Kultura

Magus
3.4.2009 17:10
Hobit- film??
Četl jsem na Netu i v par Casacich ze se ma natacet film Hobit jestli bude bude dobry????
Autorská citace #21
5.4.2009 20:39 - sirien
Tak víš co, ve středozemi nejsou černoši a amíci prostě svýho blbejma vtipama sršícího negra potřebujou, jinak to pro ně neni fakt "film" (v DnD tenhle element fakt bolel
Autorská citace #22
5.4.2009 21:12 - Gurney
sirien píše:
i kdyby to totálně podělali tak to samo na sebe určitě vydělá.


Dobrý základ pro dokonalé zabití filmu :(
Autorská citace #23
6.4.2009 02:22 - sirien
Píše:
Dobrý základ pro dokonalé zabití filmu

...film si na sebe vydělá. Zabije to jakoukoliv další tolkienovskou adaptaci (a že těch námětů v Silmarillionu a dalších je).

Na druhou stranu, málokterej režisér, scénárista nebo producent se chce zapsat jako "ten typ, co vzal boží námět s děsnym potenciálem a totálně to pohřbil" takže bych se toho nebál. Naopak to je povzbuzení pro investory, že i kdyby se stalo to 1% riziko a všechno se poděalalo, tak na tom přinejhoršim jen vydělaj málo, takže daj volnější ruku, protože nebudou mít tak rozbrnkaný nervy.
Autorská citace #24
11.8.2014 05:57 - sirien
nekromancie

Bretan 4.4.2009 píše:
Mělo to být na 3 části ale to byl jen april joke.

...lol.
Autorská citace #25
10.3.2019 13:34 - ShadoWWW
Věděli jste, že první filmové zpracování Hobita vzniklo v Československu v roce 1966? Šlo o animovaný film, který ilustroval Adolf Born.
Autorská citace #26
11.3.2019 21:16 - Boldrick
Věděli ;-)
Ale ještě jsem to neviděl, nicméně je celý na YouTube.
Může za to pan Gene Deitch, díky kterému v Čechách vzniklo spousta dílů amerických kreslených seriálů. Z hlavy už nedám který, myslím, že i Tom a Jerry. Byli jsme animační špička a on jako amík, žijící zde, to uměl prodat.
Autorská citace #27
11.3.2019 23:35 - Maelik
Koukl jsem se na to..jen si tak říkám, pod vlivem jakých látek byl scénárista.. mám takový dojem že všech, které byly v dosahu.
Autorská citace #28
12.3.2019 07:06 - pilchowski
Tak sou to sedesatky ze jo
Autorská citace #29
12.3.2019 08:11 - Boldrick
Pod vlivem jakých látek to psal nevím, ale doporučuji si o tom pánovi něco přečíst či dokonce od něj. Od roku 1960 žije v Praze a má originální pohled na fungování ČSSR, jako nezaujatý cizinec ze západu.
Autorská citace #30
12.3.2019 10:12 - Vaarsuvis
Prostě nejlepším zpracováním Hobita zůstává animák z roku 1977. Tak elegantě mohli Thranduil a Elrond vypadat a ten Jackson to prostě pokazil :D


Autorská citace #31
13.3.2019 12:30 - Sadako
Pokaždé, když se mi to podaří vytěsnit, nalepí někdo někam obrázek. Ty Bakshiho animáky jsou fakt hrůza s ďáblem spářená.
Autorská citace #32
14.3.2019 08:58 - Vaarsuvis
Sadako: Promiň. :D

Možná jsem divný, ale jinak mi ten animák nevadí. Pro mě v dětství to bylo první setkání s Hobitem a styl mi nějak moc nevadil (až na lesní elfy/grinche- na druhou stranu, jako by chtěl autor říct, jaká banda nesympatických arogantích mrch to je a proto jsou záměrně oškliví, nutno povědět, že jsem Thorinovi držel palce, aby jim žádné zlato nevydal:) ).
Autorská citace #33
14.3.2019 11:07 - Sadako
Mně to přišlo obludné už v dětství, vždyť to vypadá jako takový propracovanější He-Man. Ale uznávám, mně se ze západních animovaných věcí za posledních mnoho let líbila akorát netflixová Castlevania a tam je to západní dost diskutabilní.

A teď jsem chvíli hleděl na toho Borna. To je snad ještě horší než Bakshi.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10848593711853 secREMOTE_IP: 3.230.162.238