Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
25.8.2019 07:23 - ShadoWWW
sirien píše:
Nightfall bude mít full neviditelnost diskusí, ale to jak všichni víme nebude dneska, ale až v úterý.Úterý?
12.9.2019 08:09 - Naoki
Je mozny ze nemame clanek "DnD 5e v kostce"? o.O
12.9.2019 08:14 - Aegnor
Stěžuj si tuším Gurneymu, ten sliboval DnD v Kostce :-)
12.9.2019 08:49 - sirien
Ano, dlouhodobě Gurneymu.

Reálně teď ale mě, protože Log napsal draft toho článku už víc jak před měsícem a já se pořád nemůžu dostat k tomu abych udělal review a korekce. Snad až se za tejden vrátim z dovolený se k tomu dostanu.
1.10.2019 14:51 - Dukolm
Vzhledem k incidentu z posledních dní rychlé a drobné info k http://www.d20.cz/skupina/213/diskuze/52269.htm

Herní skupiny stav, fungování a budoucnost
Tak jak zde byly kdysi udělány neposkytují žádné soukromí ale jsou přístupné všem stejně tak se jejich obsah propisuje na homepage a do pravého sloupce. Jediná možnost jak to schovat na Homepage je antidatovat článek do minulosti. U diskuzí existuje na jejich schování, určité kouzlo nebo spíše pohanský rituál ale vzhledem k jeho náročnosti se provozuje jen ve výjimečných případech.

Jinak skupiny jsou modul který je využíván jen málo v poslední době a do budoucna pro Nightfall je jeho podoba ještě trochu nejasná a určitě se od současné podoby bude lišit. I vzhledem k programátorským kapacitám dáváme přednost pro nás důležitějším a využívanějším věcem.
1.10.2019 14:58 - York
Využívanost imho celkem souvisí s tím, jak je to uživatelsky přívětivé. Nějakej čas jsem tady domlouvací diskusi skupiny provozoval, i ve stávajícím stavu to byla skoro nejlepší dostupná možnost. Domlouvat hra se dá i po malilu nebo na Facebooku, ale tady je k tomu možnost dávat na jedno místo i zápisy ze hry, mapy, materiály k hernímu světu a podobně. Navíc když sem budou lidi chodit kvůli domlouvání hry, snáz si všimnou i dalšího obsahu na serveru.

Chápu, že to nemá nejvyšší prioritu, ale úplně bych to nezahazoval, přijde mi to jako fajn služba pro hráče.
1.10.2019 15:21 - sirien
Problém je že současná podoba odpovídá původnímu "suchému" plánu od stolu a poté co se tento v mnoha směrech zbořil po prvním střetu s nepřítelem už nikdy nedošlo k aktualizaci.

Ten modul je potřeba zjednodušit (uživatelsky i technicky), nabídnout víc soukromí než jen možnost uzavřít přispívání nečlenům skupiny, vyřešit líp skupinové články a jejich zveřejňování atd.

V nějaké podobě tu ta funkce skoro určitě zůstane, ale musíme vymyslet jak to udělat zároveň líp a zároveň mnohem jednodušší. Pozitivní je, že ta současná podoba přinesla hromadu poznatků - jen je teď musí někdo skutečně zužitkovat a víš sám jak snadno se takové věci řeknou, ale jak těžké je skutečně je i udělat.
7.10.2019 19:16 - sirien
Proběhl malý update štítků

Jde o nějaká upřesňující přejmenování a přidání asi 2 nebo 3 štítků. Stranou těhle detailů proběhly dvě hlavní změny:

- "DnD Next" jsme přejmenovali na "DnD 5e"
- Zaveden štítek Fate. Fate obsah převeden z "Jiné RPG" na "Fate".

...možná ještě budeme něco trochu dolaďovat, ale šlo spíš o operační zahlazení věcí co byly dlouhodobě hodně mimo, žádnou větší revizi nebo přeskládávání momentálně nechystáme.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.21688199043274 secREMOTE_IP: 18.210.22.132