Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
24.10.2009 23:50 - sirien
Ebon Hand píše:
Siriene skutečně ti výše uvedené přijde jako konstruktivní přístup k téhle disfunkci? Nevím proč mám u těchto rad pocit, že když nefunguje klíč do zámku u dveří, tak mi poradíš, abych si vzal žebřík a lezl domů oknem.

Snažil jsem se nabídnout alternativní možnosti jak to řešit.
Zároveň jsem vysvětlil, že to dělám kvůli tomu že jsem sám tuhle featuru navrhoval a byla zamítnuta pro obtížnost.

Kroniky jedou na trochu jiné kostře než Kostka, co jsem pochopil.
26.10.2009 15:19 - Jerson
Prosím, bylo by možné udělat, aby když označím text a kliknu na tlačítko "IMG", tak to označený text umístí do adresy, a nikoliv do názvu obrázku? Současný případ je totiž dost nepraktický.
26.10.2009 15:51 - sirien
Když jsme u toho, označený link by se po kliknutí na URL mohl vepsat do cílové stanice, tak jako to bylo kdysi, byla to dost friendly featura...
26.10.2009 18:29 - Max
"IMG" jsem předělal

U "A" mi to lišák vypisuje přímo i do "href" ... to jen Opeřencům to nefunguje.
26.10.2009 19:08 - sirien
Lišák je totiž socka a narozdíl od Opery se při přechodu na nový layout zapomněl aktualizovat do formy, ve které to už neběhá...
26.10.2009 19:35 - Alek
sirien píše:
Když jsme u toho, označený link by se po kliknutí na URL mohl vepsat do cílové stanice, tak jako to bylo kdysi, byla to dost friendly featura...

Mně to funguje, ale úplně ideální by bylo, kdyby se do href kopíroval daný označený řetězec jen, když je to odkaz (a ne jiný text). Je-li to srozumitelné, bylo by to možné?
26.10.2009 19:37 - sirien
Když označim text a dám URL, tak mi [a] obklopí daný text.
No a já bych chtěl, aby když je označený text link to zároveň ještě k tomu jako bonus ten link vepsalo do cílové adresy [a]
26.10.2009 20:53 - Max
Tak jsem nasadil pokusnou verzi pamatovátka. Při přecházení by se už text měl pamatovat.
26.10.2009 20:55 - Alnag
Seš si jistej? Protože mně se zdá, že to akorát rozhasilo pamatovátko u Opery...
26.10.2009 20:57 - Sethi
Mně to tedy... funguje.

Napřed jsem to připisovala horečce, ale zdá se, že si to pamatuje i text v diskusích, ve kterých jsem se nakonec rozhodla neodpovědět, a se spožděním jsem do nich znovu zavítala.

Takové automatické sebezpytovátko, řekla bych. ("No podívej se, co jsi chtěla napsat! No nejsi blbá, huh?")
26.10.2009 21:02 - Alnag
Jop. Teďka už mi to taky zabralo... asi krapet náladové. Ale v opeře se to teda vyrušuje s tou funkcí tlačítka zpět (kdy si to pamatovalo dříve vložený text).
26.10.2009 21:06 - Alek
No vida, Kostka už opravuje i bugy v opeře. Maxi, nemáš tam nějakej pořádnej IE6 fix na styly? :-)
26.10.2009 21:08 - Max
Zkoušel jsem to na opeřencovi a funguje mi to.

Jinak pro upřesnění.
Zapnutý je to zatím pouze u nové odpovědi.
Pokud vás to při psaní zprávy odhlásí, tak se stačí přihlásit a rozepsaný text se ukáže.
Eviduje se pouze jeden rozepsaný příspěvek je jen jeden na diskuzi. Pokud dojde ke konfliktu (více oken) tak zkrátka poslední vyhraje.

Na IE6 by možná zabral oddělenej IE6 styl :)
26.10.2009 21:13 - Max
Alnag píše:
se to teda vyrušuje s tou funkcí tlačítka zpět

Tohle je divný. S historií tam nic neprovádím.
26.10.2009 21:13 - Sethi
Max píše:
Eviduje se pouze jeden rozepsaný příspěvek je jen jeden na diskuzi.

Zrovna teď mi to vychovaně udrželo rozepsané věci asi ve třech diskusí najednou, nejsem si úplně jistá, jestli jsem tě pochopila...

Vlastně ne, jsem si jistá, že jsem tě nepochopila.
26.10.2009 21:16 - Alnag
Max píše:
Tohle je divný. S historií tam nic neprovádím.


Ok. Tak ještě oprava. Zdá se, že po dvou F5 už to jede všechno korektně. Takže jako bych nic neřekl.

Alek píše:
No vida, Kostka už opravuje i bugy v opeře.


Mazej si třít liščí ohon o ebonitovou tyč... ať máš nějaké FX na večer, když nemůžeš do Opery. :D
26.10.2009 21:18 - Max
Aha ... koukám že sem tu větu napsal dost nesrozumitelně. Každý uživatel může mít v každé diskuzi jeden rozepsaný příspěvek.
26.10.2009 21:31 - sirien
sem procházel nejhorší filmy a najednou jsem zjistil... že běží pamatovací featura :)
Dost překvapivé a velice milé zjištění :)

Sethi: Max tím myslel, že Kostka Ti eviduje jen jeden rozepsanej post v každé jedné diskusi. Pokud máš tutéž diskusi otevřenou ve více tabech, tak Ti pro danou diskusi eviduje pouze jednu variantu postu.

Max: Měl jsem otevřenou diskusi ve dvou tabech. Prvním jsem listoval, do druhého jsem psal... a nejednou jsem zjistil, že mám ten text vložený i v tabu kterým jsem listoval.
Je to tak správně?
Resp. jsi tím jedním pamatovaným postem měl namysli to, že si Kostka pamatuje ten, do kterého jsem něco napsal jako do posledního, chápu to dobře?
26.10.2009 21:32 - Felouen
Heh, tak zatím to funguje, díky! A také díky za tu skvělou feature, že už se při psaní PMky nabízí menu s výběrem nicků a nemusí se používát pasty copy atd.
26.10.2009 21:35 - Sethi
Nikdy jsem netrpěla nutkáním odpovídat do jedné diskuse v šesti tabech najednou, proto nejspíš moje zmatení.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086458921432495 secREMOTE_IP: 3.146.152.99