkusnou hůlkou.
Autorská citace #44
18.8.2009 10:37 - Quentin
Jak se vam libil konec S02E09 s godricem?
Autorská citace #45
18.8.2009 10:59 - Rytíř
TB sem taky shlédl a dobrý, líbilo se... s těmi výhradami, co už zazněly. :)
Dost mě tam třeba zarazil počet úmrtí. Po 6. dílu bych čekal, že budou všude vlát černý vlajky a držet se národní smutek, ves i okolí že se bude hemžit poldama.. ale ono ne, pohoda klídek, starej dobrej místní šerif to přece nakonec rozlouskne! Jen mu dejte ještě den dva čas.. dalších pár mrtvejch a je to.

Ten soud na vrakovišti mě taky zarazil, ale zas to bylo osvěžení po těch typicky gotickejch interiérech spojenejch jinde s upírama.

Čím hodně překvapili byl poslední díl TB, kde milej upír při ochraně své lásky teda moc neperlil :)))))
Autorská citace #46
18.8.2009 11:03 - Sethi
Byl bys snad radši, kdyby se v záplavě třpytek prohnal hřbitovem a urazil agresorovi hlavu sám?
Autorská citace #47
18.8.2009 12:36 - Rytíř
Ne, proč? Ahá, já nenapsal že překvapili vcelku mile.. Těch momentů, kdy se nebrali moc vážně a dělali si srandu sami ze sebe bylo víc. I proto se mi to líbilo.
Autorská citace #48
18.8.2009 13:15 - Nerhinn
QuentinW: Godric je zatím docela zklamání. Doufám, že se ukáže, že to na všechny jenom hraje, a pak přijde ten správný masakr :)
Autorská citace #49
18.8.2009 14:40 - sirien
Rytíř píše:
Čím hodně překvapili byl poslední díl TB, kde milej upír při ochraně své lásky teda moc neperlil :)))))

Ale nemůžeš mu vzít, že byl fakt zapálenej pro věc :D
Autorská citace #50
18.8.2009 15:36 - Faire
Nespoilovat! :)
Autorská citace #51
18.8.2009 16:35 - Noldo2
Sirien (dávno) píše:
Mám odjem že upíři sou zas nějak v módě... Moonlight, Twighlight, Underworld 3, True blood...


Abych řekl pravdu, byl to jeden z důvodů, proč jsem dočasně seknul s WoD. Všude tak přeupírováno a předémonováno, že se mi krajně hnusila představa, že bych byl součástí té vlny.
Autorská citace #52
18.8.2009 17:16 - Quentin
noldo: to ja bych to bral spis opacne. Hrat co zrovna frci je snazsi, pac mas vsude kolem inspiraci a zazitky z filmu, ktere te udrzi zainteresovaneho
Autorská citace #53
18.8.2009 22:34 - sirien
Noldo2 píše:
Abych řekl pravdu, byl to jeden z důvodů, proč jsem dočasně seknul s WoD.

chyba. WoD FAKT neni jen o upírech. Co se mě týče, tak sou upíři jedno z nejméně zajímavých témat, které WoD nabízí... teď dohrávám Huntery, budeme hrát Inferno (lidští kultisté povolávající démony), miluju Mage, ale to je spíš osobní preference, nicméně... prostě WoD nabízí hodně témat a upíři sou jen jedno z nich. V roky trvající kampani se vůbec nemusí objevit.
Autorská citace #54
18.8.2009 22:42 - Noldo2
Sirien píše:
WoD FAKT neni jen o upírech
nj, jenže já to myslel celkově.. Danem Brownem a Charmed počínaje a Mrtví jako my konče. Ale skutečný důvod asi je, že nevim, kde sehnat ty stovky hodin na dostatečně kvalitní přípravu. Vždyť já taky nehrál upíry,ale Lovce a Démony
Autorská citace #55
18.8.2009 23:01 - sirien
Osobně mám dojem, že to s tou přípravou kolem WoD všichni moc hrotěj... fakt neni potřeba mít stohy papírů na kvalitní session.
Autorská citace #56
19.8.2009 00:37 - Nerhinn
QuentinW: (44) Aha, tak oprava. Reagovala jsem na osmý díl, devátý jsem viděla až dneska. Ale pořád si myslím, že je Godric nic moc. Ale hrála tam hezká hudba.
Měli ji vydat už v srpnu, lháři proradní. Už aby bylo osmého září :)
Autorská citace #57
19.8.2009 07:48 - Quentin
-asi spoiler-

nerhinn píše:
Ale pořád si myslím, že je Godric nic moc

Taky si myslím; trošku jsem doufal, že se nechá přesvědčit Sookiinými(skloňování?) slzami. Hned by měla u Erika větší respekt :)
Autorská citace #58
20.8.2009 12:30 - Argonantus
Noldo píše:
já to myslel celkově.. Danem Brownem a Charmed počínaje a Mrtví jako my konče.


