Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
13.10.2015 15:12 -
13.10.2015 15:13 -
eh

teda by to chcelo if() na prazdne meno

a na prazdny post tiez :-)
13.10.2015 16:15 - sirien
Nebo uživatele, které víc zajímá o čem to tu je, než kravení se starým systémem, kterému se snažíme věnovat jen minimální nutnou pozornost - jak jsme už mnohokrát zmínili. Protože každý nesmysl co musíme řešit tady je čas, o který se odsouvá systém nový.

Popř. uživatele, co se umí podepsat... nebo přihlásit... nebo pro které je technická diskuse technická a ne primární focus zájmu.


Ono totiž původní Trio tvůrců předpokládalo, že sem budou lidi chodit kvůli RPGčkám a ostatním uživatelům a ne kvůli trollingu a mastění si ega a proto tu mnoho věcí nastavili s předpokladem, že uživatelé přemýšlí a užívají je s rozvahou. Možnost měnit si nicky, anonymní přispívání...

...bylo by hrozně smutné, kdybysme do budoucna museli tenhle přístup změnit a začít omezovat různé možnsoti našim přemýšlejícím uživatelům co tu o to mají zájem jen kvůli pár blbnoucím jedincům, které to tu podle všeho vlastně ani moc nezajímá.

Pokud se to ale stane, určitě nezapomeneme zmínit, proč a kvůli komu se tak stalo. Když chce někdo pozornost, určitě si jí zaslouží dostat - i když ne vždy takovou, o kterou by stál.
13.10.2015 16:40 - Ebon Hand
Měl by si se míň věnovat psaní těhle zbytečných postů, skutečně nastolit tu proklamovanou minimální nutnou pozornost a začít se věnovat novému systému.
13.10.2015 16:59 - sirien
Můj přínos pro Nightfall je momentálně odevzdaný a další nemám jak přidat - teď je na nějakou dobu všechno na Dukolmovi.

Ale máš pravdu, že bych mohl dodělat ten rozpracovaný článek...
15.11.2015 18:34 - sirien
Dukolm si trochu hrál s DB, takže Kostka by teď měla být o něco rychlejší; enjoy.
15.12.2015 22:09 - sirien
Nemám rád svatby.
A nemám rád svatební šaty.

Z obou výše zmíněných důvodů jsem právě smáznul jendoho fakt otravnýho uživatele, promazal jeho posty a rovnou jsem mu zabanoval IPčka. Protože FAKT nemám rád svatby a protože mi ženský ve svatebních šatech nepřipadaj vůbec hezký, tak sem ten banovanej IP range vzal dost ze široka, takže pokud sem to náhodou přestřelil a zasáhnul sem i někoho z vás, kdo ste tu s žádnejma svatebníma hadrama neotravovali, tak dejte vědět a já to co nejdřív napravím.
16.12.2015 01:32 - Vojtěch
:D

V New Orders ještě nějaký ten spam sedí od pohledu.
16.12.2015 08:14 - sirien
Díky, ten mě nějak minul.
18.12.2015 04:05 - sirien
Večerním návštěvníkům se omlouvám... doufám, že to je jen náhodná shoda a ne známka toho, že nějakej čínskej zajebanec přišel na to jak se systematicky prolamovat na náš web :(

(again - IP jsem odpálil v dost nekompromisní šířce, takže pokud jsem vytvořil collateral damage co by někoho odněkud zasáhl, tak prosím dejte vědět co nejdřív do PM ideálně i s relevantní IP, díky)
23.12.2015 17:58 - chrochta
Pokud se bude dělat něco s Klíčem, mohl bych poprosit o zařazení kapitoly Eberron? Během různých překladů narážím na odkazy na reálie Eberronu, a dost vadí, že tenhle svět neexistuje v klíči samostatně.
23.12.2015 18:08 - Dukolm
Předpokládám že myslíš překladový klíč? Jen abych si ujasnil co přesně potřebuješ.
25.12.2015 10:11 - chrochta
Ano, myslím překladový Klíč. A rovnou předem děkuji.
29.1.2016 10:23 - York
Šlo by, prosím, přidat do profilu zaškrtávátko, že mi nemá vyskakovat ten vyskakovací tentononc, který neustále prudí?

Předpokládám, že když budu mít v profilu zaškrtnuto "SE VŠÍM SOUHLASÍM, KE VŠEMU SE PŘIZNÁVÁM, HLAVNĚ MĚ PŘESTAŇTE PRUDIT S VYSKAKOVACÍ LIŠTOU, DĚKUJU!", tak se to dá považovat za souhlas ze strany uživatele...
29.1.2016 11:54 - sirien
Já jsem původně chtěl zůstat u toho, že sem do popisu a pravidel chodu webu (která jste stejně nikdo nikdy nečetl... ne, že bych vám to zazlíval, já sám sem si to přečet až v době, kdy sem tu už od Alnaga měl dávno admin práva...) vrazim poznámku, že jestli se vám nelíběj sušenky, máte se zahrabat do 19. století a zmizet z internetu, ale Dukolm chtěl bejt pečlivější a s hroznou námahou copypastnul tenhle EU-fuck-off kód.

Jeho kouzlo je v tom, že je standardizovanej a napsanej tak, aby ho snadno přečetly základní extensions pro prohlížeče, takže si prostě nainstaluj ten addon co ho vypíná a budeš mít klid (kompletně, nejen tady).


I když dát do profilu klikátko "ANO, ANO, UDĚLAL SEM TO, UDĚLAL SEM TO VŠECHNO! A teď mi prosím řekněte, co sem to sakra udělal!!!" by mělo také své Pratchettovské kouzlo :D
29.1.2016 12:02 - York
sirien píše:
takže si prostě nainstaluj ten addon co ho vypíná a budeš mít klid (kompletně, nejen tady).


To bohužel není tak jednoduchý. Jsou místa, kde si nic nenainstaluješ (respektive ano, ale hackovat svého zaměstnavatele nepatří mezi slušné praktiky ;-)). A navíc ne vždy sedím u stejného compu, instalovat to u každého z nich by ten opruz jen znásobilo.
29.1.2016 12:10 - sirien
:/

Pravda, tohle mě nějak nenapadlo... počkáme na Dukolma a uvidíme, jestli se s tím dá něco rozumě udělat.

(třeba přemístit tu hovadinu do zápatí nebo tak něco, když už nic jiného)

((bohové já fakt doufám, že ten dement co tuhle hovadinu vymyslel se bude smažit ve všech Peklech která se podaří nalézt))
8.2.2016 14:09 - Jerson
Teď jsem chtěl dát odkaz na odehranou hru z Kronik, a ono na mě vyskočilo "Přístup odmítnut". Co se to děje? To už jako kroniky nejsou?
8.2.2016 14:26 - sirien
Jerson: ne. Viz #2018 a druhá půlka navazujícího postu.

Pokud potřebuješ z Kronik něco vytáhnout nebo tak něco, ozvi se prosím Dukolmovi v PM a dohodněte si případně další postup.
9.2.2016 14:30 - Jerson
Bylo by fajn, kdyby se v seznamu článků u autora objevovaly i jeho blogy

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096356868743896 secREMOTE_IP: 35.173.233.176