Kultura

Sethi
7.4.2009 20:00
"Jistěže to dělám kvůli penězům, peníze znamenají moc! Mwhahahahahahahahaaaa! Hahaha! Haha. Ha. Podejte mi další nevinné dítě, zardousím ho, aby měli kladní hrdinové víc důvodů mě pronásledovat!"
Autorská citace #1
7.4.2009 20:00 - unknown
Ah, už jsem si říkal kdy se islanďan ukáže. Ale jinak se mé doměnky zatím potvrzují, dokonce jsem i trefil entrée situaci( až na mrtvou sestru...). No nic, jdu čekat na pokračování...
Autorská citace #2
7.4.2009 20:00 - Lokken
To jsem byl Já, to dole...
Autorská citace #3
7.4.2009 20:04 - Sethi
chtěla bych veřejně prohlásit, že nesouhlasím s tím, co tam GM nechal islanďana udělat. pro něj by nemělo žádný smysl takhle si pod sebou řezat větev, celé to stálo na tom, že tam arfi chtěl mít osobní motiv k pomstě pro svoje postavy...

většina mých úprav poslední dobou spočívá ve snaze zaobalit to tak, aby rauko nevypadal jako úplný debil =)
Autorská citace #4
7.4.2009 20:22 - Lokken
Chápu. Osobně si myslím že další důvod pro to aby po něm šli elfové ani runneři nepotřebovali. Právě proto jsem do svých kalkulací nic takového předem nezahrnoval, nepřišlo mi že by to bylo třeba. Ale co já vím co s metalidskou psychikou udělá přeměna v upíra...
Autorská citace #5
8.4.2009 09:58 - Sethi
ale tak víš co... byla jsem malá a hloupá, myslela jsem si, že GM má vždycky pravdu, takže jsem to přešla s "co že udělal..? uh... ok, no..."

dnes už vím, že když se mi něco nelíbí, mám vypravěče přetáhnout po hlavě krabicí od pizzy a nahlas vyjádřit nesouhlas =)
Autorská citace #6
8.4.2009 16:03 - sirien
Ha, sem fakt vyhodil ty auta zcela zbytečně do vzduchu... to byl výbornej nápad :D
Autorská citace #7
8.4.2009 16:12 - Merlin
sakrááá..hned bych si zahrál..to už je tak 13 let kdy jsem naposled běžel :)
Autorská citace #8
8.4.2009 16:14 - sirien
Nestyď se, venku je hezky, oblíkni tepláky, nasaď tenisky, přeběhni park k dalšímu RPGčkaři... :D
Autorská citace #9
9.4.2009 00:48 - Merlin
sirien : díííík
Autorská citace #10
11.4.2019 22:34 - Šaman
Tak si říkám, všechny tyhle Runnerský zápisky od Sethi, co na mě občas vyskakují z archivu - to je básnická licence, nebo jste to opravdu hráli tak psycho? A jsou to zapisky z jednotlivých sezení, nebo vždy celá kapitola o několika sezeních dohromady? Přide mi to proti našim hrám strašně nahuštěné a psycho.

(Mimochodem, jak koukám na datum, nekromancie po deseti letech a čtyřech dnech:)
Autorská citace #11
12.4.2019 01:36 - sirien
Psycho? U devátýho dílu a už Ti to přijde psycho? :)

Jedna povídka, jedna session. Obvykle celá sobota (dopoledne až do noci) nebo občas rovnou celovíkendovka. Věrnost povídek je značná - některé dialogy (zejména PvP dialogy) sou zachycené slovo od slova jak padly u stolu, prakticky všechny scény hráčských postav jsou tak jak se odehrály (a povídky obsahují drtivou většinu odehraného). Pár částí (zejm. hluboké retrospektivy, některé scény s děním mimo pohledy postav a některé osobní scény Sethi a Eredriaha) Sethi dotvářela nebo "rekonstruovala" jen na základě pár strohých informací, ale určitě jí to nikdo neměl za zlý.
Autorská citace #12
12.4.2019 01:44 - Šaman
Ahá, celovíkendovka - to už jsem nehrál hodně dlouho. Kde ty loňské (předdesetiloňské) sněhy jsou.
Na mně to vyskakuje na přeskáčku, ale většinu už mám přečtenou. Včetně závěru. Dobrá kampaň :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.085458993911743 secREMOTE_IP: 52.91.0.68