Cože psal Dan Brown o upírech...?
Autorská citace #59
20.8.2009 13:16 - Noldo2
Noldo píše:
já to myslel celkově.. Danem Brownem a Charmed počínaje a Mrtví jako my konče.


Jsem napsal celkově protože tim myslim _ne _jen upíry, ale celkově démony, Kristovy potomky, anděly a všechno příbuzné mystično, co mi témata z WoD více či méně připomíná.
Autorská citace #60
20.8.2009 13:30 - Argonantus
Tož, celkové mystično je skutečně módní téma.

Já v tom vidím spojující článek templáře.
Pokud v tom dneska nejsou templáři, nemá to šanci obstát. Leda snad, že to vytrhnou albigenští či nějaký zednář, ale to už je houby.
Autorská citace #61
20.8.2009 13:32 - Rytíř
Argo, svatá pravda.
Na druhou stranu, je třeba připočíst True Blood ke cti, že jsem tam skutečně nezaznamenal jedinou zmínku o templářích.
Vlastně tam docela dost chyběly i zmínky o nějakých ultimátních spiknutí a věky se táhnoucích sporech.
O to víc tam ovšem bylo sexu. Zdá se mi, nebo je to buď anebo?
:)
Autorská citace #62
20.8.2009 13:34 - Sethi
Rytíř píše:
Zdá se mi, nebo je to buď anebo?

To mi nedává smysl. Řekla bych, že monstrózní slash série se sexy tajemnými rosenkruciány by trhla rekordy sledovanosti.
Autorská citace #63
20.8.2009 13:35 - Argonantus
Rytíř:

třeba není všem dnům konec - templáři se ještě zjeví a oddají se sexu.
Mimochodem, myslenka řádu coby partě vytuhlých bojovníků se zlem/dobrem taky straší v hlavě kdekomu (například Landovi).

Já tam teda templáře rozhodně mám... on se jim člověk v roce 1245 těžko vyhne...
Autorská citace #64
20.8.2009 13:50 - Noldo2
Ještě tam nesmí chybět ti potomci Krista a a Máří Magdalény. V posledním Knižním klubu bylo na to téma osm (!!!) knih. A jedna z hlavních postav musí být supernaturál nebo mrtvá/duch.
Autorská citace #65
20.8.2009 14:08 - Merlin
Nebo hroch..jak v tom není hroch, je to odsouzeno k nudě...
Autorská citace #66
20.8.2009 15:00 - Rytíř
Sethi: pravda, to je zvláštní, že toho nejsou plný pulty... možná mají spisovatelé bestsellerů pocit, že je to overkill a všeho moc škodí.. :)

Argo, to už jsi v r. 1245?? Teda, to to letí, měl sem dojem, že ještě před rokem jste nějak těsně přelomili letopočet?
Autorská citace #67
3.9.2010 03:18 - sirien
///SPOIL///
RIP Godric... tohle je snad poprvé co se v seriálu objevila stylová vedlejší postava, kterou scénáristi odkrouhli, kdy sem neskřípal zubama, že to sou volové...
Autorská citace #68
3.9.2010 08:53 - noir
Mj. Pravá krev poběží od pondělí na ČT2. Veřejnoprávní televize válí!
Autorská citace #69
3.9.2010 09:15 - Night of Triumphatorr
noir píše:
Mj. Pravá krev poběží od pondělí na ČT2. Veřejnoprávní televize válí!

něco jsem zaslechl, ale v programu nenašel. V kolik hodin to má běžet???
Autorská citace #70
3.9.2010 09:22 - noir
22:05.
Autorská citace #71
3.9.2010 10:55 - Sathel
Poraďte: kde bych sehnala soundtracky?
Autorská citace #72
4.9.2010 04:28 - sirien
Dívali jste se někdo na sledovanost TB? (link, úplně pravej sloupec) - TB má naprosto a dokonale opačnou tendenci než všechny ostatní seriály, co znám...
Autorská citace #73
4.9.2010 11:01 - Sethi
Sathel píše:
Poraďte: kde bych sehnala soundtracky?

Soundtracky písničkové, nebo hudební score?

V obou případech stačí mě dost dlouho okopávat a stane se magie.
Autorská citace #74
7.9.2010 10:23 - Night of Triumphatorr
o TB jsem hodně slyšel a snad ještě více četl. Upířinu mám docela rád (až na Twilight a kreslené věci), ale zatím mě True Blood moc neoslovil (prý se to teprve rozjede tak nevím...)
Autorská citace #75
7.9.2010 21:21 - Alek
sirien píše:
Dívali jste se někdo na sledovanost TB? (link, úplně pravej sloupec) - TB má naprosto a dokonale opačnou tendenci než všechny ostatní seriály, co znám...

Zajímavý. Taky si nějak nevzpomínám na podobný případ.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.25540518760681 secREMOTE_IP: 18.204.56.185