Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
12.6.2017 13:37 - Dukolm
Profilovka tvoje vlastní se cachuje jak v prohlížečit tak při přihlášení. Nedávno jsem na to taky narazil.

odhlásit a přihlásit a CTRL + F5 by mělo zafungovat
19.6.2017 13:17 - Šaman
Jen pro info - diskuzi "Organizacni" sice někdo udělal soukromou, takže tam nemohu psát, ale příspěvky stále vidím a vyskakují mi i mezi novinkami.
19.6.2017 13:24 - sirien
yup to je správně.
Teda, to je podle záměru.
Teda, původního záměru.
Co chci říct je, že to je blbě, ale bylo to kdysi dobře.
Nebo prostě že se tím kdysi něco sledovalo, ale víme, že to jako nebyl moc dobrej nápad.

Do budoucna plánujeme jinak.
19.6.2017 13:31 - Aegnor
Šaman: neexistuje jednoduchý způsob, jak udělat neviditelnou diskuzi (z historických důvodů). Možná tuhle funkcionalitu bude řešit Nightfall, ale zatím (do středy) máme smůlu.
19.6.2017 13:40 - Šaman
Jasný, já jen že se ta diskuze uzavřela po mém příšpěvku, že tam není nikde napsáno co se v ní vlastně organizuje. A taky se tam předávaly telefony - tak jen upozorňuji, že je stále veřejná.
19.6.2017 13:55 - sirien
Původní idea byla že uzavřená diskuse poskytne klid, ale lidi jí třeba budou chtít dál číst protože tam jsou věci k hraní a storky z hraní atd. a prostě se tehdy vyhodnotilo, že ta pasivní interakce má nějakou přidanou hodnotu která přebíjí přidanou hodnotu plné neviditelnosti. Což se ukázalo jako dost velký omyl, ale už se to pak nikdy nenapravilo a změnit to je dost netriviální.

Nightfall bude mít full neviditelnost diskusí, ale to jak všichni víme nebude dneska, ale až v úterý.
19.6.2017 14:30 - Demonica
Taky můžeš diskuzi přestat odebírat (malá zelená ikonka vpravo nahoře u článku) a nebude ti vyskakovat v novinkách.
19.6.2017 15:10 - Šaman
Demonica píše:

Ha! Díky, to se hodí i k pár dalším, které nesleduju, ale odklikávám, abych měl v novinkách přehled :)
25.6.2017 22:02 - Log 1=0
Tak jsem si z nudy proklikával ty "další projekty" nad logem, a SRD a Kroniky nefungují (nebo mi nemají fungovat, kdo ví) a jsem si 100% jistý, že odkaz na Iceanel nevede kam má (a možná by bylo i lépe, aby nevedl nikam).
28.7.2017 21:01 - ShadoWWW
Není nad to, když člověk půl hodiny píše PMku a pak se někde během přenosu ztratí, objeví se chyba a může začít psát zase znovu. Ten komfort psaní zpráv do diskuzí s průběžným ukládáním pak fakt ocení.
31.7.2017 16:20 - wlkeR
Hm, zajímavé. Z nějakého důvodu když změním anketu a kliknu "Uložit Anketu," zobrazí se zase ta stará.
31.7.2017 17:12 - sirien
interesting... přísahal bych, že to šlo, ale taky mi to nějak nejde...
31.7.2017 21:12 - Demonica
Me to myslim delalo stejne, takze jsem byla nucena anketu smazat a udelat znovu. Ale taky je to uz nejakou dobu.
22.8.2017 23:18 - Log 1=0
Když najedu na hlavní stranu, hlásí mi to chybu 502, něco s údržbou serveru. Nevíte co s tím?
Zajímavé je, že když se sem dostanu odjinud, tak všechno funguje.
23.8.2017 08:06 - Tarfill
Mě se to stalo taky...
23.8.2017 11:51 - sirien
Včera nastal krátký výpadek na hostingu - přetrvávající obtíže jsou případně dané vašimi catche atp. Tvrdej reload by to případně měl napravit (nějaké to ctrl F5 nebo tak něco).
26.8.2017 11:11 - wlkeR
Šlo by udělat ještě nějaký tag jako třeba "Note," který by udělal třeba menší nebo lehce vyblitější písmo, kterým bych z wall of text mohl snadněji vyfiltrovat poznámky -
"nepovinné" čtení?
26.8.2017 11:25 - sirien
Šlo.

Má smysl to dělat ještě pro Sunrise? To je ta klíčová otázka...
1.9.2017 19:23 - Dukolm
Odpověď na http://www.d20.cz/diskuze/kultura-diskuze/51780.i692.html#i692

Můžeš mi na email poslat printscren před odesláním registrace a po ní? A prověřím to. Mě se registrace podařila.

Edit: muj email dukolm[zavináč]gmail[tečka]com

wlkeR píše:
Šlo by udělat ještě nějaký tag jako třeba "Note," který by udělal třeba menší nebo lehce vyblitější písmo, kterým bych z wall of text mohl snadněji vyfiltrovat poznámky -
"nepovinné" čtení?

Trošku si nejsem jistý jestli to chceme do nové verze asi to budeme muset probrat.
1.9.2017 21:36 - sirien
popravdě je to asi zbytečný - chtěli sme zavést spoiler tag a tohle se s nim dá v klidu pokrejt. Nerad bych se zas topil v duplicitních funkcionalitách.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.098009824752808 secREMOTE_IP: 3.229.124.236