Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
Autorská citace #21
15.6.2009 16:18 - Nachtrose
Vypada to hezky, jen se treba trochu zorientovat :-) Kazdopadne mnohem lepsi, nez dnes rano. Zatim mam jen dve drobne, kosmeticke pripominky:
1) v novinkach se jeko nazev diskuze o DnD4E zobrazuje " Dungeons & Dragons 4e (II) " dela mi to na opere, opere mini i firefoxu, takze nepredpokladam chybu na sve strane
2) Jak mam nahore v pravo Jmeno, odhlaseni, nastaveni, zpravy a zalozky, tak zalozky lehce pretekaji pres spodni okraj onoho ramecku.

A jeste jedna technicka. Pred prechodem jem mel v pribezich clanek cekajici na schvaleni, ted ho ale nemuzu nikde dohledat. Mam ho poslat znovu, nebo je jen nekde velmi dobre ukryt?
Autorská citace #22
15.6.2009 16:21 - Max
#1 Opraveno
Autorská citace #23
15.6.2009 16:26 - Alnag
Nachtrose píše:
Pred prechodem jem mel v pribezich clanek cekajici na schvaleni, ted ho ale nemuzu nikde dohledat. Mam ho poslat znovu, nebo je jen nekde velmi dobre ukryt?


Pokud je to článek "Pět sekund" tak ten tam visí. Já ho tedy v admin. rozhraní vidím. Nicméně z uživatelského hlediska nemohu říct. Asi je to další drobný bug...
Autorská citace #24
15.6.2009 16:34 - Max
Nachtrose:

Jen jestli dobře rozumím. Nezobrazuje se ti v seznamu tvých článků?

Došel jsi na tuhle stránku?

http://www.d20.cz/editor/moje.html

tam by se měli ukazovat vždy
Autorská citace #25
15.6.2009 16:35 - Max
"u blogů se ztratila taková ta úvodní část" je tomu tak. Blogy ji nemají - není to libovůle ale prostý fakt, že jsou založeny na bázi diskuze, která úvodník rovněž neměla.
Autorská citace #26
15.6.2009 16:37 - Max
"Když si ve tmavém skinu otevřu zprávy" tmavý styl není dopracován a v nabídce se neměl objevit. Ve finální podobě máme jen výchozí styl. Až ten bude dolazen, tak (zřejmě na jeho základech) budeme stavět styly ostatní.
Autorská citace #27
15.6.2009 16:38 - Nachtrose
Max píše:
Došel jsi na tuhle stránku?

http://www.d20.cz/editor/moje.html

tam by se měli ukazovat vždy


Asi budu trochu za troubu, ale preklikat se mi k tomu nepodarilo. Nebo aspon nevim kudy. Nicmene ano, po prechodu na ten link tam ten clanek je. Takze uz jen pockat na schvaleni.
Autorská citace #28
15.6.2009 16:43 - Max
"kodovani cestiny neni korektni" (v odkazu). Tak s tímhle jsem bojoval a nenašel jsem bohužel žádné jiné uspokojivé (a funkční) řešení. Třeba na to časem zas kouknu, ale momentálně je tomu tak.

Na to, proč se neodznačí přečtení se podívám.
Autorská citace #29
15.6.2009 16:44 - Ebon Hand
Když vlezu do sekcí uvedených na hroní liště a kliknu na jakoukoliv nepřečtenou diskuzi v dané sekci v menu v pravo, otevře se, ale zároveň mě to přepne do úvodní sekce d20, takže už nevidím ostatní nepřečté příspěvky v původně vybrané sekci a musím se tam pořád dokola překlikávat.

Původné stačilo na diskuzi v pravém menu umístit kurzor a bylo vidět jméno autora posledního příspěvku. Obnovíte tuto funkci?

Když přepínám stránky v diskuzi a překliknu z předposlední na poslední stránku, vždy se mi ukázala opět i hromada příspěvků z předposlední stránky, takže jsem se úplně ztratil, kde je pokračování. Poprosil o nějaké ohraničení či rozřezání na jendotlivé stránky.

