Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
18.6.2009 22:44 - Alek
Mně se zdá, že se ještě pořád třepotá...viz K: WoD Praha 09 - Organizační vývěska.
19.6.2009 08:05 - Jerson
Mě to samé dělá na non.d20 Sirienův příspěvek "Bulvár - úvod do série" číslo 5 a také v diskusi Gamebooky jeden takový příspěvek visí, takže tyhle dvě se pořád ukazují jako nepřečtené - a v každé žlutě podložen právě ten jeden příspevek, všechny před ním i po něm jsou zase bledé.
19.6.2009 09:08 - wraiths
ja si nejak odpalil novinky, jak to dat zpet..?! :-/
19.6.2009 09:10 - Jerson
Hele, koukám že na ikonkách je zelená tečka, to asi u těch kteří jsou na lince, což?
(Ale číslo příspěvku a ikonka záložky, editace a smazání příspěvku pořád zavazí v textu)
19.6.2009 09:13 - Nachtrose
Mne se zalozka a cislo mota do prispevku doma na Firefoxu. Tady na opere je normalne nad carou.
19.6.2009 09:23 - Alek
Píše:
Hele, koukám že na ikonkách je zelená tečka, to asi u těch kteří jsou na lince, což?

Přesně tak.
Píše:
Ale číslo příspěvku a ikonka záložky, editace a smazání příspěvku pořád zavazí v textu

No jo, v některých prohlížečích to fakt blbne (ve FF mě třeba ne). Píši si.

wraiths: jaj, tak to budeš muset počkat na Maxe, Alnagovi se to včera stalo taky. A bylo by dobrý, kdybys popsal, jak se to asi stalo, cos dělal předtím.
19.6.2009 09:26 - wraiths
Alek presne nevim. ale mam za to ze jsem na neco v novinkach klik(vsak netusim co to bylo) no a pak jsem koukal do nastaveni zda to jde zpet a tam jsme radil a zkousel kombinace v novinkach. ale tusim ze to muze byt tim,ze jsem mel u vseho neodebirat, ted se mi nejak povedlo dat neutralni(vsak nevim jak jsem to udelal... jestli jsem to udelal ja)

Budu teda trpelive cihat na MaxKinga. :)
19.6.2009 09:37 - Jerson
Já mám taky FF, aktualizovaný a ikonky mám pořád pod čarou. Má smysl mazat sušenky?
19.6.2009 09:42 - Magus
Maxiking olá....
19.6.2009 09:42 - Alek
wraiths: ok, to vypadá na dost podobnou situaci jako u Alnaga

Jerson: nevim, můžeš to zkusit, ale asi to nepomůže. V IE to blbne také, jak koukám, takže to stejně budu muset časem nějak vyřešit.
19.6.2009 09:55 - Merlin
já je mám taky pod čarou....a co Jan Tleskač
19.6.2009 10:04 - wraiths
Merlin píše:
já je mám taky pod čarou....a co Jan Tleskač
napada me necim navazat, ale pak by mi novinky urcite nesly. Mocny R by me proklel :)
19.6.2009 10:46 - Rytíř
Já je tam mám taky. Ikonky. Pod čarou. A to mám FF a vcelku taky udržovanej.
Takže, hoši, já vam neporadím. :)) Asi že sem P a ne T... ;))))

Jo, s těma novinkama ti Wraithsi fakt nepomůžu, jak psal Alek..
19.6.2009 10:51 - Merlin
Knajt: a navíc nemáš lítající kolo a dikobraza k kleci
19.6.2009 11:02 - Alek
ad FF...aha, tak s nim asi nemám problém jen já, páč mám zatím nehotovou verzi 3.5. Bohužel se mi to nedaří opravit, ale FF 3.5 by měl být brzo hotový úplně, takže pak se vám to spraví :-)
19.6.2009 11:06 - wrajths
Jena píše:
Jo, s těma novinkama ti Wraithsi fakt nepomůžu, jak psal Alek
to jsem pocopil,kdyz jsi se mi neozval Lumparno :P.

Caryfuk bez fousu píše:
a navíc nemáš lítající kolo a dikobraza k kleci

co s kolem me staci stadecko "helek" i kdyz Pegase bych bral. :)
19.6.2009 11:32 - Nachtrose
Nedelali jste s tim neco? Najednou se mi ikonky zalozka, edit a smazat michaji poruznu do textu o_O Teda abych byl presnejsi, tak to vypada, ze si drzi od horniho okraje pevnou vzdalenost, takze u kratkych prispevku jsou u dolniho okraje "ramecku" prispevku, u delsich treba nekde uprostred textu.
19.6.2009 11:52 - Alek
Ano, něco jsem zkouel, ale nezadařilo se, ale snad jsem vše uved do původního neideálního stavu...snad :-)
19.6.2009 13:06 - Merlin
hmm..tak už mi zase ikonky překrývají text...aleku, aleku :P
19.6.2009 13:31 - Alnag
Já vůbec nevím, o čem mluvíte

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093490839004517 secREMOTE_IP: 54.163.14.144