Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
19.6.2009 13:47 - andtom
Rytíř píše:
Andtome, zkus si zmenšit počet příspěvků na stránku.

Díky za dobrý tip, nastavil jsem si těch 13 jak radíš a byť to pocit poloprázdna neeliminuje, tak je to hned lepší.
19.6.2009 13:54 - Merlin
Alnag: o tom, že mi záložka, číslo příspěvku, edit..leze do textu :P
19.6.2009 15:13 - Ebon Hand
V diskuzích mi taky spadla ikonka záložky a číslo příspěvku do prvního řádku textu.
Nedá se něco udělat s tím stránkováním diskuzí? Pokud je na poslední stránce jen pár příspěvku zobrazí hromadu příspěvků ze stránky předchozí a pak musím dohledávat kam už to mám přečtený..
19.6.2009 15:16 - sirien
Tak zaprvé by Tě kliknutí na diskusi mělo hodit na poslední nepřečtěný příspěvek, pokud ne, tak je někde chyba.
Zadruhé jsou nepřečtené příspěvky graficky odděleny barvou podkladu a žlutým puntíkem - pokud ne, tak je někde chyba

Zatřetí - to co píšeš je věcička na kterou mám připravenou super featuru, jenom čekám až bude mít Max chvíli klidu...
19.6.2009 15:18 - Ebon Hand
Pokud mě to přehodí na nepřečtené a jejich víc něž se vejde na stránku, takže vidím, že jsem třeba na předposlení stránce diskuze, stránku si přečtu a kliknu na tu poslední, tak m to tam stejně nasype hromadu příspěvků i z té předposlední.
19.6.2009 15:22 - Alnag
Ebon: Decentně se ti snažíme naznačit, že sem nechodíš dost často :)
19.6.2009 15:24 - wraiths
uz je tu MM? (MaxMaster)
Nezapominejte na me s tema novinkama! :-/ me docela prudi si precist neco jako neprihlasen a pak se prihlasovat na kazdou vec.

btw: Alnagu treba by jsi pomohl ty jak jsi to resil s Maxem ty? rekl ti cim to je... je to co jsem vyzkoumal,ze jsem asi na neco spatnyho klikl v novinkach...
19.6.2009 15:26 - Alnag
Wraiths: Opravdu nevím. Nenašel jsem řešení, počkal jsem na Maxe. Sorry. Je to holt nějaký bug... :(

Dočasné řešení je zazáložkovat si všechny běžící diskuse (které tě zajímají) a prostě je čas od času projít.
19.6.2009 15:29 - wraiths
Alnag:Saprlapa! toho jsem se obaval.Pravda zazalozkovat,ja vedel ze je nejake lepsi reseni nez to me(prihlaosvani a odhlasovani). :)
jinak diky.
19.6.2009 23:52 - Max
wraiths: už by ti to mělo zas chodit. Chyběla mi tam podmínka na web, takže to zhavarovalo pokud nastavila preference typů (články, dikuze, ...) u více webů.
20.6.2009 07:07 - Bouchi
Potvrzuji problem prekryvajicich se Novinky/Zalozky a dovolim si nabidnout hypotezu, ze by to mohlo souviset se systemovym nastavenim "Velka pisma", tedy ve Windows. (Tohle nastaveni mam zapnute a s podobnym problemem jsem se setkal uz i na jinem webu.)
20.6.2009 08:23 - Magus
Ne Merline Nechci to rozebirat a udelat hadku...Vsimli ste si ze to vzal Fritzs vazne a vazne odesel, uz se mi nestava ze mi s prispevku stoji vlasy na hlave....
20.6.2009 08:51 - Quentin
zatim me na novem webu nejvic irituji tyhle dve male chybky





IE7 btw
20.6.2009 09:17 - Nachtrose
To same na Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; cs; rv:1.9.0.11) Gecko/2009060215 Firefox/3.0.11 (.NET CLR 3.5.30729)
20.6.2009 09:54 - Alek
QuentinW: ta chybka s přetečenim v uživatelském boxu nahoře by snad už nemusela být. Já to bohužel nemám na čem ověřit, páč nemám tak dlouhý nick, aby mi to přetejkalo jako tobě.

Bouchi píše:
Potvrzuji problem prekryvajicich se Novinky/Zalozky a dovolim si nabidnout hypotezu, ze by to mohlo souviset se systemovym nastavenim "Velka pisma", tedy ve Windows.

No tak pak je to jasné, je to určitě tím. Nastavení fontů je v relativních jednotkách, aby fungovalo zvětšování v prpohlížečích. Jenže dneska málokdo zvětšuje jen fonty, nýbrž celý web - to funguje dobře. Když zvětšíš jen písmo rozsype se pravděpodobně nejen ten panel novinek, ale i menu začne asi přetejkat. Trochu jsem to zkusil poštelovat, ale nemám to vpodstatě na čem ozkoušet. Je tu možné definitivní řešení (nastavit tam fixní velikost), jenže tím uškodím té většině, co si zvětšuje celý web, nejen písmo - a těch je, myslím, drtivá většina.
20.6.2009 10:04 - Quentin
Píše:
QuentinW: ta chybka s přetečenim v uživatelském boxu nahoře by snad už nemusela být. Já to bohužel nemám na čem ověřit, páč nemám tak dlouhý nick, aby mi to přetejkalo jako tobě.

jo, uz je to dobry
20.6.2009 10:19 - Sethi
předtím jsem si toho u jiných článků nevšimla, takže si myslím, že je to muška - Lotrandův článek na úvodní stránce se mi stále jeví jako nepřečtený.

pak se odkazuje na druhou stránku, která tam není, i když to může být spíš problém přímo v obsahu článku než v kostce.

a nakonec, neumožňuje reakci, ale nevím, jestli není třeba zamčený.
20.6.2009 11:02 - Alek
ušijakořidítka: Článek Bludnice je totiž článek patřící do Lotrandovy Skupiny a myslím, že tam smí přispívat jen členové této skupiny. Ale tohle by možná chtělo změnit...
20.6.2009 11:08 - Sethi
možná =)
20.6.2009 11:29 - Magus
S mobilu mi horni lista(s akce DL atd) leze na "druhej radek" do obrazku d20!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083153963088989 secREMOTE_IP: 3.93.59.171