V pravém menu mi zůstala označená jako nepřečtená diskuze:
K: Sethiin maniakální egobooster: Skicy (20)
ačkoliv jsem jí odkliknul

Nový vzhled se mi líbí a myslím, že si na něj brzy zvyknu. Každý tento krok je známkou zdravého růstu. :-)
Autorská citace #30
15.6.2009 16:46 - Čindi
Ahoj, líbí se mi to pěkný. Diskuse mi přijde přehlednější, konečně pěkné řazení shora dolů. K zobrazení celých článků. Nemohl by se článek rozbalit i kliknutím na jeho název, nejen na více.
Autorská citace #31
15.6.2009 17:03 - bigbythewise
Tady někdo něco dělal se sajtou? Přísahal bych, že jsem tu byl nedávno a takhle dobře to teda nevypadalo. :D
Autorská citace #32
15.6.2009 17:35 - Faire
Zkusmo jsem založil skupinu, překlep na úvodní stránce skupiny:
"Co ještě o nás vědět?"

Sekce Organizace:
"vaěí herní skupiny"
"přišpívat" (ale tohle je super :)

Nefungují pop-upy v diskuzi - ZobrazUpravuOtazky, otazkaSmazat a zobrazPridaniankety

Ale jen tak dál, vypadá to vážně dobře! Jo, ještě mi chybí smajlíci :-D
Autorská citace #33
15.6.2009 17:46 - Sosáček
Nevim jestli se to tu resilo, ale sethi pretejka ta zelena prisernost. uplne pretejka kolem.

jako ten obrazek ve vypisu blogu.
Autorská citace #34
15.6.2009 18:05 - Jarik
Jarik taky chválí. :D
Dostávám se do toho postupně, ale velikánská věc je to, že poznám, co jsem už četl a co ne :)

Jen nemůžu najít změnu skinu :( (ale to jsem asi lama)
Autorská citace #35
15.6.2009 18:13 - Rytíř
Co se stylu (a dalších věcí týče), tak ten se mění v nastavení přihlášeného uživatele. klikni na odkaz vpravo nahoře u tvého avataru...
V současné době je ale možný jen jeden jediný styl, pls buďte trpěliví, ten ošklivej tmavej vám někdo snad brzo zpatlá, aby to šlo aspoň kapku číst.. :)))
Autorská citace #36
15.6.2009 18:16 - Colombo
Snad jen... jestli by nešlo udělat novinkové menu "sticky", aby člověk pak nemusel scrollovat nahóru.
Autorská citace #37
15.6.2009 18:27 - Max
V rámci optimalizace jsem zavedl jistá omezení na RSS novinky.

nepřihlášeným uživatelům se zobrazuje maximálně týdenní výpis
přihlášeným čtrnáctidenní

a při najetí na příspěvek se ukáže jméno posledního přispěvatele
Autorská citace #38
15.6.2009 18:35 - Faire
Jo, ještě nápad - rozdělení na sekce je super, ale u nejvyšších odkazů (Články/Diskuze/Hlášky) by to chtělo rozbalovací menu s pododkazy, aby se k nim nemuselo proklikávat (když bude čas a chuť a tak). Jo, zdá se mi to, nebo jsou někde nejnovější příspěvky nahoře a jinde dole?
Autorská citace #39
15.6.2009 18:45 - Faire
nezobrazuje se "http://www.d20.cz/styl/clanky/root/50453.jpg"
Autorská citace #40
15.6.2009 18:54 - Goran
Nedaří se mi přihlásit do Kronik, odkaz na Kroniky je překryt bannerem d20 (asi to půjde, ale nechci před každým přihlášením řešit složitý klikačský rébus).
Prohlížeč je Firefox, jestli to pomůže.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068812847137451 secREMOTE_IP: 34.227.191.136